Şimdi Ara

Microsoft sonunda Windows 10 Mobile güncellemesini yaymaya başladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
726
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Microsoft sonunda Windows 10 Mobile güncellemesini yaymaya başladı
    Microsoft nihayet bugün mevcut akıllı telefonlar için Windows 10 Mobile güncellemesini yaymaya başladı. Yazılım devi, son birkaç aydır güncellemeleri test ediyordu ve bugünden itibaren belirli cihazlar güncelleme alacak. Microsoft'un Windows 10 Mobile güncellemesini ilk olarak Lumia 1520, Lumia 930, Lumia 640, Lumia 640 XL, Lumia 730, Lumia 735, Lumia 830, Lumia 532, Lumia 535, Lumia 540, Lumia 635 (1GB), Lumia 636 (1GB), Lumia 638 (1GB), Lumia 430, Lumia 435, BLU Win HD w510u, BLU Win HD LTE x150q ve MCJ Madosma Q501 modellerine ulaştıracağı bildiriliyor.

Yeni nesil mobil işletim sistemi bugün yayılmaya başlayacak olsa da bu durum herkesin aynı anda Windows 10 Mobile yükseltmesi alabileceği anlamına gelmiyor. Şirket, Windows Phone 8.1 cihazları için geçerli Windows 10 Mobile kullanılabilirliğinin cihaz üreticisi, cihaz modeli, ülkeye veya bölgeye göre değişebileceğini söylüyor. Ayrıca cep telefonu operatörü veya servis sağlayıcısı, donanım kısıtlamaları ve diğer faktörlerin de bunu etkileyebileceğine dikkat çekiyor.

Microsoft, telefonunuzun Windows 10 Mobile güncellemesine hazır olup olmadığını öğrenebileceğiniz ve telefonunuz için bir güncelleştirme olup olmadığını denetlemenize yardımcı olacak özel bir yükseltme danışmanı uygulaması hazırlamış durumda. UpdateAdvisor isimli uygulamayı Windows Store üzerinden indirebilirsiniz.

Windows 10 Mobile mevcut cihazlara bir dizi yeni özellik getiriyor. Outlook ve Office büyük oranda geliştirilirken, Cortana artık Windows 10 masaüstü sürümü ile uyumlu çalışıyor. Ayrıca PC ve tablet moduna geçiş yapmayı sağlayan Continuum ve biyometrik kimlik doğrulama Windows Hello gibi özellikler, Windows cihazların yeni fonksiyonlar kazanmasını sağlayacak. Değişimin büyük bölümü ise Windows 10'un evrensel uygulamalarıyla ilgili. Universal Windows Platform (UWP) ile geliştiriciler PC, tablet ve telefonlar üzerinden çalışabilen tek bir evrensel uygulama oluşturabilecekler.

• Bir alternatif daha yalan oldu. Yazık.
    Amerikayı yeniden keşfetmeye gerek yoktu, android'i taklit etse yeterdi.

• Kasımdan bu yana gelecek dendi, sonunda geldi. 5 ay kağıt üstünde fazla değil, yarım sene bile etmiyor. Her ne kadar geç olsa da sözünü tuttu Microsoft, bundan sonrası tam sürümü bekleyen geliştiricilere, telefon almak için W10'u bekleyen kullanıcılara kaldı.

• Windows 10 mobile sürümünü hevesle bekliyordum. Ama cidden sıkıldım, gittim Xiaomi mi4 aldım. Bankacılık uygulamaları açısından android daha başarılı. Uygulama kalitesi yükselince(sayısı değil) windowsa tekrar dönmemek için sebep yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 525?

• Bu windows mobile pc gibimi yoksa ap ayrı bir sistemmi

• quote:

Orijinalden alıntı: 1ses1

Bu windows mobile pc gibimi yoksa ap ayrı bir sistemmi

Pc ekranının telefon ekranına sığdırılmış hali. Telefonu tvye kablolu ya da kablosuz bağlayınca tv pc ekranına dönüşüyor. Telefonda o an açık olan sayfa tvde tam ekran görünüyor. Android gibi virüslü ve tehlikeli bir sistem değil. Kasma donma ısınma yok. Hızlı, stabil, güvenli, kaliteli. Evrensel uygulamalar var. Evrensel uygulamalar sadece windows platformunda var. Twitter, instagram vb. bunlar hep evrensel. Pcdekinin aynısının tıpkısı.

Edit;

Yahu arkadaş, yine mi bir mesajım hayli ilgi çekti ya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi e-Militarist -- 17 Mart 2016; 22:56:12 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uzun zamandır bekleyen kullanıcılara hayırlı olsun diyelim şimdiden bize yine yok gerçi bize vermezlerse şaşırmam cihazın üstünde nokia yazıyor diye
  • quote:

Orijinalden alıntı: e-Militarist

quote:

Pc ekranının telefon ekranına sığdırılmış hali. Telefonu tvye kablolu ya da kablosuz bağlayınca tv pc ekranına dönüşüyor. Telefonda o an açık olan sayfa tvde tam ekran görünüyor. Android gibi virüslü ve tehlikeli bir sistem değil. Kasma donma ısınma yok. Hızlı, stabil, güvenli, kaliteli. Evrensel uygulamalar var. Evrensel uygulamalar sadece windows platformunda var. Twitter, instagram vb. bunlar hep evrensel. Pcdekinin aynısının tıpkısı.

Teşekkürler

• hala bekleyen var mıymış.
  • UpgradeAdvisor ile 532 de denedim güncelleme geldi bilgi için teşekkürler :)

• quote:

Orijinalden alıntı: olağan_şüpheli

hala bekleyen var mıymış.

Bekleyip'te alamayanlar var şimdi sorun orada başlıyor
  • iki arkadaşım bekleye bekleye bir hal oldu.2-3 ay önce androide geçtiler

• hayırlı olsun :D

geç oldu güç olmadı. Sonunda gün yüzüyle şunu görebildik :)

• lumia 1520 almayı düşüyorum üç yıldır android kullanıyorum banka uygulamaları ve sosyal medya uygulamaları nasıl bilgi verir misiniz

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: e-Militarist

quote:

Teşekkürler

Wm10 telefon almak istiyorsaniz objektif kesimlerden fikir almanizi tavsiye ederim .

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• İlk nesile bu güncelleme gelmeyecekmiş. Microsoft son kazığını da attı.

• Microsoft pişmanlıktır. Almayın aldırtmayın. 1520 insider kullanıcı ve nokia fanı birisi olarak yazıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: denizhanq

Microsoft pişmanlıktır. Almayın aldırtmayın. 1520 insider kullanıcı ve nokia fanı birisi olarak yazıyorum.

Nokia fanıysanız ben gibi sene sonunu bekleyin. Nokia yeni android tabanlı cihazlarını lanse edecek sadece bir az sabır :)

• Bu arada geçmiş olusun fena kazıklandınız

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.