Şimdi Ara

Microsoft Sidewinder X4 Klavye + Sidewinder X3 Gaming Mouse(Sıfırdan farksız Faturalı Kutulu 75TL)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
721
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ürünleri kardeşim almıştır.4-5 kere parmaklarım anca değmiştir.20 gün olmadı.Kutulu Faturalı Garantili.İki ürün sıfırdan farksızdır.Bırakın ürünlerden bir çizik olmayı kutularında bile yıpranma yoktur.

İkisini 75TL ye veririm.Nerdeyse sıfırının yarı fiyatına veriyorum.Üründe nokta çizik bulursanız ürünü geri alırım.Ürünlerim sıfırdan farksızdır.Resim çekmekle uğraşmadım.Resimler temsilidir.

KLAVYE İNGİLİZCE KLAVYEDIR.

Microsoft Sidewinder X4 Klavye + Sidewinder X3 Gaming Mouse(Sıfırdan farksız Faturalı Kutulu 75TL)

cep: 533 685 34 61

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jasonjustice -- 17 Ocak 2012; 12:52:08 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• pm
  • Arkadaşlar pm lere cevap veriyorum telefonlada arıyorsunuz.Bir sorun yaşamak istemem ilanda belirtmemişim.KLAVYE İNGİLİZCE KLAVYEDIR.

• Ürünler CavaLieR-G arkadaşımıza rezerve edilmiştir.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.