Şimdi Ara

Microsoft, PC'leri Windows 11'e uygun olmayan kullanıcıları Windows 10'a düşürecek (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
1
Favori
3.109
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Sizi zorlayan mı var? Benim şirketim, benim işletim sistemim. Sadece 2021 2. çeyrekte çıkan ve 6 çekirdekten yüksek işlemcilerle çalışıyorum. Sana ne? Beğenmiyorsan yallah Mac orada, Linux burada.

Bırakın bu kavgayı. Kullanmazsınız olur biter. Ben kullanmayacağım mesela. Gayet mutluyum 10 ile. 3 4 sene sonra güvenlik güncellemesi almaz o zaman geçeriz zaten yeni sisteme.

Hem görün bakın. İlk yılında % 5 kullanıcıda kaldığını görünce tıpış tıpış destek verecek. Hakim konumunu kaybetmeyi göze alamaz. Linux'e 1 milyar bilgisayar birden geçerse Linux'un eksik olan uyumlulul sorunu falan kalmaz, her türlü oyun ve program Linux desteği verir. Bir kere de hakim konum kaybedilirse geri kazanmak imkansıza yakın bir şey.

Bkz. Nokia da hakim konumuna çok güvendi, bir kere kaybettin mi geri dönüş yok.

• gcb1903 kullanıcısına yanıt

Millet MS ye içini boşaltıyor arkadaşım kavga eden yokMicrosoft, PC'leri Windows 11'e uygun olmayan kullanıcıları Windows 10'a düşürecek ayrıca bu amd neden bu ms ye yalakallık yapıyor çözemedim neymiş amd de teste katılmış o da onaylamış zen 1 çöpmüşMicrosoft, PC'leri Windows 11'e uygun olmayan kullanıcıları Windows 10'a düşürecek  bu amd ya kafayı yedi yada harbiden zen 1 i millete satıp kandırdı yok böyle malını kötüleyen firma dünyada çünkü Microsoft, PC'leri Windows 11'e uygun olmayan kullanıcıları Windows 10'a düşürecek 

• Benim X99 Extreme Edition sistem beni 2023 yılına kadar taşır, sonra da komple upgrade.

• i7 7700hq m.2ssd hiçbir donma ve çökme yaşamadım ileriki sürümlerde ne olur bilmiyorum ama umarım bu işlemcinin desteğini kesmezler.

• Bu microsoft kadar lanet firma yok windows 10 update ile bilgisayarın anasını ünletir teslimeniyikeştirme ile internetini taciz eder şimdide win11 ile insanların işletim sistemini karışıyor. Allah belamı versin ki win alternetif olsun direk geçeceğim şimdi linux diyebilirsin linux tam bir alternetif değil macos deseniz çok pahalı

• quote:

Orijinalden alıntı: Morichannnn

Bilgisayar piyasasını canlandırmak İçin ortaya atılan koca bir yalan.

doğru dediniz

bilgisayar piyasasını aynı telefon piyasasına benzetmeye çalışıyorlar kendileri nesil üstüne nesil sürekli yeni seri çıkarıyor. bakıyor millet almış hala kullanıyor sorunsuz... "biz bunlara nasıl yeni işlemci pc aldırırız" diye kafa yormuşlar. tabi en çok nereden vurabilirler windows dan.

şu habere bakın mesela olay nerelere gidecek yavaş yavaş belli olacak.

Valorant, Windows 11 Gereksinimleri Karşılamayan Sistemlerde Çalışmayacak - Technopat

• Gerekirse 5-10 sene daha Win10 ile devam ederiz. İşimiz gücümüz yok bir de Win11 için donanım güncelleyeceğiz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Asi yaptirmayan win 11 e gecemesin...

• fero01 kullanıcısına yanıt

Microsoft, PC'leri Windows 11'e uygun olmayan kullanıcıları Windows 10'a düşürecek 

• Foruma girince cahilliğe şaşıyorum. Adam, ciddi ciddi windows 11 çalıştırmayan bilgisayarların çöp olduğunu ve buna göre yazılım üretmeyeceğini yazmış. Ne yazılım ürettiyse gerçi bugüne kadar, onu da anlamadım ya?

Yani, bu arkadaşa göre, Intel i9-7980XE 18/36 core işlemci, 128 gb ram ddr4-2666 mhz ram çöp.

Çünkü buna inanmış. Bilgisayarı win 11 çalıştırıyorsa iyidir, diğerleri kötüdür.

Intel celeron i9 7980xe'den iyidir, intel i5 8. nesil i9 7980xe'den iyidir, buna inanıyor. Ciddi ciddi savunuyor. Donanımhaber forumunda, teknoloji forumunda insanlar bunu savunuyor. Onlarca olumlu oy alıyorlar. Destek görüyorlar.

Bu işlemci, i9 11900k'dan yaklaşık %70 daha hızlı render alan bir işlemcidir.

Aklınız almadı, anlayamadınız değil mi? Eski nesil, nasıl olabilir? Olur.

Mesele çöpse, çöp olan işlemci i9 11900k'dır, i7 11700k'dır, 7. nesilden %70 daha yavaş işlemci çöp değil de nedir? Al sana çöp. Sizin bakış açınız böyle.

Mevzu tpm, tpm ile tüm ipleri ellerine alacaklar ve siz de öyle uzaktan izleyeceksiniz. Tpm'in ne kadar tehlikeli olabileceğine dair en ufak fikriniz yok, üzülerek izliyorum.

Tpm'e dışarıdan müdahale etmeniz imkansıza yakındır, yaşayarak göreceksiniz.

• _Anarsist_ _ kullanıcısına yanıt

Ben Catia ile tasarım yaptığım bilgisayarım windows 11'e uyumsuz çıkıyor garip

• quote:

Orijinalden alıntı: ugah6aiw

windows 11 kuramayan mac kursun diyenlerde neyin kfası var?... pudra şekerini çekmeyi bıraksınlar... osx PC'ye kurulamaz macte windows yüklü PC ile aynı işi yapamaz... çöp yönetimden windows kullanamıyacak çok kullanıcı var heralde...

Kim dedi sana macos kurulmuyor pc ye. Bence sen toz çekiyorsun. Herhangi bir bilgisayara macos kurabilirsin.

• sevecen69 kullanıcısına yanıt

yasal olmuyor onu diyorum korsan oluyor o...

• windows 7 den windows 10 a geçeli daha bir iki ay oluyor. 2040 gibi falan da windows 11 e geçerim

• z390 anakart için heralde win11 kuramayacağız burdan anladığım kadarıyla tpm 1.3 sürüm olarak gözükmekte bilgisi olan varmı ?

Microsoft, PC'leri Windows 11'e uygun olmayan kullanıcıları Windows 10'a düşürecek
  • ABCdiküçgeni kullanıcısına yanıt

Haaha legend…

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.