Şimdi Ara

Microsoft, öğrenci ve öğretmenlere ücretsiz Office 365 sunuyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
1.436
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Microsoft, öğrenci ve öğretmenlere ücretsiz Office 365 sunuyor

Yazılım devi Microsoft, daha önce sadece Amerika merkezli olarak sunduğu öğrenci ve öğretmenlere ücretsiz Office 365 desteğini dünya çapına da yayma kararı aldı.

Bu yeni destek ile eğitim kurumlarının fakülteler ve idari personel için aldığı Office 365'den herhangi bir ekstra ücret ödemeden öğrenci ve öğretmenlerin de yararlanmasının önü açılmış durumda. Bu hizmetten yararlanmaya uygun öğretmenlerin e-posta adresleri ile buradan, öğrencilerin ise buradan kontrol edebildiği Office 365 aboneliği, genel olarak Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Access ile Publisher'ın son sürümlerine erişim imkanı veriyor, bulut depolama servisi OneDrive'dan 1TB gibi oldukça yüksek depolama alanı sağlıyor ve tarayıcı üstü çevrimiçi düzenleme için Office Online özelliğini kullanıma açıyor.

Konu hakkında Microsoft'un hazırladığı sayfaya buradan ulaşabilirsiniz. 

• Guzel haber, takip.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • edu.tr uzantılı posta adresi almakla uğraşamam şimdi.

Dreamspark üzerinden versinler uğraştırmasınlar bizi.
  • Calismadi

• Okul bize e posta vermiyor ki yapalım beleş

• Kayıt işleminizi tamamlayamadık.

BT departmanınız Office 365 Eğitim için kayıt işlemini devre dışı bırakmış. Kaydı tamamlamak için onlarla iletişime geçin.

Böyle bir şeyle karşılaştım. Başaran var mı?
  • Şuan kayıtta sorun var anlaşılan. Bende kayıt olamadım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne yazık ki...

Maalesef okulunuzun uygun nitelikteki kurumlar listemizde olup olmadığını doğrulayamadığımızdan kaydınız şu anda tamamlanamıyor. Okulunuzun uygun nitelikte olup olmadığını denetlemek için birkaç gün sonra yeniden deneyin.

Öğretim görevlisi mailimi kabul etmedi...

• İstanbul Üniversitesi e posta adresini kabul etmedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bkaakco -- 25 Şubat 2015; 18:28:49 >
  • satın aldıktan sonra mı?

ekleme: kabul edilmeyen mailleri ilk önce dreamspark üzerinden aktif etmeye çalışın sonra 365 indirmeye çalışın, böyle yapınca 365 kaydını atlaması lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MK* -- 25 Şubat 2015; 19:10:10 >
  • MK* M kullanıcısına yanıt
    Dreamspark'a üyeyim zaten aynı e posta ile. Alakası olduğunu da sanmıyorum, bu proje farklı. Zaten öyle bir şey olsa direk Dreamspark üzerinden verirlerdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bkaakco -- 25 Şubat 2015; 19:10:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bkaakco

Dreamspark'a üyeyim zaten aynı e posta ile. Alakası olduğunu da sanmıyorum, bu proje farklı.

ilginç benim .edu.tr mailimi 365 universite için bu şekilde kabul etti, w8.1 pro alırkende sorun çıkmadı.
  • Sakarya Üniversitesi mail adresini de kabul etmedi.
  • quote:

Dreamspark'a üyeyim zaten aynı e posta ile. Alakası olduğunu da sanmıyorum, bu proje farklı. Zaten öyle bir şey olsa direk Dreamspark üzerinden verirlerdi.

arkadaşın mail adresi ile denicem bu akşam, tekrar yazarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MK*

quote:

Dreamspark'a üyeyim zaten aynı e posta ile. Alakası olduğunu da sanmıyorum, bu proje farklı.

ilginç benim .edu.tr mailimi 365 universite için bu şekilde kabul etti, w8.1 pro alırkende sorun çıkmadı.

8.1 Pro mu endustry pro mu hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • nty35 kullanıcısına yanıt
    8.1 pro

dreamsparktan bir şey indirmedim hiç

edit: yukarıda söz konusu olan öğrenci sürümünü çeşitli nedenlerden dolayı deneme şansım olmadı daha

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MK* -- 26 Şubat 2015; 23:02:36 >
  • quote:

8.1 pro

edit: yukarıda söz konusu olan öğrenci sürümünü çeşitli nedenlerden dolayı deneme şansım olmadı daha

hocam aldığınız yerin linkini ya da sitenin ismini yazabilir msiniz acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: nty35

quote:

8.1 pro

hocam aldığınız yerin linkini ya da sitenin ismini yazabilir msiniz acaba?

http://www.microsoftstore.com/store/msmea/tr_TR/list/%C3%96%C4%9Frenciler-i%C3%A7in-Teklifler/categoryID.67660200

• Önce bir Linux sürümü çıkarsın. :D Ücretsiz...
    Sonra bakarız. :)
  • Olmuyor NE yazik ki diye başlıyor cümleye -.-

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.