Şimdi Ara

Microsoft Lumia 950 XL Kullananlar Kulübü | Ana Konu (106. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.194
Cevap
17
Favori
88.070
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 104105106107108
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende kullanıyorum kamera hala cok iyi whatsapp a giriyorum zaten sadece bide oynadığım oyunlar hala destek veriyor batarya soledim aliexpreesden losancer diye marka guzel suan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar benim telefonun arka kapağı kırıldı elinde fazla olupda satmak isteyen varsa alabilirim

• Bir haftadır kullanıyorum, L1520 den öyle ahım şahım üstün tarafı yok. Kamera gerçekten çok iyi. aldığım arkadaş iki tane losoncoer pille verdi, piller çok kötü şimdi amazondan orjinal pil bulmaya çalışıyorum. L1520 nin pil performansına alışınca beni çok zorluyor, 1520 beni rahata alıştırmış sanırım :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: sercansa12

Bende kullanıyorum kamera hala cok iyi whatsapp a giriyorum zaten sadece bide oynadığım oyunlar hala destek veriyor batarya soledim aliexpreesden losancer diye marka guzel suan

siparişin geldimi bir kapak ve batarya ihtiyacım varda
  • Geleli cok oldu 17gunde geldi cok hızlıydı ama daha alamadım şehir dışındayım da eve bu aksam gidicem kapak lar 5dolar gibi bi fiyat gidip bak istersen

• onuryarar O kullanıcısına yanıt
    Aliexprees uygulamalasını indirirsen 4 dolar geliyor gidip kapağı bedavaya getirmis olursun t

• Link verebilirmisin kardeşim bakıyım kapakka varmı

• 0xA00F4271(0xC00D3704 ön ve arka kamera da bu hata kodunu alıyorum bir kaç gündür bilğisi olan varmı arkadaşlar
  • Uçmamız çok normal, telefonun donanımı çok çok iyi. Yazılımsal problemler oluyor elbette ama diğer sistemlerin de eksileri var. Mükemmel bir sistem bulmak imkansız. İnsanların uçmasının sebebi donanımıdır. Ben bu telefona 2375 TL para verdim. Şu an satacak olsam 1600'den aşağı inmem.

• onuryarar O kullanıcısına yanıt
    Windows masaustu surumlerinde de var yani sonradan yuklenen bir uygulama sebep olmakta . Mobilde de ayni sey olsa gerek :

https://ugetfix.com/ask/how-to-fix-webcam-error-code-0xa00f42430xc00d3704-on-windows/

Donanimsal bir sorun degil anlayacaginiz.

En kotu ihtimalle yedeklemeleri yapip reset atmak en net cozumu olacaktir.

Hangi uygulama oldugunu ise her bir uygulamayi yukleyip her seferinde kameralarinizi deneyin . Hangisinde hata yaptigini da boylece anlamis olacaksiniz uygulama gelistiricisi ile irtibata gecersiniz .

Oyunlardan da kaynaklanabilir elbet ayni mantik la demeye devam edin .

• Tercih meselesi 😉 Sizin telefondan beklentileriniz nedir bilemem fakat benim beklentilerimi büyük ölçüde karşılıyor. Donmadan, kasmadan tıkır tıkır işleyen bir sistem Windows. İki telefonum var, ikisi de Windows. Ben birinden memnun kalmamış olsam ikinciyi o parayı vererek satın almazdım. Ve yıl olmuş 2018, 1320'yi bile sorunsuz kullanırım, 950 xl yi neden atayım? Satacak olsam da üstüne para ekleyip bir de İphone denemek için satarım. Yoksa Android bir çöplükten farksız bana göre...

• Bundan iki yıl önceki mesajlara bakarsanız eğer, iki yıl önce de benzer felaket senaryoları vardı. Zaten her telefonun belli bir ömrü var. O ömür tamamlanana kadar sıkıntı çıkacağını sanmıyorum..

• Zaten bu yamaların yayımlanması yeterli. İki-üç yıldır çok da büyük geliştirmeler olmadı zaten. Windows kullanıcıları da bunu bilerek ve bu riski alarak bu telefonları kullandılar. Söylediğim gibi, mevcut gelişimler telefonun ömrü bitinceye kadar yeterli olacaktır.

• Zaman gösterecek..

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-C234DE19A

Bu mesaj silindi.
    Kesinlikle aynı düşüncelerdeyiz.
  • Vay arkadaş yıl 2018 olmuş hala savunanlar var
    Ne içiyorsunuz siz Allah aşkına :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: monarch25

Vay arkadaş yıl 2018 olmuş hala savunanlar var
    Ne içiyorsunuz siz Allah aşkına :)
    türünün sonuncusu olduğunu unutuyorsun....
  • monarch25 M kullanıcısına yanıt
    Antika ötesi bir durum var. Bende de 950 XL var kamerası cok iyi bazi yonden de üstünlüğü halen vardır.

Tek sorunu ekosistem noksanlığı...

Microsoft gereken önemi de vermedi oyun ve pc lere odaklandı ki bunu ust yönetim defalarca net ifade etmişti...

Yazık oldu ekosistem bitmiş gibi zaten..

Ekosistemi olan sadece Android ve IOS var ama birçoğu gider birsürü para verir sirf eko-sistem diye özellikle Android cihazları dandik ve asiri pahalılar...

Tercih meselesi...

3 saniye arayla DH sistemi nasil izin verdiyse ... Benden yana da nasil mobilden oyle bir duruma vesile oldum harbiden hatirlamiyorum

Bu halde olmasi sanirim DH hic kabahati yok mu ne ....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smart1978 -- 11 Temmuz 2018; 7:41:15 >
    Silme secenegi yokmus bu mesaji da boyle duzenleyeyim bari :)

Lumia 950 XL cikartilabilir bataryasi ile stereo ses kaydi OIS kullandigi 3 ana renk LED ile gercek tonlama cekim ve sonrasi da mudahele secenekleri sumasi yani yazilimsal degil kisa surede farkli tonlarda cekmesi istendigi zaman secebilmesi gibi bircok ozelligi ile hala ustun.

Bu mesajim da boyle olsun bari

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smart1978 -- 11 Temmuz 2018; 7:44:54 >
  • 
Sayfa: önceki 104105106107108
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.