Şimdi Ara

Microsoft Lumia 950 XL Kullananlar Kulübü | Ana Konu (104. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.194
Cevap
17
Favori
88.043
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 102103104105106
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sonucu belirteyim :

Meğerse Turkcell, hiç bir talebim olmamasına rağmen faturasız hattıma son dönemde önce 1 GB, onu kullanamayınca bu sefer 3 GB+ 1GB Bip hediye etmiş ve hesabıma tanımladığını mesaj atmasına rağmen meğerse :

merkezden numaramın 3G erişimi engellemiş. !

Hiç bir zaman böyle bir talebim olmadı, söylediğimde cevap veremediler.

Ayrıca çözüm için aradığımda ilk karşıma çıkan erkek MH temsilcisi: "Şimdi numaranıza sinyal göndereceğim, telefonunuzu kapatın, sim kartınızı çıkarıp 10 dakika tekrar takıp telefonunuzu açınız ve tamamdır" dedi.

Makul olmamakla beraber dediğini yapıp internet bağlantısı gerçekleşmeyince 20 dakika sonra Türkcell'i tekrar aradığımda başka çıkan bir bayan MH. "Sizin numaranız 3G İnternet erişine kapalı" deyince sinirlendim. "Tamam, şimdi açıyorum" dedikten kısa sonra nihayet açıldı.

Sonuç olarak: Şehir merkezindeyim ve bu kadar yavaş olan 3G bağlantı hızlarını o aptal Turkcelliler o aptal hediyelerini başlarına çalsınlar, ihtiyacım yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sabit Fikir -- 21 Ağustos 2017; 1:34:10 >

• uzun uzun detaylamışsın hocam, sağol !
    fikrimiz olsun !!!
  • ARKADAŞLAR ELİMDE GARANTİSİ DEVAM EDEN HUAWEİ G8 TELEFON VAR..TAKAS YAPMAK İSTEYEN OLURSA İLETİŞİME GEÇEBİLİR
  • Arkadaşlar 950 XL şu an şarj olurken %78'den daha ileri gitmiyor. %100 şarj edemiyorum. Bu sorun iki gündür var, bilgisi olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: krnslhn

Arkadaşlar 950 XL şu an şarj olurken %78'den daha ileri gitmiyor. %100 şarj edemiyorum. Bu sorun iki gündür var, bilgisi olan var mı?

Şarjı tamamen bitirip USB ile bilgisayardan şarj etmeyi deneyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: krnslhn

Arkadaşlar 950 XL şu an şarj olurken %78'den daha ileri gitmiyor. %100 şarj edemiyorum. Bu sorun iki gündür var, bilgisi olan var mı?

.... ve gelişmeyi de burdan bildirin, lürfen !
  • Telefonu kapatıp açmak aklıma geldi en son. Şu anda düzeldi teşekkür ederim..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçmiş olsun o zaman
  • Hocam telefonun 0ı yok 2.el alıp telefona format atsak herhangi bir sorunu olur mu?
  • 2 aydır konuya yazan yok , millet telwfonu çöpemi attı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: anadolu86

2 aydır konuya yazan yok , millet telwfonu çöpemi attı

yok, vasat vasat kullanan kullanıyor işte
  • arkadaşlar huawei g8 var takas yapmak isteyen olursa özelden yazabilir
  • Arkadaşlar merhaba, sene 2017 ve ben bu telefonu almak istiyorum. Rusya'da yaşıyorum. Aliexpress'den satın alacağım telefonu.
    Sadece kamerası için istiyorum :)

Bir kaç soracağım soru var. Whatsapp ile görüntülü konuşma var mı? Instagram ve Facebook sorunsuz çalışıyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chill Out

Arkadaşlar merhaba, sene 2017 ve ben bu telefonu almak istiyorum. Rusya'da yaşıyorum. Aliexpress'den satın alacağım telefonu.

Bir kaç soracağım soru var. Whatsapp ile görüntülü konuşma var mı? Instagram ve Facebook sorunsuz çalışıyor mu?

Görüntülü konuşma var WhatsApp. İnstagram sorunsuz. Facebook'ta ufak sorunlar var.

• quote:

Orijinalden alıntı: e-Militarist

quote:

Arkadaşlar merhaba, sene 2017 ve ben bu telefonu almak istiyorum. Rusya'da yaşıyorum. Aliexpress'den satın alacağım telefonu.

Görüntülü konuşma var WhatsApp. İnstagram sorunsuz. Facebook'ta ufak sorunlar var.

oyun vs oynamam.
    Yaptığım tek şey sosyal medya, fotoğraf çekip düzenleyerek paylaşmak, Whatsapp ile mesajlaşmak, görüntülü konuşmak (Evimden 7000km uzaktayım) ve Word, PDF dosyalarına bakmak, düzenlemek ve onları Yandex Disk ile paylaşmak.
    Şu anda Huawei P10 Lite kullanıyorum ve işimi görüyor ama kamera yönünden memnun değilim malesef.
    Sene oldu 2018, alınır mı hâlâ?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: e-Militarist

quote:

oyun vs oynamam.
    Yaptığım tek şey sosyal medya, fotoğraf çekip düzenleyerek paylaşmak, Whatsapp ile mesajlaşmak, görüntülü konuşmak (Evimden 7000km uzaktayım) ve Word, PDF dosyalarına bakmak, düzenlemek ve onları Yandex Disk ile paylaşmak.
    Şu anda Huawei P10 Lite kullanıyorum ve işimi görüyor ama kamera yönünden memnun değilim malesef.
    Sene oldu 2018, alınır mı hâlâ?

İphone x almayacaksınız 950 XL alınır. Onun dışında uygun fiyatlı 950 XL bulduydanız alınabilir.

Kamera 10 üzerinden 10 bu telefonda. Yandex disk uygulaması var. Bayadır güncellenmedi ama iş görüyor. Whatsapp tahminime göre 2 yıl daha gider.

• Microsoft'un Windows Phone projesinden vazgeçip bu telefona Android vermemesi ayıptır, bu kadar güzel bir donanım resmen harcanıyor.
  • Chill Out kullanıcısına yanıt
    başka telefon mu bulamadın da 950 xl bakıyorsunuz .?
  • quote:

Orijinalden alıntı: krkmz1666

başka telefon mu bulamadın da 950 xl bakıyorsunuz .?

açıkcası bir çok farklı platform denedim.

Symbian, iOS, Meego, FirefoxOS Ubuntu, Android,

şu zamana kadar denemediğim tek platform Windows Phone oldu. onu da denemek istiyorum.

yaptığım işlere bakarsak çok da ahım şahım bir telefon aramıyorum. istediğim tek şey word, excel, sosyal medya ve kamera.

ve bir telefona da sadece bu işler için binlerce lira para vermek istemiyorum
  • Chill Out kullanıcısına yanıt
    Ederi 500 lira bile değil kameraya bişi diyemem ama fazla para verme değmez hevesini alırsın bırakırsın sonra

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 102103104105106
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.