Şimdi Ara

Microsoft Lumia 640 XL Kullananlar Kulübü | Ana Konu (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.251
Cevap
22
Favori
94.146
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: eP_362

quote:

Orijinalden alıntı: scan

Arkadaslar 640 Dual Sim modeli de gelir mi sizce ? Ya da 640XL?

Dual sim gelmeyecek. Diğerleri gelecek.

Sirket telefonu ve sahsi telefonumu tek bit telefonda birlestirmek istiyorum ancak adam akilli buyuk ekranli cift hatli telefon gelmiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gelisme yok mu arkadaslar :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pinti kirpi

Gelisme yok mu arkadaslar :)

Arkadaşım yeter valla yeter ya. Post kasmak için şuraya yazmayın. Var da söylemiyoruz telefonu kendimize sakladık.
  • Avea tarifeye ek satsa bari. Yoksa 5.2 inç küçücük tellere kalıcam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Her isi ters giden adam -- 4 Mayıs 2015; 20:29:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DokuzKuyrukluTilki

quote:

Orijinalden alıntı: pinti kirpi

Gelisme yok mu arkadaslar :)

Arkadaşım yeter valla yeter ya. Post kasmak için şuraya yazmayın. Var da söylemiyoruz telefonu kendimize sakladık.

Post kasmak için yazmıyorum, takip ettiğim tek yer burası. Bilgisi olup da yazmayan varsa diye bi dürtmek istedim. Ne bu hiddet.
  • sabırla bekliyoruz.
  • 940 & XL konuşulmaya başladı amiral olarak bu daha çıkacak
  • Arkadaşlar hollanda da teyzemler var 190€ ya satılıyormuş orda dual sim modeli sizce ordan getirtip 100 liraya açtırmak mantıklı mı zaten teyzemler yazın gelecekler hazirana kadar turkiyede çıkmasını mı beklemeliyim dual sim çıkmayacakmış herhalde burda çift sim kullanmıyorum ama fiyat olarak 100 liradan fazla cebimde kalacagını duşunduğumden soruyorum beklemeli miyim yoksa teyzemlere aldırmalı mıyım yardımcı olursanız sevinirim

• osmantemiz01 O kullanıcısına yanıt
    Dışarıdan getirmeniz her şekilde daha karlı. Ben olsam dışarıdan alırdım, biraz beklemeniz sorun olmaz. Fiyat olarak da kar sağlarsınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vendetta29

Dışarıdan getirmeniz her şekilde daha karlı. Ben olsam dışarıdan alırdım, biraz beklemeniz sorun olmaz. Fiyat olarak da kar sağlarsınız

Valla TR'de 1000TL civarına gelecekse eğer ben de yurtdışından getirtmeyi düşünüyorum. 100 lira kaydı neyse verir açtırırız. Hollanda da satılan sim kilitli olmasın? Şimdi ebay avusturyaya baktım 360 euro civarında satılıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pinti kirpi -- 13 Mayıs 2015; 20:15:18 >
  • pinti kirpi kullanıcısına yanıt
    Arkadaşın dediği gibi 190€ ise bence fiyat olarak çok iyi ama sim konusunda, sorun çıkarır mı bilinmez. Türkiye Fiyatı 4G li model tahminen, 1000Tl olur özellikle bu dolar kurunda.
  • Arkadaşlar pardon yanlış anlamışım LTE olmayan Dual sim 190€ almanyada satışta LTEli Dual sim 230€ tek simli LTE 199 dolar

Dual sim kişiden kişiye değişir ama benim için gereksiz. Tek sim LTE 199 Dolar ise bence harika
  • Bu arada ustam urun almanyada satılıyormuş teyzemlerde almanyaya yakın bir yerdeymiş roermond mu öyle biryer haber bekliyorlar ama ben yaza doğru isterim zaten turkiyede de çıksa tam kafamda toparlayabileceğim şimdi ordan alırım turkiyede de yakın bir fiyara çıkarsa kotu olur bi fark olmazda uluslararası garantisi nasıl nokianın bilmediğimden guvenemiyorum HTC almıştım onda hiçbir sıkıntı olmamıştı garantisi burda da vardı şimdi alırım uluslararası garantisi yoksa çok kotu olur benim için

Hocam garanti olayından emin olmak için, Microsoft Türkiye ile iletişime geçip kesin bilgi alabilirsin. Türkiye fiyatı yakında kesinliğe kavuşur. Ama tahminimce 1000Tl olacak
  • Vendetta29 kullanıcısına yanıt
    199euro hocam linkini bile atmışlardı bana sabah bizim bimeks gibi bi teknoloji marketinin sitesiydi 199euro LTE tek sim 190€ çift simli 3G 230€ civarı olanda yani bunu tam hatırlayamıyorum fiyatını çift simli LTE

Tek Simli LTE bence iyi Türkiye de açtırsan bile kârlısın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vendetta29 -- 13 Mayıs 2015; 20:38:29 >
  • Vendetta29 kullanıcısına yanıt
    300 lira kadar karlıyım beklememin bir nedenide acaba şöyle bol bol ramli bir telefon çıkarırsa kesinlikle onu alırım 1 GB ram çift çekirdek işlemciyle bile bu kadar iyi bir telefon daha iyi bir işlemci ve bol bol ramle ucurur beni 10 yıl idare eder herhalde :D birazda öyle düşünüyorum :D

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.