Şimdi Ara

Microsoft Lumia 640 XL Kullananlar Kulübü | Ana Konu (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.251
Cevap
22
Favori
94.156
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • evet abi hala devam 720'ye çocukluuktan beri nokia hevesi gidiyor işte :) :) bazen kafam atıyor alayım sağlam bi android diyorum ama yine vazgeçemiyorum oda sadece uygulama işi canımı sıkıyor..Uygulama derken kesinlikle retrica clash of clans gibi saçma sapan şeyleri kastetmiyorum günlük hayattaki bankacılık olsun sahibinden olsun kargo şirketleri vs radyo kanalları gibi günlük hayatta ihtiyaç duyulan uygulamalar az o canımı sıkıyor :(

Telefona gelince fazlasıyla memnunum ama artık 512 ram işi biraz olmuyor açıkcası...Şu an açıkcası da fiyat performans olarak 640 gözüküyor bekliyorum bende bakalım :) Bu arada benim 720'yi de satabilirsem daha iyi olacak :)
  • Hayırlısı olsun mert bakalım tefon bir çıksada görsek

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kawhileonard

Haziran'da gelecekmiş sanırım. *

Öyle olacak gibi duruyor. Fiyat da 999 TL yazıyor. Muhtemelen LTE modelidir.
  • eP_362 kullanıcısına yanıt
    Ben xl'i değil 640'ı bekliyorum duyurulduğundan beri ama dolar'ın yükselişi nediniyle 699'tan yüksek bir fiyata gelirse şaşırmam.
  • quote:

Ben xl'i değil 640'ı bekliyorum duyurulduğundan beri ama dolar'ın yükselişi nediniyle 699'tan yüksek bir fiyata gelirse şaşırmam.

Tek model geleceği için fiyatın değişeceğini sanmam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eP_362

quote:

640 XL LTE modeli gelir zaten 4g li olan muhtemelen 950-999-tl arası olur herhalde
  • quote:

Orijinalden alıntı: Troçki

quote:

Orijinalden alıntı: eP_362

quote:

640 XL LTE modeli gelir zaten 4g li olan muhtemelen 950-999-tl arası olur herhalde

640 modeli için demiştim o cümlemi.
    640 XL ve 640 XL LTE gelecek.

• eP_362 kullanıcısına yanıt
    zaten bende seni tasdikleme babında yazdım dostum
    gelirse bu şekilde gelir diye
  • http://akillitelefon.com/2015/04/28/microsoft-lumia-640-xl-satis-listelerinde-belirdi/

Sevindirici haber telefon gerçekten piyasaya çıkmış...

Üzücü haber
    http://www.zaman.com.tr/advertorial_yeni-lumia-serisi-yolda_2291434.html

Türkiye ye Haziran da gelecek...

• Haziranda gelsin hiç sorun olmaz zaten elimde Lumıa 1520 kullanıyorum beklerim geç olsun daha iyi benim açımdan sorun yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • molku kullanıcısına yanıt
    640 xl 899 tl değil miydi? 999 tl diyor haberde.
  • 4g lisi gelecektir odur fiat farkı

640 LX LTE. olan

• Hangi modeller geleceği belli;http://www.microsoft.com/tr-tr/mobil/urunler/lumia/ yakında diyor ama göre Hazirana kalır mı bilemem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: renesis3

Hangi modeller geleceği belli;http://www.microsoft.com/tr-tr/mobil/urunler/lumia/ yakında diyor ama göre Hazirana kalır mı bilemem.

Haziran söylentisi nerden çıktı hocam? Nisan sonu diyorlardı, build konferansında felan mı bahsettiler acaba?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ürün mayısın 2 nci haftası raflarda yerini alacakmış diye duydum bende
    Bakalım yalan doğru görecez artık
    Hindistan ve pakistanda satışa sunulmuş

• Ne zaman Türkiye'de satışa sunulacağına dair net bir bilgi yok sanırım. Nuvo kampanyası bitmeden satışa sunulsa bari
  • Arkadaslar 640 Dual Sim modeli de gelir mi sizce ? Ya da 640XL?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi scan -- 1 Mayıs 2015; 20:36:02 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Troçki

Haziranda gelsin hiç sorun olmaz zaten elimde Lumıa 1520 kullanıyorum beklerim geç olsun daha iyi benim açımdan sorun yok

Sayın Troçki,
    Sizdeki 1520 batarya,ram,ön kamera,işlemci ve ekran kartı yönünden daha üstün bir model.Benim de almayı düşündüğüm telefon.Neden siz 640 düşünüyorsunuz? 1520 de olumsuz bulduğunuz özellikler var mı? 640 sıfırı ile 1520"nin 2. eli aynı fiyatlarda.Cevaplarsanız sevinirim.Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: scan

Arkadaslar 640 Dual Sim modeli de gelir mi sizce ? Ya da 640XL?

Dual sim gelmeyecek. Diğerleri gelecek.

• cetinkolsg kullanıcısına yanıt
    Bendeki 1520 tabiki iyi lakin ben pek 2 nci el kullanmayı sevmiyorum gerçi bu aldığım 1520 çok temiz bi ikinci el telefon zaten ben bu 1520 nin 0 nı bulamadım bulsaydım eğer 640 almayı düşünmezdim anlatabildim umarım nedenini yinede belli olmaz bakarsınız almayabilirimde taki lumıa nın yeni bir amiralı çıkana kadar

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.