Şimdi Ara

Microsoft Lumia 640 XL Kullananlar Kulübü | Ana Konu (111. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.251
Cevap
22
Favori
94.152
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 109110111112113
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    640 XL'imde SD kart çıkarıldı hatası alıyordum devamlı. Kapatıp açınca düzeliyordu şimdi tamamen gitti. Servis ayrı macera.. Kartı değiştirsem düzelir mi sizce?
  • Arkadaşlar 350 liraya alınır mı bu cihaz değer mi yani

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hakanberber53 H kullanıcısına yanıt
    Whatsapp, face, sms, arama gibi beklentileri karsilar. Magazada varsa baska ihtiyaclarida karsilayabilir. Para sikintisi varsa alinabilir. Hala kullaniyorum isimi goruyor.

• Sherlock Domates kullanıcısına yanıt
    Bizimde kullandığımiz aynı maksat Windows olsun biraz aksiyon peşindeyiz GM 5 plus cihazımi valideme vericem çokta parasızlıktan değil açıkçası

• Merhaba,telefonumu servise vermistim ekrandaki mavi çizgi yüzünden.Yapıldı fakat w10 verdiğim telefonu w8.1 gerialdım.w10a yükseltemiyorum.Sürekli 801881d0 hatası veriyor.Ne yapabilirim? Şimdiden teşekkürler.

• Ya 640XL'a instagram kuramıyorum. Birşey için sildim, artık yeniden kurulmuyor, donanım yetersiz diyor. En azından daha önceki versiyonlarını kuramaz mıyım?
  • Arkadaşlar orijinal şarj aletinin değerlerini yazabilir mi birisi?
  • Arkadaşlar facebooka genelde uygulamadan değilde site üzerinden giriyorum fakat 1 aydır filan uzun yorumları okuyamıyorum. yazılar alt alta değil,sağa kaymış oluyor ve ekli resimdeki( deneme amaçlı ekran görüntüsü aldım, yorumları dikkate almayınız) gibi oluyor.

2. Sorun ise pazartesiden beri yine webden facebookun bildirim, mesaj gibi ikonlarına tıklayınca tepki vermiyor.

Var mıdır acaba bunun çözümü?

• arkadaşlar telefonumu servise gönderdim. ucuz yollu işimi görecek sosyal medyada takılmalık bir telefon ararken 250 liraya bu telefonu buldum 6 ay daha garantisi varmış temiz duruyor resimlerde fakat faturası yokmuş ? herhangi bir sıkıntı olurmu servise felan göndermek icap ederse ? ve telefonda sıkıntı var mı ? kimi kullanıcılar instagram kuramadıklarından bahsetmiş ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Guest-28EF548A1 G kullanıcısına yanıt
    hocam bugun 275 liraya 640 xl alacagım birisinden fakat bu instagram olayı nedir suan telefon kaldırmıyor mu ? veya baska sıkıntıları varmı facebook whatsapp veya internetinde sıkıntı varmı ? sadece bunlar için alcagım

• erhanercan kullanıcısına yanıt
    hocam 275 liraya 640 xl alacagım 6 ay daha garantisi olduğunu söyluyor alacağım kişi fakat faturası mevcut değilmiş fabrıkadan vermişler kendilerine garantiye göndermek durumunda ne yol izlemek gerekir ve en önemlisi suan cihazın kullanımında bir sıkıntı varmı instagram facebook whatsapp yeterli benim için ?

• Arkadaşlar 270 liraya aldım bu cihazı su cektiği resime bakın şakamı bu
    NOT : Ters ışıkta çekildi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D7B950238 -- 10 Mart 2018; 18:0:42 >
  • arkadaşlar telefonu samsung sarj aleti ile şarj etsek sıkıntı olur mu ?

• macmaneman M kullanıcısına yanıt
    hocam bir sorun oldumu :D bende ek telefon olarak aldım samsung ile şarj ediyorum ?

• Değişim kağıtlarını tarihlerini orjinal faturayı görmeden alma

• erhanercan kullanıcısına yanıt
    hocam aldım bile fiyatı uygun geldi her işimide görüyor kullanılmaz duruma gelene kadar yedek telefonum olarak kullanacagım cok begendım

• Güle güle kullan kardeşim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar bu telefon nasıl olabiliyorda aspalth 8 i en yuksek ayarda oynatabiliyor

• Instagram çalışıyor mu?
  • Karl zeissten kaynaklı. Ne güzel sistem ve telefonlardi da MS politikaları mahfetti

• 
Sayfa: önceki 109110111112113
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.