Şimdi Ara

Microsoft Lumia 535 Kullananlar Kulübü | Ana Konu (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
510
Cevap
7
Favori
19.454
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • telefonun fiyatı belli olmuş, 599 tl falan diyorlar.
  • Batarya 2.400 falan olsaydı off. Ayrıca öndeki 5MP kamera gerçekten iyi duruyor. Lumia520'de olmadıktan sonra.
  • 599 Tl bu telefon için çok fazla. Avrupa fiyatı/Türkiye fiyatı oranlaması yapıldığından diğer telefonlarla da uyuşmuyor ancak ülkemizde malesef açgözlülük hep önde.
  • Arkadaşlar telefon Türkiyede satışa çıktı mı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: korn18

Arkadaşlar telefon Türkiyede satışa çıktı mı acaba?

Cikmadi daha hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xAsTx

quote:

Orijinalden alıntı: korn18

Arkadaşlar telefon Türkiyede satışa çıktı mı acaba?

Cikmadi daha hocam

Peki belirli bi tarih var mı?
  • korn18 K kullanıcısına yanıt
    2015 basi diye soylenmisti

• Teknosa.com'da beyaz ve siyah rengi satışa çıkmış.
  • CeoBurak kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler dün turuncusu vardı kaldırıldı, şimdi söyledikleriniz doğrultusunda ilk mesaja ekliyorum.
  • Ekranın sorununun çok olduğu söyleniyor her incelemede.Lütfen satın alan biri gözlemlerini paylaşsın bizimle.Ekran dokunmatiğinde sorun var deniyor.Renk doygunluğunda sıkıntı var ekran göze hoş gelmiyor deniyor.Dokunmatikte sorun olduğunu microsoft ta onaylamış abicim.

Bkz :http://shiftdelete.net/lumia-535-ekran-sorunu-onaylandi-56700
  • quote:

Orijinalden alıntı: cicekoguz

Ekranın sorununun çok olduğu söyleniyor her incelemede.Lütfen satın alan biri gözlemlerini paylaşsın bizimle.Ekran dokunmatiğinde sorun var deniyor.Renk doygunluğunda sıkıntı var ekran göze hoş gelmiyor deniyor.Dokunmatikte sorun olduğunu microsoft ta onaylamış abicim.

Bkz :http://shiftdelete.net/lumia-535-ekran-sorunu-onaylandi-56700

Yapilan guncelleme ile duzeltildgi duyurulmustu dokunmatigin. Ekran canliligini incelemedim

• cicekoguz kullanıcısına yanıt
    Gelen guncellemeyle sorunlar duzeldi. Ayrica 2. Uretimde bu sorunlar yok. Turkiye yede 2. Uretim cihazlar geldi. 1. Uretime denk gelseniz bile guncellemeyle sorunlar duzeldi.

• belki çok ayrıntılı bir araştırma yapamamışımdır ancak, internette Lumia 535'in 1. ve 2. üretimlerine/jenerasyonuna ait herhangi bir bilgiye rastlamadım ?

ayrıca "1.üretimde sorun var, 2.üretim sorunsuz" benzeri bir haber de bulamadım ?

bununla birlikte ülkemize bahsetmiş olduğunuz "2.üretim" cihazların geldiği bilgisini hangi sağlam kaynaktan aldığınızı belirtebilir misiniz ?

netice itibariyle Lumia 535 çok beklenen bir telefondu ancak internetteki videoları ve incelemeleri hiç de olumlu bir izlenim uyandırmıyor maalesef...
  • hadi konu biraz haraketlensin.telefon 1320 nin yerine guzel.bir secenek bence
    daha ufak, on kamera daha iyi. pil omru nasil.peki ?

• seckinar kullanıcısına yanıt
    Internetten arastirdigim birkac kaynakta bu sorun uzerine uretimin durdugu ve guncelleme yayinlandiktan sonra tekrar devam ettigi yaziyor . Baslayan ve duran uretimi 1.uretim gibi dusunmustum sadece cunku microsoftun ayni hataya sahip telefonlari, hatayi giderebilmelerine ragmen hala ayni hata ile uretimine devam edecegini sanmiyorum. Devam ettikten sonra uretilen telefonlarda guncelleme hazir yuklu. Yanlisim varsa lutfen duzeltin.

Ornek :http://shiftdelete.net/lumia-535-dokunmatik-sorunu-giderildi-57449

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JUSTMAX -- 24 Ocak 2015; 9:14:07 >
  • İtalyadayım şu an 535 125 euro, 735 235 euro. 535 göründüğü gibi şık değil maalesef. Çok kalın ve kalitesiz

• selfi kamerasını bir türlü açamadım bazen telefon yeniden başlatıyor selfi kamerasını açmaya çalışınca. yardımcı olacak varmı
  • Teknosa dan ilk çıktığı gün baba ma hediye olarak Microsof lumia 535 aldım. götürdüm hediyemi verdim sevindi babam felan :) Ön kamera hiç çalışmıyor arka kamera canı isterse bazen kameraya tıkladığımda reset atmalar felan. Aldığım yere götürüyorum teknosa ya adam bunda ön kamera yok diyor çalışmaması normalmiş. yok güncelleme çıkar vs. eve gidiyorum bir kaç gün den sonra Babam diyor bunu götür. Yeniden götürüyorum adamlar mağazanın içinde benden kaçıyorlar kırk dereden su getirmemi istiyorlar sıfır aldığım cihaz için teknik servise verecekmişim 1 ay süresi varmış serviste ya bu kadar olurmu arkadaşlar ne yapmam lazım. iade değişim olmuyormuş. Cihazım bozuksa tamir görüp bana vereceklermiş.
  • teknosa gibi firmalardan alış veriş yapmamanız gerektiğini öğrenin artık. hepsiburada hızlı al gibi adam gibiçalışan firmalar varken ve 14 gün deneme imkanı sunuyorken yaptığınız çok yanlış. böyle bir durumda beğenmedim deyip iade ederdiniz.

teknosa ya gidip sesini yükseltebildiğin kadar yükselt yapacağın başka bir şey yok.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.