Şimdi Ara

Microsoft Lumia 535 Kullananlar Kulübü | Ana Konu (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
509
Cevap
7
Favori
19.455
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben memnunum. Ama 640xl daha iyi donanım olarak. Kamera vs. Ha kamera çok fark yapmaz diyorsanız 640da iyi bir seçim 535e gore..

Dediğim gibi bulabiliyorsanız x50 serisi alın..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eyv teşekkürler.
  • dediklerinizi yapmıstım hard format bile attım olmadı gps benim çok çok önemli yeni telefon almak için butçem az. Ne yapmam gerekiyor
  • mmucit M kullanıcısına yanıt
    yok buluyor ama tam anlamıyla değil daha cok konumumu belirliyor ama navigasyon calısmıyor
  • T1WCM kullanıcısına yanıt
    sen sanırım sesli navigasyonu diyorsun... uygulamadan konumunu bulduktan sonra adresi giriyorsun ve ''git'' diyorsun ya. orda altta seçenekler vardır.. sesi aç seçeneğine tıkla. sonra otomatik devam et sesli konuşması lazım. biraz garip ama haritalarda sesli navigasyon otomaatik konuşuyor... konumu bulmk için ise ilk önce konumu aç bi 2-3 sn bekle sonra haritalara gir. bu arada dahili hafızaya cevrimdışı haritayı yüklemeyi unutma ama çevrimdışı haritalara güvenme. en iyi ve en hızlısı hücreseli açtıktan sonra haritaları açmaktır.
  • hayır navigasyon çalısmıyor tamamen soyle soyliyim sadece kaç metre kare içinde oldugumu gosteren bir ibare var. bazende sacma sapan yerlerde gosteriyor konumumu mesela. yola cıkıyorum o konumumu belli eden nokta sağa sola öne arkakaya oynamıyor hiçbir sekilde.
    Hocam en kötü ihtimal gps iniz bozuk olabilir. Siz isterseniz hard reset yapın, son çare ya da wp10 ise wp8.1 e donun.

hard reset yaptım win 8 e de dondum olmadı gps yüzde yuz bozuk yaptırabilir miyim acaba
    Hocam yaptırma işi zor ama siz yine sorun isterseniz.

• Whatsapp 535'de hala sorunsuz çalışıyor mu?

Bugün güvendiğim bir telefoncuda kutulu ve 6 ay daha garantili 535 buldum kozmetik olarak da sıfırdan farksız satıcıda faturalı olarak 150'den almış bana 170'den verecek.

İlla Whatsapp kullanmak isteyen 70 yaş üstü bir aile büyüğüne hevesi geçsin diye hediye olarak almayı düşünüyorum. Whatsapp'ın özellikle görüntülü ve sesli araması sorunsuz çalışıyorsa yarın alıp hediye edeceğim.

Cevap verenlere şimdiden teşekkür ederim.
  • elephone E kullanıcısına yanıt
    bir android hızı yok ama çalışıyor. ben 640 kullanıyorum 535'ten hallice. ve whatsabın bir sorunu yok. sadece giriş-çıkışlarda yada arka plana atıp tekrar uygulamaya girerken 1-2 sn sürdürülüyor yazısı gelir. hemen girmez androiddeki gibi ki bu en üst seviye lumialarda bile böyle. bunun dışında bir sıkıntı yok.

ama tabiki başka uygulama isterse o iş yaş. mağaza evet androide göre biraz zayıf... hatta baya zayıf.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-675C938D1 -- 17 Nisan 2017; 0:9:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ddnet

bir android hızı yok ama çalışıyor. ben 640 kullanıyorum 535'ten hallice. ve whatsabın bir sorunu yok. sadece giriş-çıkışlarda yada arka plana atıp tekrar uygulamaya girerken 1-2 sn sürdürülüyor yazısı gelir. hemen girmez androiddeki gibi ki bu en üst seviye lumialarda bile böyle. bunun dışında bir sıkıntı yok.

ama tabiki başka uygulama isterse o iş yaş. mağaza evet androide göre biraz zayıf... hatta baya zayıf.

Cevap için teşekkür ederim. Başka uygulamaya gerek yok Whatsapp'dan görüntülü aramak isteyenler arayınca cevaplasın ve görüntülü arama yapmak isteyince arasın yeterli.

İkinci el ama kutulu sıfırdan farksız temiz lumia 535 için 170 lira fiyatı nasıl iyi midir sizce. Aynı arkadaşta Lumia 920 var 4.5" ekranlı ama hafıza 32 GB. Sıfırdan farksız çok sağlam bir telefon ona da 150 lira istiyor. 535'lerin dokunmatiği sorunlu diyorlar acaba 0.5" feda edip 32 GB hafızalı ve 4.5G destekli Lumia 920'yi mi alsam karar veremedim.

• elephone E kullanıcısına yanıt
    Hocam resmi olarak l535 wp10 alıyor, l920 almıyor. Ben olsam kendime l920 alırım ama hediye ise wp10 yapıp l535 i vermekte fayda var. Yarın, öbür gün wp8.1 den destek çekilince whatsapp bile çalışmaz olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mmucit

Hocam resmi olarak l535 wp10 alıyor, l920 almıyor. Ben olsam kendime l920 alırım ama hediye ise wp10 yapıp l535 i vermekte fayda var. Yarın, öbür gün wp8.1 den destek çekilince whatsapp bile çalışmaz olur.

Yorum için teşekkür ederim. 70 yaş üstü bir kişiye sırf Whatsapp kullansın hevesini alsın diye alacağım. Whatsapp desteğinin kesilme ihtimali varsa o zaman Lumia 535 almak daha mantıklı.
    cihazı bugün aldım ve 8.1 den sonra güncelleme bulamadı ne iş acaba ?

update advisor kurdum orda da güncellemeye hazır değilsiniz diyor
  • burakos B kullanıcısına yanıt
    Hocam acele geçmemiz lazımmış,https://forum.donanimhaber.com/windows-yukseltme-danismani-microsoft-engellemesi-basliyor--125620364#125620778

Yoksa telefonumuz resmi olarak dışarıda kalacakmış.

hay sen sağol kardeş, sen olmasan patlayacakmışız..

Aynı durumda kalan arkadaşlar için,

Cihazı uçak moduna alıyoruz,
    Update Advisor ( Yükseltme Danışmanını) çalıştıırıp bekliyoruz.
    Önceden gelmeyen windows10 güncellemesi bu durumda yüklenebilir oluyor.
    Minik kutuyu işaretleyip, uçak modundan çıkıyoruz
    ve ayarlardan son güncellemeleri denetliyoruz.

geçmiş olsun..
  • Forumda bunun konusunu açmak lazım. Aşağıdaki Windows Phone modellerine destek ve Windows 10 güncellemesi yakında kesiliyormuş. Böyle bir şey olacağına ihtimal vermiyordum ama yabancı kaynaklarda da aynı haberler geçilmiş.

Aşağıdaki cihazları kullananlar cihazları işe yaramaz duruma gelmeden Windows 10 güncellemesini yapmalı.

Lumia 430
    Lumia 435
    Lumia 532
    Lumia 535
    Lumia 540
    Lumia 635
    Lumia 730
    Lumia 735
    Lumia 820
    Lumia 830
    Lumia 920
    Lumia 925
    Lumia 930
    Lumia 1020
    Lumia 1320
    Lumia 1520
  • Bu Ms enterasan bir firma. Wp8.1 i istediğim kadar kullanayım, sonra geçeyim, sana ne zararı var?!

• Lumiacı arkadaşlar, 540 dual sim var da, fakat telefon kendi kafasına göre profil ilişkilendirme yapıyorum diye, kel alaka kişileri kel alaka kişilerle ilişkilendirmiş rehber de.tek tek sildiriyor birde, silince aynı isimden bir kaç kayıt açıyor rehberde falan.Bu ne iştir anlamadım.Bilen varsa bir iki kelam etseniz de bu sorundan kurtulsam.
  • 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.