Şimdi Ara

Microsoft Lumia 535 Kullananlar Kulübü | Ana Konu (24. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
510
Cevap
7
Favori
19.455
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    teşekkür ederim cevap için, arka arkaya 4-5- kere bastım kirli de olsa yine açılırdı, hocam dokunmatik sıkıntılı gibi de neyse belki yeni ondan biraz açılsın zamanla düzelir :) klasik türk mantığı

kendim 930 kullanıyorum en nefret ettiğim şey o güzelim ekranın nem ve yağ tutup ekranı kirli kirli kullanmak, bi de şarj sorunu 5800 dan akıllı telefona yeni geçtiğim için yaklaşık 5 yıldır kullanıyordum, bu şarj işi sıkıntılı işmiş, NicolaTesla'nın gökyüzünden kablosuz elektrik transferi düşüncesi hayata geçseydi iyiydi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaazto28 -- 6 Ağustos 2016; 20:09:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tabzana

Orjinal sarj aleti kullaniyorum surekli telefon yavas sarj oluyor diyor . Kapatip aciyorum yine ayni bilditim grliyor bibsure sonra veya sarjdan alip birdaha takinca .

Sarjdan hic cikarmasamda 2-3 kere bildirim geldigi oluyor (yavas sarj oluyor bildirimi )

Redstone yapilarinin birindeyim 2-3 ay olmustur . Hangi surum bilmiyorum . Orjinal w10 gecersem bu sorun duzelir mi yoksa anakarti falan mi bozulmus telefonun

quote:

Orijinalden alıntı: tabzana

Orjinal sarj aleti kullaniyorum surekli telefon yavas sarj oluyor diyor . Kapatip aciyorum yine ayni bilditim grliyor bibsure sonra veya sarjdan alip birdaha takinca .

Sarjdan hic cikarmasamda 2-3 kere bildirim geldigi oluyor (yavas sarj oluyor bildirimi )

Redstone yapilarinin birindeyim 2-3 ay olmustur . Hangi surum bilmiyorum . Orjinal w10 gecersem bu sorun duzelir mi yoksa anakarti falan mi bozulmus telefonun

İşin aslı orjinal sarj aleti telefonu yavaş sarj ediyor. Ben zenfone 6 sarj aletinden memnunum.

quote:

Orijinalden alıntı: laedria

iyi akşamlar. Annem kullanıyor telefonu bir özelliği nasıl kapatacağımı bulamadım birtürlü. Ana ekrana sürekli telefon numaraları atıyor kaldırıyorum ama tekrar ekleniyor. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Benim annem de oluyor. Büyük ihtimal arama yapacakken elini kişinin üzerinde uzun tutuyor. O zaman da kişi ana ekrana atılmış oluyor.

• http://www.hepsiburada.com/microsoft-lumia-535-pm-telcepmiclum535

hepsi buradada 440 tl ye düşmüş alınır mı sizce ? iphone 4s kullanıyoru mwifisı bozuldu telefondan çok bi beklentim yok iphone 4s bile yetiyordu bana sadece navigasyon uygulamaları düzgün çalısa ve sosyal ağlara girse yeterli
  • Cja kullanıcısına yanıt
    hocam iphone 4s lumia 535 in yanında ferrari size o kadarını söyleyeyim. illa wm li telefon kullanıcam diyorsanız ikinci el temiz 640 lara filan bakın yada lumia 830 lara büyük ekran seviyorsanız lumia 1320 bunun yanında on numara cihaz.
  • ikinci el 640 XL bakın
  • Bu telefonun değeri 350-400 arasıdır. Bence fazla verip almayın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cja

http://www.hepsiburada.com/microsoft-lumia-535-pm-telcepmiclum535

hepsi buradada 440 tl ye düşmüş alınır mı sizce ? iphone 4s kullanıyoru mwifisı bozuldu telefondan çok bi beklentim yok iphone 4s bile yetiyordu bana sadece navigasyon uygulamaları düzgün çalısa ve sosyal ağlara girse yeterli

Giriş seviyesi için tercih edilir.

• bilgi vermek amacı ile yazıyorum. 2015 şubatta aldığım l535i pil ve kronik dokunmatik problemi ile servise verdim, arızasına bile bakmadan (çünkü arıza kısmına tuş nedeni ile açılmıyor yazmışlar) lumia 540 ile değişim yaptılar. yaklaşık 20 gün sürdü süreç. lumia 540 535 in yanında roket gibi telefon, clearblack ekran var dokunmatik hissi çok iyi ve siyahı çok güzel gösteriyor. tasarımı da daha iyi ilgilenenler denesin derim.
  • 535 güzel telefon olmuş. Surround olayı da muazzam olmuş. O hissi iPhone'da alamadım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • şu telefonla son günlerde acayip kafamya taktım windows phone 500 700 arası f/p ürünü bulabilrisem direk alıcam windows kalteisini mobiilde denemek istiyorum
  • Alalı yaklaşık 1 yıl oldu 1 yıldır sorunsuz kullanıyorum sadece kulaklık girişini bozdum oda benim hatam :) performans olarak bir sıkıntı yaşamadım yağ gibi akıyor mağaza zayıf kalsa da oyunlarda da pek sorunum olmadı zaten fazla oyun oynayan birisi değilim sadece sosyal ağlar için almıştım memnunum ama bir daha windows mobile alır mıyım bilmiyorum :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Envie

bilgi vermek amacı ile yazıyorum. 2015 şubatta aldığım l535i pil ve kronik dokunmatik problemi ile servise verdim, arızasına bile bakmadan (çünkü arıza kısmına tuş nedeni ile açılmıyor yazmışlar) lumia 540 ile değişim yaptılar. yaklaşık 20 gün sürdü süreç. lumia 540 535 in yanında roket gibi telefon, clearblack ekran var dokunmatik hissi çok iyi ve siyahı çok güzel gösteriyor. tasarımı da daha iyi ilgilenenler denesin derim.

Hocam hangi servise gonderdiniz acaba ? Ben n11 den aldim microsoft tr garantili kutuda genpa var . Nereye gonderebilirim telefonu ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba babamın Lumia 535inde dokunmatik problemi var ve geri tuşu çalışmıyor. Cihazı a101 den almıştık. Bu cihazı hangi servise gönderebilirim? Kutunun üzerinde genpa ya da herhangi bir servis adı yazmıyor

• mgokhang kullanıcısına yanıt
    Teleservice bakıyor, önce internetten formu doldurun, sonra ücretsiz kargo ile gönderin.

• Merhaba arkadaşlar cihazda Assisted GPS dahi var ama gps bulmuyor telefonum ne yapmam gerekiyor sıfırladım yine olmadı.
  • T1WCM kullanıcısına yanıt
    bunun için telefona w10m sistemini birdaha yüklemeniz gerekebilir. haritalar eğer sd karttaysa mutlaka telefon hafızasına alın. ve en iyi gps için konumu ve hücreseli açın (çevrim dışı biraz yavaş bulyor açıkası) ve en önemlisi haritaları açmadan evvel bunu yapın. şimdilik aklıma gelenler bunlar.
  • T1WCM kullanıcısına yanıt
    8.1 de gps uygulamasına girip sonra başka uygulamalara geçtiğimde ya da ekranı kapattığımda gps in bulması bazen çok vakit alıyor.

Tabii sizinki hiç bulmuyorsa başka bir sorun olabilir.
  • Almayı düşünüyordum. O kadar kötümü dokunmatiği? Baya bir şikayet var dokunmatik hakkında.
  • Dr.Faustus kullanıcısına yanıt
    Belirli seriler var. Sanırım bazı seride var bu problem. Tavsiyem x40 model almanız uygun fiyatlı bişey düşünüyorsanız. Tabi en doğrusu x50 serisi olacaktır.

• Cevap için teşekkürler. Peki Microsoft Lumia 640 LTE nasıldır? Alınır mı 2.el?
  • 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.