Şimdi Ara

Microsoft, KB4559309 güncellemesinin bilgisayarları yavaşlattığını kabul etti (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
1
Favori
1.934
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Amcacım z kuşağı ile derdin nedir, konu aç bari, güzelce tartışırsın. Her konuda çocuk gibi laf sokmakla bir yere varamazsın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: requizm

Amcacım z kuşağı ile derdin nedir, konu aç bari, güzelce tartışırsın. Her konuda çocuk gibi laf sokmakla bir yere varamazsın.

cocuk arıyorsan z kuşagı konularına bakablirsin.. bu bir eleştiri.. konu açsak sövmeden hakaret etmeden tartışılabileceginimi sanıyorsun sen hiç popüler konularda gezmiyorsun herhalde?

• Bende yüklü değil. Hatta daha önceki haberlerde sorun çıkardığı iddia edilen bir güncelleme de opsiyonel olarak çıkıyor otomatik yüklenmiyor. Artık tedbir olarak herkese aynı anda dağıtmıyorlar güncellemeleri sanırım.

• CCleaner ile uğraşacağına kendi işletim sisteminin bilgisayarlara ne yaptığına baksaydın keşke. Neyse ki CCleaner ile kayıt defterini temizledim de Windowsun yeni bozuk güncelleştirme dosyalarından kurtuldum. Şimdi çok akıcı.

• Guncellemeye guncellememi gelecekmis. O da guzel 😁😁

• Zaten kasa toplarsam Linux kurcam. Windows patates etti artık hep yavaş, bug dolu.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • AAA oyunları oynayabilsem direk geçerim linuxa.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Perturbator kullanıcısına yanıt
    😂 Evet oda var sorma.

• Windows 8.1 ile 10 denen işkenceden kurtulabilirsiniz. 8.1 hem güncel hem 7 stabilliği var. Windows 10 kesinlikle saçma sapan bir işletim sistemi. İyice zıvanadan çıktı. macOS gibi yapalım diye içine ettiler Windows’un.

• geri yükleyince çözülüyor mu peki ?

• hadi google. yap bi hızlı işletim sistemi. microsoft tarihe karışsın.

• Isyeri bilgisayarina ofis kuruyorum, tikir tikir calisiyor, sonra bir guncelleme ve ofisin servis programi arkada %60-70 cpu yemeye basliyor. Tamamen temizleyip kaldirip yeniden kuruyorum sorun yok, guncellemeden sonra gene aynisi. Microsoft kadar guncellemeleri sorunlu bir firma yok. Windowsda bazi sorunlari anlarim, milyarlarca farkli donanimda surucude cihaza temel isletim sistemi yapiyorsun, tamam ama ofis gibi bir paket programda derdin nedir? Hepsi tekel olmanin rehaveti ve kustahligi.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.