Şimdi Ara

Microsoft geri adım attı! Xbox Live Gold'a zam gelmiyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
1
Favori
698
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Microsoft geri adım attı! Xbox Live Gold'a zam gelmiyor

Bildiğiniz gibi iki rakip konsolun da aylık abonelik servisi bulunuyor. Bu servislere abone olarak hem parasını verip aldığınız oyunların çevrimiçi özelliklerini açabiliyorsunuz hem de aylık birkaç adet oyuna ücretsiz erişim kazanıyorsunuz.

Ayrıca Bkz.Xbox Live Gold üyelerine Şubat ayında verilecek ücretsiz oyunlar belli oldu

Xbox konsolu tarafındaki aboneliğin ismi Xbox Live Gold. Dün öğlen saatlerinde Xbox Live Gold üyeliğine bir zam uygulanacağı açıklanmıştı. Açıklamaya göre aylık, 3 aylık ve 6 aylık aboneliklere sırayla 1 dolar, 5 dolar ve 20 dolar zam yapılacaktı. Ancak açıklamanın yapıldığı andan itibaren oyuncular büyük tepki gösterdi.

Bu tepkinin sonucunda da Microsoft, "İşleri batırdık, bize bildirmekte haklıydınız." cümlesiyle başlayan bir açıklamanın sonunda gelen zamları iptal ettiklerini ve fiyatların aynı kalacağını açıkladı.

Ekstra olarak da artık ücretsiz online oyunların  Xbox Live Gold üyeliği gerektirmeyeceği direkt olarak oynayabileceğimiz açıklandı. Ücretli oyunlardaki online özelliklere erişebilmek için hâlâ Xbox Live Gold üyeliği gerekli olacak.

Kaynak:https://www.ign.com/articles/microsoft-not-changing-xbox-live-gold-pricing-free-to-play-games-unlocked

• helal olsun adamlar kullanıcılarına ve tepkilerine kulak veriyor en azından. kullanıcı tepkisine göre geri adım atmak korkaklık değil tam tersi büyüklüktür.
    mart ayında malum olayda yaşadığım ve yaşadığımız skandala ne ingiltereden ne türkiyeden hiçbir muhattap bulamayıp olayın üstünün de kapandığını hala unutmadım ben.
  • Helal olsun sony tek seferde 60₺ zam yaptı
  • Ücretsiz oyunlarda live gold zorunluluğu tam bir saçmalıktı. İyi olmuş.

• Bilal gates büyük adamsın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iste yanlisa ses cikarmak ona karsi birlik olmanin guzel bir ornegi daha.
  • quote:

Orijinalden alıntı: trancemuzik

Bilal gates büyük adamsın

Gates elini eteğini çekeli çok oldu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dikkat ette geri geri giderken düşme microsoft. Bu kaçıncı
  • Ücretsiz oyunlardan kasıt nedir? Onu anlayamadım bu olay xbox 360’ta da geçerli mi?
  • helal olsun adamlar kullanıcılarına ve tepkilerine kulak veriyor en azından. kullanıcı tepkisine göre geri adım atmak korkaklık değil tam tersi büyüklüktür.
    mart ayında malum olayda yaşadığım ve yaşadığımız skandala ne ingiltereden ne türkiyeden hiçbir muhattap bulamayıp olayın üstünün de kapandığını hala unutmadım ben.

• Grbz064 kullanıcısına yanıt
    Warframe gibi oyunlar destiny gibi oyunlar free to play olarak geçen oyunlar
  • Grbz064 kullanıcısına yanıt

Bedava verilen oyunlar değil. Fortnite, Warframe gibi F2P oynaması ücretsiz oyunlar. Önceden bu oyunları oynamak için Gold üyelik zorunluymuş. Ne kadar saçma!

• Venomstr kullanıcısına yanıt
    Xbox 360’ta galiba kalmadı öyle oyun varsa bilgilendirir misiniz?
  • Microsoft'un gerçek yüzünü gördünüz. Zaten Paid online, micro ödeme, DLC yi de bunlar icat etmişti. Fırsatını bulunca yine zamları dayarlar sadece zaman meselesi.. Xbox satışları lider olsa Always online gibi daha kötü şeyler de yaparlardı

• zaomss kullanıcısına yanıt
    Şu an hala gold istiyor. İnşallah kesin olarak kalkar ücretsiz oyunlar için gold zorunluluğu

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.