Şimdi Ara

Microsoft Geliştiricilere Yalan mı Söyletiyor? (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
673
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Allah aşkına bunu görmek bukadar zormu daha one tanıtımında milyonlara üçkağıt yaptılar yok ultimate team özel olacak yeni motor özel olacak diye körmü bu insanlar neyi tartışıyorsunuz
    ya nerdeyse cod bile one konsoluna özel olarak üretildiğini sanacaktık o derece daha ötesi varmı

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Henuz bakmadim ama apple ve microsoft sunum saatleri cakisiyorsa bundan microsoft zararli cikar. Hemde fazlasiyla...
  • Hatasız kul olmaz der ve giderim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

Xbox 360 > PS3

PS4 > Xbox One

Yav hiç konsolum yok almadım ama alsaydım aklımın ucundan XBOX geçirmezdim.Türkçe dil yoktu tam olarak destek vermiyordu.Live için sürekli para ödüyorsun bir numarası varmış gibi.Bunu kimler alıyor merak ediyorum.Alsaydım ps3 alırdım mesela önceden.Şimdide alırsam (ki hiç zannetmiyorum) ps4 alırdım.Ona bile verilcek 1000 lirayla (en az o kadar olur) takarım HD7970 O.C. versiyon akarım.Allasen, konsolmuş...
  • yapar mı yapar.
  • ahahah bunu duymak bile ps4 ün üstün oldugunun bir kanıtı

• Micrososft Kominist din dibi dibi. isimi sansa birakmam diyor kisaca

drm yalan olur umarim ps4 de cünkü nintendo neden gecmedi neden böyle bir sey yapmadi
    diye biliris. kaldiki miki Sony´nin kahyasi degil.

• xbox one 18 olmuş.rekor kırıyor.polemik haberi olunca yorumlar uçmuş.bence öyle birşey olmayabilir.microsoftu temelli batırmak için yapılan şeyler.xbox ölürse ps ağır yaralanır.fener galatasaray gibi.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.