Şimdi Ara

Microsoft Flight Simulator (2020) [ANA KONU] (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.178
Cevap
85
Favori
205.037
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tabi tabi.. FSX ve P3d'yi oynatabilen makineyi bulduk da bi bu kaldıydı zaar
  • arcade olarak savaş uçağıyla kapışmayı bir yere kadar anlarsın da, arcade olarak kimse b-737 uçurmak istemez. sadece dış kamera, W ile gaz S ile fren, adam 3 saatlik uçuşta ne ile meşgul olacak?
  • Microsoft Flight Simulator (2020) [ANA KONU]
  • Alfa ve beta testi için kayıtlar açılmış;https://fsi.microsoftstudios.com/insider-program-sign-up/
  • Kayıt oldum
  • Beyler bu nedir böyle.
  • kayıt olamıyorum mail gelmiyor
  • Gereksiz posta klasörünü kontrol edin oraya atıyor gelen maili.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Toyoda

Gösterdikleri şehir detaylarının gerçekte olabilmesine nedense ihtimal vermiyorum ama belli de olmaz. Eğer cidden büyük şehirleri o detay seviyesinde tasarlayacaklarsa oyunu 100 GB görürüz herhalde Merakla bekliyorum bakalım
    Oyun videodaki gibi olacaksa, yani her şehir detaylı olsa ve doku kaliteleri videodaki gibi olursa rahat 100 GB'yi geçer. Sistem gereksinimlerini ise düşünemiyorum...

Tabi bu video en yüksek grafik ayarını gösteriyor. Yani maksimum bu seviyeye çıkabiliriz. Bence maksimum için çok iyi grafikler. Ancak minimum sistem gereksinimini merak etmiyor değilim...

• Boyutu isterse 500 GB olsun fark etmez. O grafikleri tam açabilecek 5 kişi yoktur bu konuda :) En düşük ayarlar bile çok zorlar.
    Şahsen FSX'e tam gaz devam diyorum
  • Sistem gereksinimleri belli değil arkadaşlarkoskoca microsoft herhalde düşünmüştür herkes de 2080ti olmadığını onlarda biliyor dileyen 30fps sürekli çöken yamalı fsx ini oynamaya devam edebilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ReflexAction -- 16 Haziran 2019; 11:20:10 >
  • FSX oynanır mı sizce? Steamde 8bin tllik dlc içeriği var. Malum sürümlerden birini buldum full paket ama w10 uyumlu mudur çok da eski bir oyun. Ha bir de klavye ile oynanır herhalde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zebercet -- 16 Haziran 2019; 12:18:42 >
  • Sistem gereksinimlerinden bahseden arkadaşlar, sanki fsx çok matah bir oyun. En iyi sistemin bile canına okuyor :)
    Microsoft dersini almış olmalı. Bence performans olarak fsx kadar kötü olmayacak
  • Oyunun sitesinde ana sayfaya bir şeyler yazmışlar;

-We are making Microsoft Flight Simulator. Emphasis on the word SIMULATOR.

-Designed for PC, optimized for multiplatform support (e.g. Xbox).

-Yes. We are supporting 3rd Party Content Development and Community Content creation. We are aware of the concerns in the current eco-system and are working to address them.

-Yes. We genuinely want to work closely with the community in the development of this title.

-Accessibility is important to us. Whatever your abilities are, if you want to fly, we are going to do whatever we can to make that happen. Yoke and pedals, mouse and
    keyboard, controller, etc. No pilot should be left behind.

Oyun arcade olacak diye endişelenen arkadaşlara cevap olur heralde bu, direk resmi bilgi. İngilizce bilmeyen arkadaşlar için özet; oyun simulasyon olacak, PC için yapılıp konsola optimize edilecek, 3. parti yazılım desteği var yani payware uçaklara hazır olun, communityle içli dışlı olacağız diyorlar, klavye mouse, joystick, oyun kolu vs. her şeyle kullanılabilecek uçaklar, kimseyi arkada bırakmayız diyorlar.

• Ey microsoft ! Yemezler aslanım önce malı görelim

Vatandaş, 2006 yılında çıkan fsx'i, 13 yılın ardından, 2019 yılında, halen oynatacak makine bulamıyor. Dile kolay... Tam 13 yıl... tekrar ediyorum yazı ile : onüçyıl

Şimdi 13 yılın ardından bize holivud animasyonunu "ahanda yeni siminiz" diye gösteriyo... ba ba baaa... hele sen bi yaz bize o grafikleri aldığın makinenin sistem özelliklerini de ikna olalım.

Sütten ağzımız yandı, yoğurdu üfleyerek yemiyoruz, doğrudan derin dondurucuya koyuyoruz Ne delikanlılar helak oldu fsx'i akıcı bir şekilde oynatacam diye... aaah ah... deşmeyin yaremi

• quote:

Orijinalden alıntı: GUERRA

arcade olarak savaş uçağıyla kapışmayı bir yere kadar anlarsın da, arcade olarak kimse b-737 uçurmak istemez. sadece dış kamera, W ile gaz S ile fren, adam 3 saatlik uçuşta ne ile meşgul olacak?
    Olayı resmen özetlemişsin. Zamanında bu tür bir similasyon oyununa giriş yapayım demiştim lakin uçağı bırak kaldırmayı yerinden bile kıpırdatamamıştım. :) Sonra arcade bir uçak oyunu ile şansımı denediğimde ise çok kısa sürede sıkıldığımı fark etip artık bu oyun türünü terk etmiştim. Şimdi düşünüyordum da gerçekten gökyüzünde uçmak rüzgar,rota hava koşulları..vs gibi detayları sürekli kontrol ederek a noktasından b noktasına gitmeye çalışmak "Hele ki bu görsellikle" çok keyifli olacaktır. Sanırım bu oyun için şansımı yeniden deneyeceğim bakalım yıldızlarımız bu sefer barışabilecek mi -)

• Geliştirici yol haritası paylaşıldı

Microsoft Flight Simulator (2020) [ANA KONU]

• ohannes
  • Bende yerimi alayım
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.