Şimdi Ara

Microsoft Flight Simulator (2020) [ANA KONU] (133. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.178
Cevap
85
Favori
204.930
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 131132133134135
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • an itibariyle oyunda çok fazla kopma atmalar oluyor . server lar mı çok yükleniyordur nedir . bırak uçuş planını normal güzergahta giderken bile aniden atmalar oluyor . nalet olası update le bişey çözememişler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi estimates29 -- 8 Kasım 2020; 21:44:38 >
  • evet beyler olan oldu . game pass beta dan 15 tl olarak başlattıkları aylık kesintiyi 30 tl ye çıkardılar artık betaya katıla yeni kullanıcılar da 15 yerine ayda 30 tl ödeyecek . bana mail geldi . bişey değil aylık veririm 30 tl de sistemin gidişatına bağlı . şu anda ıvır zıvır ve eski microsoft oyunlarından başka pek arşiv yok store da ama işallah spor ve fps oyunlarını da katarlarsa ilerde belki . yoksa aylık sırf fs için 30 lira verilmez . tabii benim hoşuma gitti veririm fakat yıl bazında oyunu satın almak daha iyi tabii .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi estimates29 -- 9 Kasım 2020; 0:48:13 >
  • estimates29 E kullanıcısına yanıt

Aylık kesinti 30 liraydı zaten, beta olduğu için 15'e alıyorduk.

Yıl sonuna kadar EA Play de eklenecek sisteme. Fifa, Battlefield gibi oyunlar da gelecek.

• Benden 2 aydir 15 aliniyordu bir kac gun once 30 olmus , daha once vardi buralarda birileri bir kac ay once 30 olmus diyen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 27 aylık 360 liraya alabiliyorsunuz. Başka biriyle ortak girip 180 küsura getirirsiniz 27 ay ultimate + ea play. Aylığa vurunca bedava. Başka oyun olmasa sadece MSFS olsa bile yine girilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dante -- 9 Kasım 2020; 2:11:35 >
  • Flybywire a320'de livery nasıl değiştiriliyor? Neyi seçsem girince flybywire liverye dönüşüyor.

• Yaşadığım problemi oyunu tekrar kurarak çözdüm, sonra farkettimki önceden marketplacede çalışmıyormuş..

• Thrashbringer kullanıcısına yanıt
    Bu yeni bug hocam, livery seçip çık gir yapınca çalıştı bende. Livery dosyalarını silip tekrar atmayı da deneyebilirsiniz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • sorun livery klasöründe yada dosyalarda değil , bazen uçak seçtikten sonra liveries sekmesinde seçtiğiniz temayı algılamıyor , üzerinde ok olduğu halde , bir iki kere uçak seçimine girip bir iki kere livery seçmeniz gerek yoksa oyuna girdiğinde eski tema gözüküyor bu bir sorun . bunla kalsa iyi fransa italya amerika gibi yoğun hava alanlarına uçuş planı rota belirledikten sonra oyuna giremeden atıyor geçen gece 6 7 kere başıma geldi , community ye yüklenen ekstralarla mı alakası var bilmiyorum . şu ana kadar hiç oyundan atmamıştı .

her update ten sonra community klasörü temizleniyor galiba bu iyi çünkü oyun dengesizleşiyor yüklediğiniz şeylerden sonra . bazı eklentilerin bağımlılıkları oluyor bu yüzden çalışmadığı oluyor işallah yeni güncellemeden sonra da kaydettiğim kanat kameralarının ayarları da bozulmaz çünkü her update den sonra graphic options da ayarlardığım ayarlar reset lenip en düşüğe geliyor .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi estimates29 -- 9 Kasım 2020; 15:13:15 >

• webmaster33 kullanıcısına yanıt

teşekkürler tekrar attım düzeldi.

• Oyun gamepass de var mı ? Xbox için

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • canlee89 kullanıcısına yanıt

Henüz yok, gelecek.

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hicks -- 10 Kasım 2020; 19:58:24 >

• Microsoft Flight Simulator (2020) [ANA KONU]

Jackson weekly olarak gelmiş update ile. Hemen bir kaç deneme yaptım.

Oyun update ile çok akıcı olmuş bence. O stuttering epey gitti. FPS biraz daha düzeldi. Görüntü daha berraklaşmış TAA'da düzenleme yapılmış. Zaten harika olan görüntü kendi rekorunu kırıp duruyor.

HDR oynadığım için ekran görüntüsünün renkleri bir garip olmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dante -- 11 Kasım 2020; 0:10:26 >
  • Bu update leri hoodlum surume kurabiliyor muyuz?
    İstanbul yamasini kurdum ama guncellemeler kuruluyor mu bilmiyorum.

• tam mavi kareye kondum, yine 180ft fark var dedi yahu

Microsoft Flight Simulator (2020) [ANA KONU]
  • emre1393 kullanıcısına yanıt

Mavide durulacak mı yoksa teker ilk maviye mi dokunacak ben hala çözemedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Thrashbringer

Mavide durulacak mı yoksa teker ilk maviye mi dokunacak ben hala çözemedim.

mavi kareye ilk kez teker koyacak ve uçağı durduracaksın.

• quote:

Orijinalden alıntı: emre1393

tam mavi kareye kondum, yine 180ft fark var dedi yahu

Yaklaşma biraz sıkıntı olmuş, bir de tekeri yere deydirmeden önce aşağı yukarı manevra yaptın sanırım. FPM düşmüş biraz.

Bu FPM belasını 0 yapabilmek için öyle bir eçı ile alçalmak gerekiyor ki tam maviye geldiğinde teker de yere değsin, ama bu süreye kadar herhangi bir aşağı-yukarı manevra olmayacak.

uçağın burnunu yukarı verdiğin anda FPM artıya çıkıyor, aşağı verdiğin anda eksiye iniyor.

FPM i 0 da tutabilmek için ne kadar mesafe kala alçalmaya başlamak ve hangi açıyla alçalmak gerekiyor bunu bilmek gerek sanırım.

ben FPM de çok zorlanıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Öner

Yaklaşma biraz sıkıntı olmuş, bir de tekeri yere deydirmeden önce aşağı yukarı manevra yaptın sanırım. FPM düşmüş biraz.

Bu FPM belasını 0 yapabilmek için öyle bir eçı ile alçalmak gerekiyor ki tam maviye geldiğinde teker de yere değsin, ama bu süreye kadar herhangi bir aşağı-yukarı manevra olmayacak.

uçağın burnunu yukarı verdiğin anda FPM artıya çıkıyor, aşağı verdiğin anda eksiye iniyor.

FPM i 0 da tutabilmek için ne kadar mesafe kala alçalmaya başlamak ve hangi açıyla alçalmak gerekiyor bunu bilmek gerek sanırım.

ben FPM de çok zorlanıyorum.

Alıntıları Göster

FPM yere temas sertliği. Mavi alanla FPM ilişkisi yok precision ile ilişkili mavi alan. Burnu kaldırma indirmeyle eğer daha yumuşatacaksa kaldırabilirsin burnunu. Ama açı çok önemli tabii.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dante -- 11 Kasım 2020; 19:28:12 >

• 
Sayfa: önceki 131132133134135
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.