Şimdi Ara

Microsoft edgenin googleyi delik deşik etmesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
1
Favori
285
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Windows 10'u kurar kurmaz hiç Google yükleme isteği belirmedi bende Microsoft edge bildiğin hız konusunda aşmış kendini.
    Yani bu Microsoft edge googleyi ters yatırır
    Eklentilerle dahada efsane hale geliyor googlenin sonu
    Google kullanmayın edge kullanın.

• asdsadsadsafsadf
  • Benim için ikisi arasında eklenti desteği dışında fark yok. Ancak web geliştiricileri, aynı düşünmüyordur bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Türkçesever -- 13 Nisan 2018; 21:38:42 >
  • Edge oldukça hızlı. Fakat chrome gibi çok detaylı ayarları tarayıcı dahilinde yer almıyor. Olanlar ise kimisi denetim masasında, kimisi gpedit-regedit.. yani farklı yerlerde etrafa saçılmışlar. Uğraştırıyor. Bazılarının ne işe yaradıklarını anlamak zor.

Chrome eklentilerini ise 1-2 komut satırı ile port edip kullanabilmesini sağlayan bir araç kiti de mevcut. Eklentilerin hepsi %100 çalışma garantisi yok. Fakat popüler eklentilerin çoğu sorunsuz.

Edge halen daha beta aşamasında yer alan bir tarayıcı olduğunu düşünüyorum. Kıyaslama yapmak ne kadar doğru bilemem.

Chrome daha fazla sayfa-içerik desteği sunar. Sayfa ile daha uyumlu çalışır. Kim nasıl istiyorsa onu kullansın tabii ki.
  • mozilla hakkında düşünceleriniz neler acaba ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.