Şimdi Ara

Microsoft Edge, pil kullanım testinde Chrome’u ve Firefox’u büyük farkla geçti (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
1
Favori
575
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • uzun zamandır edge kullanıyorum. sadece vpn için chrome açıyorum bazen. ozaman edgenin kalitesi açığa çıkıyor. günden günede iyiye gidiyor edge. bence geleceğin tarayıcısı

• bu haber birkaç ay önce yayınlanmıştı.chrome'un ne kadar cpu ve ram düşmanı olduğunu hatırlatırım.ne mobilde ne de windows'ta chrome kullanmıyorum.

opera'yı tek geçerim.hele ****er ile cpu tüketimi daha da düşüyor.edge de denedim.onu da beğendim.hem kullanım hızı hel kaynakları kulanımı.opera'ya yakın sayılır.
  • Buraya en iyi tarayıcı chrome yazanlar, explorerdan sonra sadece chrome kullananlar oluyor. En iyi tarayıcı opera yazanlar ise, tüm varyasyonları deneyip en iyisinde karar kılmış kullanıcılar oluyor. Yani chrome severlerin çoğu tarayıcı bazında olaylara at gözlüğüyle bakıyor denebilir. He edge gerçekten hızlı ancak diğer tarayıcılardan alışageldiğimiz hiçbir eklentiyi barındırmıyor. Bence şu an kullanmaya uygun görünmüyor. 0.2 saniye yavaş olsun, kullanımı kolay olsun.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.