Şimdi Ara

Microsoft: ''E3'de Sony'i yok edeceğiz'' (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
154
Cevap
1
Favori
3.651
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: DXM06

Bazıları Sony E3'te elma armut portakal kavun karpuz tanıtacak sanıyor herhalde. E3'te büyük show yapacak microsoft diyorlar birde. Yapsın. Sony aval aval bakacak mı sanıyorsunuz?

En büyük beklentiler Sony'nin üstünde Microsoft ikinci planda kaldı. E3'ün 1. olayı PS4 hardware tanıtımı olacak. 2. olayı yeni PS4 ip'leri ve mevcut PS4 oyunlarından gameplay videoları olacak. 3. olay bir ihtimal x1'in exclusive oyunları olur... E3 LA'da yapılmasına karşın şu an zaten Microsoft ile en fazla dalga geçen Amerikalıların ve tüm dünyanın gözü PS4'ün üstünde olacak.

Aksini söyleyen varsa beklesin. E3 zamanı görüşürüz.

Microsoft da tüm bunları bildiği için büyük bir oyun şöleni hazırlıyor işte...PS4 gösterilse ne yazar, Microsoft Half life ı, Fallout u, Forzayı gösterirken kim ne yapsın ps4 kasasını...

• Daha önce yazmisdim soruyorum size

Sony Playstation halen bu nesile EXCLUSIVE oyunlar cikarirken Xbox360 cephesi ne yapiyor .

Daha cikacak oyunlar

The Last of Us
    Rain
    GT6
    Beyond Two Souls
    21 subat da ki lanzmanda zaten bir cok exc tanitilar.

Microsoft ne yapdi Xbox 360 icin hic.Yeni nesil Xo icin cimrilik yapip 15 tane EXC. sakladik sizin icin ehu ehu.
    Ya konsolu taniti diyorsunuz da TVTV diye ne diye haykirip duruyolardi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi digimon52 -- 31 Mayıs 2013; 0:23:16 >
  • Half life , Valve nin (steam) microsofta bu oyunu exc cikardigi filan yok.
    Fallout da xboxa exc degil. Forzayi tuturmusun o da CGI videosuydu :)
  • Halo var abisi satış rekorları kırdı..

Geow var abisi o da satış rekorları kırdı.

Ulan oynayacak başka oyununuz mu vardı.. Satış rakamları diyorunuz.. Sana aynen katılıyorum dostum.
  • Eski nesilde Sony ne kadar yanils bir strateji izlediyse Microsoft su an 2 katini yapiyor. Hic gerek yok boyle seylere. Ama heyecanlanmadim da degil ne yalan soyleyeyim. Fakat umarim bu aciklamalar beklentileri yukseltip ters sonuc vermez. En azindan bir kac ciddi Exc. oyunu duyurulacak bu kesin, hepsi Kinect sacmaligi olmayacak artik bu belli, yoksa boyle aciklama yapmazdi.
  • İşte adamların amacı da o heyecanı vermek. Merakla e3 beklememizi istiyorlar. Sanki o şekilde beklemiyormuşuz gibi. :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ulwi

İşte adamların amacı da o heyecanı vermek. Merakla e3 beklememizi istiyorlar. Sanki o şekilde beklemiyormuşuz gibi. :)

Şoyle Last of Us temasinda yeni bir IP cikartirsa cok iyi olur, boslugu cok hissediliyor. Saglam bir survival horror oyunu lazim bu tarafa, zombi veya benzeri bir temayla. Exclusive.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MiQelangelo -- 31 Mayıs 2013; 0:40:04 >
  • Ağzının tadını biliyorsun dostum.
  • Birbirimizi kandirmayalim arkadaslar, ms hep kolayi secmistir oyun yonunden, adamlarda para var, ozel exc oyun yaptirmak yerine (cok fazla zaman aliyor kaliteli bir exc in ortaya cikmasi) hali hazirda var olan oyunlari kendi tekeline alicaktir, tum agirligini buna verecektir, ben bu e3 de en az 3 buyuk yapimi kendine exc olarak aciklayacagina inaniyo4um,

Ancak buna xbox one ciler bile sevinmemeli uzulmelidir, gereken hu tur oyunlarla oyuncu calmak degil kaliteli ip lerle yeni exc lerle oyuncu cekebilmektir, ancak hu konuda ms sabikalidir cunki hep kolay yolu secip parayi bastirip olan oyunu kendine ya exc yada time exc yapar ki oyunculuga atilan ayilan en buyuk kazikta budur,
    Atiyorum benim su an hic aklimdan gecmiyor xbox one almak ama ms derse ki resident evil 7 sadece ve sadece xbox da o zaman mecbur gidip cihazi almqk zorunda kalirim ama soverimde,
    Ben bunu istemiyorum iste, benim istedigim ms oyle bir kac YENI OYUN duyursun ki ben gidip seve seve kendim alayim cihazi ama dedigim gibi sanmiyorum .

• Uncharted tarzi oynanisa sahip bir cok oyun gelsin, o oynanis cok hosuma gidiyor. 3 oyunuda bitirdim. bir ara tekrar hepsini bitirmeyi düsünüyorum, hayatimda oynadigim en güzel oyun serilerinden biri. The last of us da cok merak ettigim bir oyun, ps3 ü sirf o nedenle satmadim.
    God of war tarzi gercekten kaliteli bir oyun da gelmeli bence, Conan vardi xbox da ama o multiydi.
    Bu rekabet bize yarayacak , her iki konsoluda satin alacagimdan benim icin ne kadar cesit o kadar iyi ;)

• bu nesilde zaten korku oyunlarını unuttuk resmen bu nesildeki beklentilerimden biride korku oyunlarının geri gelmesi zaten artık oyun çok fazla oynayamıyorum oyun bari oynadığımdada şöyle derinden etkileyecek bir oyun olsun
  • Kurumsal sirketlerde boyle aciklamalar olmaz..ingiliz the sun gbi 3. Sayfa bikinili kiz haberleri gbi birsey bu geciniz...

• quote:

Orijinalden alıntı: hasomen

bu nesilde zaten korku oyunlarını unuttuk resmen bu nesildeki beklentilerimden biride korku oyunlarının geri gelmesi zaten artık oyun çok fazla oynayamıyorum oyun bari oynadığımdada şöyle derinden etkileyecek bir oyun olsun

Al sana Resident Evil 6, oyle bir derinden etkiledi ki beni, kendime gelemedim kac gun.
  • Bu tür açıklamalar ve 1 milyar dolarlık oyun yatırımı heyecan yaratmıyor değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LED ZEPPELIN

Kurumsal sirketlerde boyle aciklamalar olmaz..ingiliz the sun gbi 3. Sayfa bikinili kiz haberleri gbi birsey bu geciniz...

%100 katılıyorum rekabet iyidir ama bu kadar agresif pazarlama iyi değildir sonra rezil de olunabilir.

Ayrıca tüm sektör güzel bir rekabet içinde olsun bu da biz oyunculara yarar. Ama birbirine böyle ağır laflar atmalar doğru değil ezeceğiz filan!

Adam akıllı ex oyunlar yaptır şöyle Uncharted, God of War, Killzone , ICO tadında Microsoft biz de sevinelim :)

Ayrıca Half Life 3'ün Xbox Ex olacağına hiç bir şekilde inanmıyorum. Valve bunu yapmaz Steam ne olacak?
  • Doğru olabilir.

Ama lütfen az laf çok iş...
  • quote:

bu nesilde zaten korku oyunlarını unuttuk resmen bu nesildeki beklentilerimden biride korku oyunlarının geri gelmesi zaten artık oyun çok fazla oynayamıyorum oyun bari oynadığımdada şöyle derinden etkileyecek bir oyun olsun

Zaten firmalarda sana oyun yapmiyor artik hocam cunki az ve oz ouuncu kitlesi artik degermgormuyor, surekli online pfs ve futbol, artik oyuncu bunlar ve firmalar bu tiplernicin oyun uretiuor, artik abd bebeleri bir bulmaca ile karsilasinca youyube bile acmaya eriniyor cunki yotube acana kadar 12 tane hotdogu goturur birde onunla mi ugrassin. Resident evil 6 da bile gidecegin yeri gosteren navigation vardi dusun yani sirf hotdog dan zaman calmayalim sIKIlmasin adam hemen gidecegi yeri bulsun diye,
    O yuzden bu nesilee azalan korku hayatta kalma turleri ya daha bir aksiyona kayicak (daha ne kadar kayabilirler orasisa mechul) yada artik bu tur oyunlari goremeyecegiz, sony de yine eski ps2 kafasi var sony az biraz single ci kafasinda ama xbox ouun anlaminda tam hir fast food u. Tuket at tuket at hemen tuket bitir digerine gec , bana simdi sorsan re 2 de ki police station u her odasini hatirlarim ama bu gunndun biti4digi nirnoyhn hakkinda bir soru sor simdiki nesile hic bir sey hatirlamaz tek hayirladigi kac kill yaptigidir,

• quote:

Orijinalden alıntı: MiQelangelo

quote:

Al sana Resident Evil 6, oyle bir derinden etkiledi ki beni, kendime gelemedim kac gun.

hiç oraya girme oyunlardan soğudum.
    hatta şu bölümde kendime gelemedimhttp://www.youtube.com/watch?v=UlkxOKeNMkM

• quote:

Orijinalden alıntı: Kasatka

quote:

Zaten firmalarda sana oyun yapmiyor artik hocam cunki az ve oz ouuncu kitlesi artik degermgormuyor, surekli online pfs ve futbol, artik oyuncu bunlar ve firmalar bu tiplernicin oyun uretiuor, artik abd bebeleri bir bulmaca ile karsilasinca youyube bile acmaya eriniyor cunki yotube acana kadar 12 tane hotdogu goturur birde onunla mi ugrassin. Resident evil 6 da bile gidecegin yeri gosteren navigation vardi dusun yani sirf hotdog dan zaman calmayalim sIKIlmasin adam hemen gidecegi yeri bulsun diye,
    O yuzden bu nesilee azalan korku hayatta kalma turleri ya daha bir aksiyona kayicak (daha ne kadar kayabilirler orasisa mechul) yada artik bu tur oyunlari goremeyecegiz, sony de yine eski ps2 kafasi var sony az biraz single ci kafasinda ama xbox ouun anlaminda tam hir fast food u. Tuket at tuket at hemen tuket bitir digerine gec , bana simdi sorsan re 2 de ki police station u her odasini hatirlarim ama bu gunndun biti4digi nirnoyhn hakkinda bir soru sor simdiki nesile hic bir sey hatirlamaz tek hayirladigi kac kill yaptigidir,

+1

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.