Şimdi Ara

Microsoft E3 2015 (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
939
Cevap
7
Favori
19.454
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: feral_separator

quote:

Orijinalden alıntı: N'DexteR

Bilmeden de nasıl kendinizden emin yazıyorsunuz hayret ediyor insan. Ex oyunlar 80 üzeri kaç tane var baştan bir say sen.

Halo mcc collection

Horizon 2

Sunset overdrive

Ori

4 tane Xbox one

Last of US remastered

Unfinished swan

Bloodborne

İnfamous SS

4 tane ps4

Dostum cahilliğimi bağışla ama o yazdıgın ekstra oyunlar ya remake ya remastered ya da pcye de çıkmış oyunlar benim excden anladığım sadece o alete özel olan içerik demek. Tekrar, heyecanını yanlış yönlendirdiysem özür dilerim

Ex ve remastered in anlamını biliyormusun ? Remastered olunca ex kategorisinden mi çıkıyor yoksa ?

Tek tek açıklayabilirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

Bilmeden de nasıl kendinizden emin yazıyorsunuz hayret ediyor insan. Ex oyunlar 80 üzeri kaç tane var baştan bir say sen.

Halo mcc collection

Horizon 2

Sunset overdrive

Ori

4 tane Xbox one

Last of US remastered

Unfinished swan

Bloodborne

İnfamous SS

4 tane ps4

Dostum cahilliğimi bağışla ama o yazdıgın ekstra oyunlar ya remake ya remastered ya da pcye de çıkmış oyunlar benim excden anladığım sadece o alete özel olan içerik demek. Tekrar, heyecanını yanlış yönlendirdiysem özür dilerim

Ex ve remastered in anlamını biliyormusun ? Remastered olunca ex kategorisinden mi çıkıyor yoksa ?

Tek tek açıklayabilirim.

Biliyor musun? olacak hocam soru edatı mı-mi ayrı yazılır. Dediğim gibi bilgisizim bu konuda benim hatam sorun yok

• quote:

quote:

quote:

quote:

Halo mcc collection

Horizon 2

Sunset overdrive

Ori

4 tane Xbox one

Last of US remastered

Unfinished swan

Bloodborne

İnfamous SS

4 tane ps4

Tek tek açıklayabilirim.

Biliyor musun? olacak hocam soru edatı mı-mi ayrı yazılır. Dediğim gibi bilgisizim bu konuda benim hatam sorun yok

Sorularımı tekrar ediyorum. Ex ve remastered farklarını biliyormusun ? Bos kelime oyunu yapacaksak fikirlerinizi buraya değil konu dışına yazalım. Birseyler öğrenmiş oldun Oda yetti bana. ne kazandirsam kar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Outlaw-E -- 30 Mayıs 2015; 12:45:17 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Halo mcc collection

Horizon 2

Sunset overdrive

Ori

4 tane Xbox one

Last of US remastered

Unfinished swan

Bloodborne

İnfamous SS

4 tane ps4

Tek tek açıklayabilirim.

Sorularımı tekrar ediyorum. Ex ve remastered farklarını biliyormusun ? Bos kelime oyunu yapacaksak fikirlerinizi buraya değil konu dışına yazalım. Birseyler öğrenmiş oldun Oda yetti bana. ne kazandirsam kar.

Hocam epey hevesli birisiniz sanırım başlığı daha fazla işgal etmeyelim ben konuyu kapatıyorum.

Remake: oyunu geliştirenlerin, oyun ile birlikte kek yapmasıdır. Make a cake kalıbından gelir.

Remastered: oyunu geliştiren ekipten maddi durumu iyi olmayan birinin Oxfordshire'a master a gönderilmesidir.

Exclusive: oyunu geliştiren ekibin, projeyi yarıda bırakıp, başka bir oyunu geliştirmeye başlamasıdır.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Pinky_Demon

E3 Microsoft show yapacak.

Gears of War 4
    Forza Motorsport 6
    Quantum Break
    Scalebound
    Halo 5 Guardians
    Rise of the Tomb Raider (XO ex olabilir)
    P.T (XO ex olabilir)
    Crackdown 3
    Rare den yeni XO ex oyun duyurusu

Ve dahası...

Katılıyorum hocam. Bu saydıklarının karşısına Sony ne koyacak çok merak ediyorum

Merakını gidereyim.

Uncharted 4
    God of war 4
    Gran Turizm 7
    Gerilla games yeni ip
    Sucker punch yeni ip
    Belki Last Guardian
    Hellblade
    Rime

Vardır başka suprizlerde

• quote:

Orijinalden alıntı: turki5hmo

quote:

quote:

Gears of War 4
    Forza Motorsport 6
    Quantum Break
    Scalebound
    Halo 5 Guardians
    P.T (XO ex olabilir)
    Crackdown 3

Ve dahası...

Katılıyorum hocam. Bu saydıklarının karşısına Sony ne koyacak çok merak ediyorum

Merakını gidereyim.

Uncharted 4
    God of war 4
    Gran Turizm 7
    Gerilla games yeni ip
    Sucker punch yeni ip
    Belki Last Guardian
    Hellblade
    Rime

Vardır başka suprizlerde

Bunların hepsi gelse bile sony pek cevap verememiş olur. Hele hele silent hill ve tomb raider xbox one exclusive olursa ki bence bu düşük ihtimal, Sony konferansı harakiriden geçilmez

• quote:

quote:

quote:

Gears of War 4
    Forza Motorsport 6
    Quantum Break
    Scalebound
    Halo 5 Guardians
    P.T (XO ex olabilir)
    Crackdown 3

Ve dahası...

Merakını gidereyim.

Uncharted 4
    God of war 4
    Gran Turizm 7
    Gerilla games yeni ip
    Sucker punch yeni ip
    Belki Last Guardian
    Hellblade
    Rime

Vardır başka suprizlerde

Hocam hellblade xbox ada geliyordu yanlis hatirlamiyorsam .

• quote:

Orijinalden alıntı: highmetin

Hocam hellblade xbox ada geliyordu yanlis hatirlamiyorsam.

Hayır, PlayStation 4 ve Bilgisayar sadece.

http://www.hellblade.com/?p=17852
  • feral_separator kullanıcısına yanıt
    Toplu harakiri

• Silent Hills'ı %90 kapmış Microsoft, bir çok forumda konuşuluyor bu, hatta bir kaç IP alınmış Konami'den deniyor. MGS'yi filan da almış olabilir, ancak Kojima olmadan bu oyunlardan ne beklenir orası ayrı. Bence bir şey beklenmez.

Forza 6 damga vs... vuramaz, Forza 5 geldi de damga mı vurdu da 6 gelip vuracak? Adamların kendi stüdyolarının yapamadığını kalktı bağımsız stüdyo 5-6 milyon dolar bütçe ile yaptı. (Project Cars) Dolayısıyla Project Gotham Racing geri gelmeli.

Bence Microsoft şu şekil kurtulur, Cliff geri gelecek Gears of War 4'ü yapacak, Halo 5'de kesinlikle zortlamamaları lazım ki MCC'de fena zortladılar. Gerekirse 6 ay beta testi yapsınlar ancak düzgün çıksın oyun piyasaya. Xbox 360'da deli gibi online oynadığım bir oyundu Halo (4 hariç, dördüncü oyun ocak dışı).

Fable'ın cılkını çıkarttılar, şöyle sağlam, orijinal Fable ayarında bir Fable gelmeli. Fable 3 çok sönük kalmıştı, ilk iki Fable'ın yanında. Berbat grafiklerinden bahsetmiyorum bile. O haliyle bile gerçi piyasadaki en sağlam oyunlardan biriydi ancak seriye yakışır değildi.

Tomb Raider, Exclusive değil, timed exclusive bunu hem oyun firması hem de Phil söyledi hala daha Exc diye saydırmanın manası yok. Holiday sezonu bitince çıkacak PS4'e de.

Dövüş oyunu için ise hala Rival Schools diyorum. Street Fighter'ın karşısına çıksa çıksa Rival Schools çıkabilir, başka bir oyun gelmiyor aklıma. Yaparlarsa harbiden FGC ayağa kalkar.

Microsoft E3 2015

Olmayacak iş değil, yapsınlar şunu! Ben çok eminim Sony Marvel lisansını alıp, Marvel vs Capcom 4'ü de Exc yapacak. Capcom'un o lisansı geri alacak parası yok ancak Sony'de var. Bunun karşısına Rival Schools ile çıkmalılar.

Valla bu E3 acayip olacak, Microsoft umarım iyi çalışmıştır dersine, adam gibi bir duyuru bile işleri baya bir Microsoft lehine çevirebilir. Arada 10 milyon konsol fark var artık boru değil, PS4 konsol marketinin %50'sini ele geçirmiş durumda. Şu E3'de ya Microsoft yada Nintendo bombayı patlatmalı yoksa tekel olur herifler ve ucu bize dokunur. Daha şimdiden salak salak Plus oyunları vermeye başladı Sony. Geçen nesil kuyruk acısından hangi AAA oyunu vereceklerini şaşırmışlardı. Pazarın dengede olması her daim bize yarar, umarım bu şekilde devam etmez. Çok çok çok önemli şu E3.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _CHARLOTTE_ -- 30 Mayıs 2015; 18:00:50 >

• Konu genel degil arkadaslar, sadece Microsoft'u ilgilendiriyor. Sony cephesini kendi konusunda takip edelim lutfen, kimse kimsenin kalbini kirmasin ve konu seviyeli sekilde ilerlesin..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim bir beklentim de slim kasanın duyrulması

• quote:

Orijinalden alıntı: wNchstR

Konu genel degil arkadaslar, sadece Microsoft'u ilgilendiriyor. Sony cephesini kendi konusunda takip edelim lutfen, kimse kimsenin kalbini kirmasin ve konu seviyeli sekilde ilerlesin..

O zaman arkadaşı na soyleyiver Sony ne yapacak Sony ne edecek demesin

• quote:

Gears of War 4
    Forza Motorsport 6
    Quantum Break
    Scalebound
    Halo 5 Guardians
    P.T (XO ex olabilir)
    Crackdown 3

Ve dahası...

Şimdiden efsane bir E3 olacağı belli MS için..Sabırsızlanıyorum..

• Aklıma gelmişken şunu da bırakayım şuraya
     Microsoft E3 2015
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: wNchstR

Konu genel degil arkadaslar, sadece Microsoft'u ilgilendiriyor. Sony cephesini kendi konusunda takip edelim lutfen, kimse kimsenin kalbini kirmasin ve konu seviyeli sekilde ilerlesin..

O zaman arkadaşı na soyleyiver Sony ne yapacak Sony ne edecek demesin

Kimseyi alıntılamamış ki bu herkes için geçerli.

• Alan Wake 2 bu nesile çıkarsa artık elinde 2 korku oyunu oluyor Microsoftun.
  • MS donanım olarak baya geride ama içerik ile bu farkı kapatıyor. Silent hills doğru ise tam bir gol olur. Hemde öyle böyle değil

• Silent Hill ms yalandı.Tomb Raider ise hayal geow 4 ise cliff yokken Son oyun gibi facia olabilir .
    Forza 6 ya gelirsek umarım 5 gibi kötü olmaz.

Sony bakarsak söylenti dışında bi halt yok ortada bi efsane Uncharted var gow gt hiç sanmıyorum 2016 da çıksın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mactavish-

Silent Hill ms yalandı.Tomb Raider ise hayal geow 4 ise cliff yokken Son oyun gibi facia olabilir .
    Forza 6 ya gelirsek umarım 5 gibi kötü olmaz.

Sony bakarsak söylenti dışında bi halt yok ortada bi efsane Uncharted var gow gt hiç sanmıyorum 2016 da çıksın.

Gears of War 4'e facia olur demek.. Bir son oyun gibi dediginiz oyun zaten Gears of War serisini gelistiren ekip tarafindan gelmedi. Oyle olsaydi o oyunda serinin diger oyunlari gibi yikar gecerdi zaten. Gears of War 4'u ise Gears of War 1,2,3'u gelistiren ekip tarafindan gelistiriliyor; sadece Cliff yok..

Forza 6'nin kotu olma ihtimali yok bile 5'e bakip yorum yapmaniz yersiz olmus. Forza 4 bile Forza 5'i icerik olarak katlayabilen bir oyundur. Yani Forza 5 tamamen konsol cikisina yetissin diye yapilan bir oyun idi. Gayet de doneme gore guzel oldu. Xbox One sahipleri oyunsuz kalmadi. Zaten ardindan Forza Horizon 2 geldi ki yeni nesildeki en iyi yaris oyunu her acidan..

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.