Şimdi Ara

Microsoft E3 2015 (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
939
Cevap
7
Favori
19.455
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Saint Patrick

Bir GOD OF WAR 4 ve GRAN TURISMO 7 duyurusu rahmetli Xbone'un naaşını birkaç 100 metre daha derine gömer. Tehlikenin farkında mısınız???

/>
  • quote:

Bir GOD OF WAR 4 ve GRAN TURISMO 7 duyurusu rahmetli Xbone'un naaşını birkaç 100 metre daha derine gömer. Tehlikenin farkında mısınız???

Ulan Myze ne zaman adam olacaksın

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pinky_Demon

quote:

Ulan Myze ne zaman adam olacaksın

Myze mı lan bu
  • KAKÁ K kullanıcısına yanıt
    Ta kendisi.

• Eyvallah kanka
  • quote:

Orijinalden alıntı: EgeliLodos

30 yaşında adamsın ilkokullu bile yapmıyor şu yaptığını.

Aile terbiyesi çok önemli.

Hocam yanlış anlamayın ama herşeyi ciddiye almasak daha güzel bir forum ortamı olabilir.
  • Source kullanıcısına yanıt

Bu capsin çıktığı konuyu iyi hatırlıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Source

quote:

Orijinalden alıntı: EgeliLodos

30 yaşında adamsın ilkokullu bile yapmıyor şu yaptığını.

Aile terbiyesi çok önemli.

Hocam yanlış anlamayın ama herşeyi ciddiye almasak daha güzel bir forum ortamı olabilir.

Ya bırakın hocam bunları.

Bölüm zaten konu dışından beter.Biri gelir troller diğer gelir espri yapacağım diye bi yerini yırtar.

Haber paylaşın yazın ki bölüm renklensin. Adam bok dedi diye yerlere yatmakla olmaz.
  • Microsoft bu sene E3'e daha farklı yaklaşıcaz diye açıklamalarda bulunmuştu yanlış hatırlamıyorsam. Bence bu seneki konferansta MC oyunların yanında DX12 teknolojisinide uygulamalı olarak ayrıntılı tanıtacak Sonuçta belli bir kesim pek inanmasada bu donanım işin sonu her zaman yazılıma çıkıyor ve MC'nin bu konuda ne kadar başarılı olduğu bir gerçek. Zaten Nvidia, AMD gibi yıllarca donanım sahtekarlığı yaparak, azıcık performans farkları için insanları sömüren firmalar bile insanların artık ellerindeki donanımı en performanslı bir şekilde kullanmak istemelerini, daha fazla kandırılmak istememelerini anlayarak yeni yazılımsal çözümlere gitmeye başladılar. Bence böyle bir ortamda Microsoft'un DX12 ile birlikte başta Xbox olmak üzere grafiksel güç anlamını kökünden değiştirme potansiyeli var. Umarım bu fırsatı kötü kullanmazlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GT_55

Konu sayemizde canlanıyor.Yoksa kimsenin bir şey yazacağı yok.
    Troll, mroll sonuçta konu canlanıyor bir şekilde.
    16 haziran 19:30'da konuyu takipte olacağım.Trolleme vb. şeyler yapabilirim.O yüzden şimdiden özür diliyorum.

Abi cahilliğimi mazur gör. Profilindeki, uzakdoğulu rallyci amca da kim? Bu nasıl bir hayranlıktır böyle!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Attila the Great -- 29 Mayıs 2015; 18:28:08 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Attila the Great

quote:

16 haziran 19:30'da konuyu takipte olacağım.Trolleme vb. şeyler yapabilirim.O yüzden şimdiden özür diliyorum.

Abi cahilliğimi mazur gör. Profilindeki, uzakdoğulu rallyci amca da kim? Bu nasıl bir hayranlıktır böyle!

Gran Turismo'nın babası Kazunori Yamauchi...

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Attila the Great

quote:

Resimde baya genç görünüyor, tanıyamadım.

• quote:

Kazu yeni nesilde ne yapacak çok merak ediyorum PS3'de yaptığı hataları tekrarlamazsa süper olur.

Bu arada Autoshow'da Nissan standında GT severler uğrasın

Microsoft E3 2015

• şu son haberlerden sonra
    exc. silent hill
    exc. tomb raider
    ve sağlam 2 ıp çok ama çok iyi olur xone sahipleri için.
    rare nin yaptığı 2 oyun varmış,herhalde duyurulur e3 te ayrıca sğlam scalebound gameplay de beklmedeyiz;ayrıca büyük ihtimalle gears of war ultimate edition duyurulur.
    bişrde eskiye uyumluluk en azından geçen nesil sağlam oyunların hight def.ver siyonları duyurulursa ben ve benim gibi ilk microsoft konsolu xone olanlar için süper haber olur..
  • Exc olarak baktığımızda bana göre ps4ün xbox one ı ezmiş bir hali yok. İkisinin de meta puanı 80 ve üstü olan 2 exc'i var. (sunset overdrive, horizon 2 - bloodborne, infamous ss)

Hayatım boyunca bir konsolun körü körüne fanı olmadım. Konsol geçmişim ps1, ps2, ps3-wii-x360 ve 3ds. Bu nesil ilk almak istediğim konsol xbox one. Geçen nesil en zevk aldığım konsol olması ve 3 büyük exc ine duydugum büyük hayranlık buna sebep (halo, geow, forza)

Şuraya geleceğim microsoftun dr3 ü ryse ı pcye çıkarmasında hiç sakınca yok, karşı değilim. Ancaaak... Konsollara yüzlerce dolar bayılan biz oyuncuların, neyin hep exc kalacağını bilmeye hakkının olduğunu düşünüyorum. Sonuçta çoğumuz exc oyunlar için konsol alıyor.

Bana göre sony hala microsoftun o neslin başındaki hatalarının ekmeğini yiyor. Bu kadar satış farkını başka türlü açıklayamıyorum. Konsolların şu anki durumları başabaş hatta live faktörüne bakarsan one bir adım önde. Sony'nin sadece one ın hatalarından yararlanıp şu ana kadar konsola extra bir deger katamaması hoş değil. Belki de e3 e saklamışlardır bilemiyorum, göreceğiz.

Sonuç olarak bence şu an için ortada kazanan yok. One cephesinde yıl sonuna halo 5 ve forza 6 kesin geliyor gibi. Bir iki yeni proje, geow dan bir video benim için yeterli olacaktır. Haa bir de tomb raider ve silent hill söylentileri var ki aman aman... Orayı yıkarlar ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi feral_separator -- 30 Mayıs 2015; 10:44:26 >

• Bilmeden de nasıl kendinizden emin yazıyorsunuz hayret ediyor insan. Ex oyunlar 80 üzeri kaç tane var baştan bir say sen.

Halo mcc collection

Horizon 2

Sunset overdrive

Ori

4 tane Xbox one

Last of US remastered

Unfinished swan

Bloodborne

İnfamous SS

4 tane ps4

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Outlaw-E -- 30 Mayıs 2015; 11:26:40 >
  • 2.4 Gb update icin bizi mi beklemisler:)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: N'DexteR

Bilmeden de nasıl kendinizden emin yazıyorsunuz hayret ediyor insan. Ex oyunlar 80 üzeri kaç tane var baştan bir say sen.

Halo mcc collection

Horizon 2

Sunset overdrive

Ori

4 tane Xbox one

Last of US remastered

Unfinished swan

Bloodborne

İnfamous SS

4 tane ps4

Dostum cahilliğimi bağışla ama o yazdıgın ekstra oyunlar ya remake ya remastered ya da pcye de çıkmış oyunlar benim excden anladığım sadece o alete özel olan içerik demek. Tekrar, heyecanını yanlış yönlendirdiysem özür dilerim

• E3 Microsoft show yapacak.

Gears of War 4
    Forza Motorsport 6
    Quantum Break
    Scalebound
    Halo 5 Guardians
    Rise of the Tomb Raider (XO ex olabilir)
    P.T (XO ex olabilir)
    Crackdown 3
    Rare den yeni XO ex oyun duyurusu

Ve dahası...

• quote:

Orijinalden alıntı: Pinky_Demon

E3 Microsoft show yapacak.

Gears of War 4
    Forza Motorsport 6
    Quantum Break
    Scalebound
    Halo 5 Guardians
    Rise of the Tomb Raider (XO ex olabilir)
    P.T (XO ex olabilir)
    Crackdown 3
    Rare den yeni XO ex oyun duyurusu

Ve dahası...

Katılıyorum hocam. Bu saydıklarının karşısına Sony ne koyacak çok merak ediyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi feral_separator -- 30 Mayıs 2015; 12:28:08 >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.