Şimdi Ara

Microsoft E3 2015 (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
939
Cevap
7
Favori
19.454
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: wNchstR

Konuyu trollemeyin arkadaslar!

Hocam bence adminler acımasın şunlara bir uzaklaştırma verin trollemeye çalışanlara. Neymiş be bakamıyoruz buralara.
  • Konsolu yeni aldım sayılır 1 ay oldu, ps3tü önceki konsolum. Resmen bu konferansa bağlı konsolun kaderi( eğer bir şey olmazsa :D) inşallah sonyden daha zayıf bir konferans olmaz, güzel exclusive oyunlar duyururlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RadioheadTR

Konsolu yeni aldım sayılır 1 ay oldu, ps3tü önceki konsolum. Resmen bu konferansa bağlı konsolun kaderi( eğer bir şey olmazsa :D) inşallah sonyden daha zayıf bir konferans olmaz, güzel exclusive oyunlar duyururlar

Aynen, ben PS4 aldım ancak Xbox One almadan önce bu konferansı bekliyorum. Sağlam bir iki yeni AAA Ip gelmezse, belini zor doğrultur daha bu adamlar.

[simage] Microsoft E3 2015
    [/simage]

Şu hale bak, PS4 biraz daha kassa 4 kat fazla satacak bir haftada. Bu nesil Halo ile yürümez artık, çok sağlam en az 2 tane yeni IP lazım. Gears of War, Alan Wake gibi seriler de geri gelmeli.

• En çok merak ettiğim oyun belli. Forza Motorsport 6

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • _CHARLOTTE_ kullanıcısına yanıt
    E3'de benimde bir iki tane çok kaliteli yeni IP duyurusu yönünde beklentilerim var. Sunumunu yapacakları diğer oyunları zaten az çok biliyoruz ve çok kaliteli oyunlar ama kesinlikle yeni ex'ler ile bu sunum süslendirilmeli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Adventure.

E3'de benimde bir iki tane çok kaliteli yeni IP duyurusu yönünde beklentilerim var. Sunumunu yapacakları diğer oyunları zaten az çok biliyoruz ve çok kaliteli oyunlar ama kesinlikle yeni ex'ler ile bu sunum süslendirilmeli.

Katılıyorum, bu E3 Xbox markası için ölüm kalım meselesi haline geldi. Microsoft batacak değil, ancak kar getirmeyen bölümünü de açık tutmazlar. Bu nesil idare eder ancak bir daha Xbox göremeyiz. Hele eğer yeteri kadar satmazsa, 3. parti firmalar da kesebilir desteği. Konsol resmen satmıyor ki indirim ağa babasını yaptılar bu adamlar.

Şöyle adı duyulmamış, çok sağlam 2 Ip gerekli ayrıca Street Fighter 5 açığını da kapatmalılar. Fighting Game Community azımsanmayacak kadar kalabalık bir camia. Capcom Pro Tour'da bu sene 500.000$ ödül var birinciye, o kadar büyük... Rival Schools olabilir mesela...

Bakalım bekliyorum ben de, umarım sadece Grow remastered ve Halo 5 ile geçiştirmezler.

• RadioheadTR kullanıcısına yanıt
    E3 2014 de durum şöyleydi.

PS4: Uncharted 4 - Order 1886 - Deep down - Bloodborne

XOne: Sunset Overdrive - Quantum Break - Phantom Dust - Halo Master Chief - Halo 5 - Forza Horizon 2 - Fable Legends - Crackdown 3 - Tomb Raider - Scalebound

Bu sene Gamescom dan vazgeçip tamamen E3 e odaklanacak bir Sony var geçen senenin intikamını almak istiyor. Buna rağmen karşıda halen süre yetersizliğinden yakınan bir Microsoft var. E3 de de, Gamescom'da da olacak olan bir Microsoft.

Kısacası merak etmeyin, Phill abimiz sizlerin memnun olması için elinden geleni yapıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vl.Murad -- 27 Mayıs 2015; 14:28:05 >
  • Forza 6 tanıtılır ve Microsoft bu nesli kazandığını ilan eder.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim beklediğim oyunlardan biri Scalebound, sağlam bir gameplay bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: _CHARLOTTE_

quote:

Orijinalden alıntı: Adventure.

Katılıyorum, bu E3 Xbox markası için ölüm kalım meselesi haline geldi. Microsoft batacak değil, ancak kar getirmeyen bölümünü de açık tutmazlar. Bu nesil idare eder ancak bir daha Xbox göremeyiz. Hele eğer yeteri kadar satmazsa, 3. parti firmalar da kesebilir desteği. Konsol resmen satmıyor ki indirim ağa babasını yaptılar bu adamlar.

Şöyle adı duyulmamış, çok sağlam 2 Ip gerekli ayrıca Street Fighter 5 açığını da kapatmalılar. Fighting Game Community azımsanmayacak kadar kalabalık bir camia. Capcom Pro Tour'da bu sene 500.000$ ödül var birinciye, o kadar büyük... Rival Schools olabilir mesela...

Bakalım bekliyorum ben de, umarım sadece Grow remastered ve Halo 5 ile geçiştirmezler.

Rival schools gelirse eğer efsane olur. Bu oyun xbox one için bence gelmesi mümkün değil gelse gelse ps4'e gelir ve deli gibi satar. Bu tarz oyunları genelde uzakdoğulu kardeşlerimiz çok oynuyor. Anılarım depreşti ne oynardım atari salonunda bu oyunu düşüncen güzel umalımda gelsin ikisine birden

• Sony farklı exc. yapa dursun aynı şeyi Microsoft cephesinden de bekliyoruz nereye kadar Forza, Halo be. Allah yeterin artık. Bıktık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BIOHAZARD

Sony farklı exc. yapa dursun aynı şeyi Microsoft cephesinden de bekliyoruz nereye kadar Forza, Halo be. Allah yeterin artık. Bıktık.

Öyle deme Gears of War benim için tüm yeni exlerden daha değerli
  • quote:

Orijinalden alıntı: KAKÁ

quote:

Orijinalden alıntı: BIOHAZARD

Sony farklı exc. yapa dursun aynı şeyi Microsoft cephesinden de bekliyoruz nereye kadar Forza, Halo be. Allah yeterin artık. Bıktık.

Öyle deme Gears of War benim için tüm yeni exlerden daha değerli

Bu aralar içimde bir yangın var. GEOW yangını.

GEOW ayrı bu uğurda çocugumu Jason modunda keserim bakış atsın atmasın fark yaratmaz genç adam.

• quote:

Orijinalden alıntı: Source

En çok merak ettiğim oyun belli. Forza Motorsport 6

GT7'i merak etmiyorsun yani.
  • Forza 6 damga vuracaktir umarim. Bununla beraber Rare uzun bir aradan sonra hardcore oyun gelistiriyor. Bunun haricin de iki adet de bilmediginiz duzgun bir hardcore kesime hitap eden exclusive patlatsa Microsoft tadindan yenmez valla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ygal

Forza 6 damga vuracaktir umarim. Bununla beraber Rare uzun bir aradan sonra hardcore oyun gelistiriyor. Bunun haricin de iki adet de bilmediginiz duzgun bir hardcore kesime hitap eden exclusive patlatsa Microsoft tadindan yenmez valla.

Rare cephesinden gelecek olan oyunu çok merak ediyorum. Uzun bir aradan sonra yeniden sağlam bir dönüş yapmaya hazırlanıyorlar eğer eski günlerindeki gibi olursa tadından yenmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GT_55

GT7'i merak etmiyorsun yani.

Kim demiş ki merak etmediği mi?
  • _CHARLOTTE_ kullanıcısına yanıt
    Su forumda rival school u bilen seven insan var helal be. Kim shoma ile sopayla gerilip gerilip vurmadi ki kim kyosukenin coolugunu kullanip yildirim atmadi xone a exc olarak gelirse sf ye rakip olur cidden gerci firmalar aynı capcom daha da xbox a ozel exc yapmaz. Bunun disinda bu e3 de mutlaka 3 yeni ip duyurulmali. Oyle boyle degil konsol aldirticak türden. Mmo olabilir mesela insanları bagimli yapabilicek. Yada no mans sky, star citizen gibi scifi mmo agirlikli bir oyun gelse yeter bana.

• quote:

Orijinalden alıntı: fenercag

Su forumda rival school u bilen seven insan var helal be. Kim shoma ile sopayla gerilip gerilip vurmadi ki kim kyosukenin coolugunu kullanip yildirim atmadi xone a exc olarak gelirse sf ye rakip olur cidden gerci firmalar aynı capcom daha da xbox a ozel exc yapmaz. Bunun disinda bu e3 de mutlaka 3 yeni ip duyurulmali. Oyle boyle degil konsol aldirticak türden. Mmo olabilir mesela insanları bagimli yapabilicek. Yada no mans sky, star citizen gibi scifi mmo agirlikli bir oyun gelse yeter bana.

Ortak, Japonlar birbirini sevdiği kadar parayı da seviyor. Bakınız Capcom adlı firma, Resident Evil'ı Resident Evil yapan adamı tek kalemde sildi para için. Resident Evil 4 olaylarını biliyorsunuzdur.

Rival Schools için bizim gibiler alır ancak konsolu hocam, yaşlı tayfa Ama konsol aldırır mı? Bence aldırır. Yapamayacakları iş değil, Killer Instict ile olmaz o iş.
    Valla No Man's Sky patlayacak gibime geliyor. Gerçi Bloodborne'da patlayacak gibime gelmişti

• Bir GOD OF WAR 4 ve GRAN TURISMO 7 duyurusu rahmetli Xbone'un naaşını birkaç 100 metre daha derine gömer. Tehlikenin farkında mısınız???
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.