Şimdi Ara

Microsoft Doğruladı: Scalebound İptal Edildi (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
174
Cevap
0
Favori
6.632
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • xbox'un çöp olduğuna kabullenmiyorsunuz hala PS ile kıyaslama yapıyorsunuz exclusive oyunlarınız bile berbat ötesi hep shooter hep shooter çoluk çoçuğa yapılan oyunlar babasının şirketi gibi xbox savunuyorlar phill spencer xbox'da olduğu sürece halo forza akarsınız
  • quote:

Orjinalden alıntı: Virtual Reality

Sevinenler var şaka gibi. Microsoft kaybeder ve bu rekabet biterse, Sony'nin kibrini, deli saçması fiyat politasını, sadece kendi cihazında çalışan ultra pahalı aksesuarlarını, servis ve malzeme kalitesinin düşüşünü, vs. görürsünüz.

Şuan güçler ayrılığı var. Bu son bulursa, güç tek noktada toplanırsa, dünyanın kaç bucak olduğunu görürsünüz.

Microsoft gibi bir firmanın rekabetten çekilmesi diye bir seçenek var mı sence hocam? Kos koca microsoft bu hiçbir şey olmaz. İki firma da birbirini bitiremez böyle hamlelerle, en fazla fanboylar birbirini yer olan bu yani kimseye bir şey olmuyor. :D

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Xbox cephesine bakıldığında takvim bomboş resmen GeoW 4 sonrası cihazın içi boşaldı gitti.

Ms acaba Scorpio tanıtırken dizi ve film trailer'ları falan mı yayınlayacak cihazın üzerinden çok merak ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Quantu_M

Xbox cephesine bakıldığında takvim bomboş resmen GeoW 4 sonrası cihazın içi boşaldı gitti.

Ms acaba Scorpio tanıtırken dizi ve film trailer'ları falan mı yayınlayacak cihazın üzerinden çok merak ediyorum.

Hocam yapacakları belli, tüm platformlara çıkacak oyunların görsel manadaki farklarının arkasına sığınırlar, 3. parti süreli bir kaç exc. yaparlar, üstüne Halo, GeoW ve Forza'nın devamları duyurulur tamamdır. Emin ol bu kitle yine almaya devam eder...
  • X360 yine iyiydi. Bir dönemi çok iyi atlattı. XO bildiğin çöplük haline geldi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • yazık
  • Hala oyun oynayan var mı?
  • MS çok büyük güven kaybetti. Kurtarıcı ilan edilen Phil Spencer windows portu, stüdyo kapatıp, oyun iptal etmekten başka birşey yapamadı. Zaten Fable, Bungie gittiğinde xbox bitmişti. Yabancı sitelerde yüzlerce sayfa tepki var, xbox one alanlar pişman...
    Scorpio'da oyuncusuz, stüdyosu olmayan, geç kalan bir cihaz olarak tarihin tozlu sayfalarına gömülecektir
  • quote:

Orjinalden alıntı: dark dragon

MS'nin kafa çalışıyorsa Sega gibi konsol işini tamamen bırakır, elindeki oyunları Halo, Forza vs ne varsa artık Ps4 için yayınlar, o zaman parayı götürür işte.

Sega şirket olarak sony ile maddi açıdan rekabet edemediğinden konsol işinden ayrıldı dreamcast zararına satılan bir konsoldu sega gibi bir şirketin kaldırabileceğinden fazlasıydı. Ayrıldı da ne oldu çoğu sevilen ip de konsol ile yok oldu gitti, siz sanıyormusunuz ki konsol üreticileri piyasadan çekilince yeni oyunlar üretmeye devam edecekler, bunu mu istiyorsunuz microsoft'ta böyle olsun nintendo da, kafanız gram çalışmıyor. Marka fanatikliği saplantı olmuş sizde. Bu arada hiç sevmem micro'yu ama sizin ki saçma.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Balta Harry

Oooo sen RROD ve harici powersupply da istersin, gaza gelmişsin. DRM ve 24 saatte bir online olma zorunluluğunu kimler geri istiyor??? Elleri görelim elleri

Tuğla olarak scorpio'da kaçlık tuğla kullanılacak.
  • Alınacak bir konsol varsa o da şuan PS4'tür. Onun yanında sağlamda bir oyuncu PC'niz varsa multiplatform ları ve Xbox Exc leri PC'de oynarsınız. Ve Uncharted, GoW, Last of Us gibi PS exc leride sittin sene PC'ye gelmeyeceği için mecbur konsolda oynarsınız bu kadar basit. Güçlü konsol diye birşey yok zaten bunun içinde oyunları PC'yede çıkan bir konsolu almak mantıksız. Bu iş bu kadar basit benim gibi tarafsız düşünen ve olaya platform değilde sadece oyunlar cephesinden bakarak yazan birinin görüşü böyledir diye düşünüyorum. Sağlam bir PC ve PS4'üm var ve bana yetiyor hayriyetten Xbox almama gerek yok şuan. Microsoft'a laf etmeye gerek yok Windows'ta onların platformu Xbox ta ve iki platformdaki oyuncularıda düşünüp oyunlarını öyle çıkardılar cross play özelliğini çıkardılar ben takdir ediyorum bu durumdan dolayı MS'u şahsen. Sony'nin PC ile bir alakası olmadığı için tek oyun platformları olan PS konsoluna çıkarıyorlar haliyle. Ama durum şöyle siz PC'dede oynasanız Xbox'tada oynasanız MS para kazanıyor. Ama Sony sadece PS'ten kazanabiliyor.

• Gerçekten iptal edilmesine çok üzüldüm. Öyle gösterilen videoları çok iyi olan bir oyun değildi ama Platinum'un yapıyor olması bile yeterli bir sebepti. Keşke ne sorun olduysa Microsoft bu durumu çözmeye daha çok uğraşssaydı.
  • Futbol takımı tutmuyorsun ki arkadaş , iyi gününde kötü gününde yanında olmak zorunda hissedesin.Sen tüketicisin , en iyisi hangisiyse onu seçersin , adamlar beleş mi dağıtıyor konsolu.Sony bir sonraki nesil saçmalar , ms scorpioyla çılgın atarsa onu seçeriz.Halo ,forza , geow dışında oyun oynamam diyene lafım yokta , hala ps4 ile kıyaslayıp konsolu savunanlar komik duruma düşüyor.
  • BSC Misafiri B kullanıcısına yanıt
    İşte o pc ye çıkmayacak oyunlar yüzünden konsol satış rakamı 53 milyonu geçmiş durumda. Xbox gibi sony de last of us gibi oyunları pc ye çıkarsaydı bu kadar konsol satamazdı
  • Amerika'da yada çevresinde yaşamayan adama zaten Xbox müthiş bir seçenek değildir
  • Banane ben FIFA 18de Legends modunu oynamaya bakarım FIFA için alıcam zaten konsolu.
  • Konsolu alip ms binasinin onunde parcalayasim geliyor icimden.

Scalebound u platinum gelistiriyordu, bayonetta yi hatirlayin mukemmel oyundu.bu oyun kac yildir gelistiriliyordu niye iptal ediyorsunuz? Crackdown3 cok mu iyi? State of decay desen zaten xbla oyununun devami.

Sony ye bakin 25, 26 oyunu var exc olarakbizde ne kaldi? Hicbisey...

Ha pardon geow halo forza

Yaani microsoft ne yapmaya calisiyor? Spencer geldiginde ne sozler vermisti daha cok oyun daha cok birinci parti oyunlari gelecek diye? Hani nerde? Her yil oyunlar iptal oluyor arka arkaya.

Sen xbox a yatirim yapmazsan oyuncular almazsa kimse almazsa yapimcilar da yavas yavas kacar bu platformdan.

Bunu sadece ben soylemiyorum.

R/xbox one a girin insanlarin endiselerini gorun.

Xbox in sonu da windows phone gibi olmasin.

Crackdown3 un sea of thieves in iptal edilmeyecgi ne malum?

Ne yapmaya calisiyorsunuz siz ya?bu markayi seviyoruz gucsuz olmasina ragmen kullaniyoruz ama bizim verdigimiz kadar deger vermiyor ms tayfasi su konsola.

Bu nereye kadar?

Minecraft a 4 milyar dolar bayilacaginiza parayi basin da satin alin 3-5 oyun studyosunu.

Yeter be abi bu ne ya

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• IamxMSFT kullanıcısına yanıt
    İşin aslı xbox one ı ms un ex oyunlarını windows platformuna taşıma kararını verdiği zaman satmaya karar verdim ve de sattım. Almayı da kesinlikle düşünmüyorum ben konsol olayında çok fazla güç konusuna takmıyorum şöyle oynanabilir bir seviye grafik fps olduğunda kabulümdür. Zaten üst düzey istersem pc seçeneği her zaman mevcut adam gibi ex oyun çıkarsınlar bugün alırım. Ama yok. olacağı da görünmüyor. Bana göre konsol ex oyun için alınır. Mesela şu an mgs5 için ne ps4 ne de xbox one alırım pc de var zaten. ama last of us death stranding için ps4 alırım öyle çok da fps grafik olayına da takmam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: snakefatih

İşin aslı xbox one ı ms un ex oyunlarını windows platformuna taşıma kararını verdiği zaman satmaya karar verdim ve de sattım. Almayı da kesinlikle düşünmüyorum ben konsol olayında çok fazla güç konusuna takmıyorum şöyle oynanabilir bir seviye grafik fps olduğunda kabulümdür. Zaten üst düzey istersem pc seçeneği her zaman mevcut adam gibi ex oyun çıkarsınlar bugün alırım. Ama yok. olacağı da görünmüyor. Bana göre konsol ex oyun için alınır. Mesela şu an mgs5 için ne ps4 ne de xbox one alırım pc de var zaten. ama last of us death stranding için ps4 alırım öyle çok da fps grafik olayına da takmam.

Harbi oyle.ne kaldi xboxda? Pc+ps4 ile oynamadigimiz oyun kalmaz.o kadar para bayildik makine elimizde patladi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• IamxMSFT kullanıcısına yanıt
    Parasına zararına bakmadan sinirlendiğim için gözü kapalı sattım.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.