Şimdi Ara

Microsoft Comfort Curve Keyboard 2000 Gibi Bir Klavye Yok mu?!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
81
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yahu bu klavyeyi 2011 yılında aldım, kimi sorunları vardı, WAS tuşuna birlikte basınca falan başka tuşu algılamıyordu, bazen tuşları basmıyordu ama şimdiye kadar yazma performansı olarak yazarken en çok haz aldığım klavye bu. Neyse bir ara sinirlendim klavyeyi kırmaya çalıştım, kapıya falan vurdum. O sırada da CTRL tuşu kırıldı ama hâlâ çalışıyor. Neyse sonra başka klavyeler de aldım Logitech G910 Orion Spark, tuşları Eyfel kulesi gibi çıkık, G tuşları yüzünden tuşların yerini karıştırdığınız lanet bir klavyeydi. Razer Deathstalker Chroma aldım bu klavyenin tuşları da içine kaçmış gibiydi. Mekanik klavyelere alışamadım bir türlü, yazarken parmaklarınız uyguladığı gücü hissetmeyince harf kaçırıyorsunuz. Nedenini bilmiyorum tam olarak, durumu doğru mu tanımladım ondan da emin değilim ama mekanik klavyelerde bu hep başıma geldi. Ondan sonra Microsoft Comfort Curve Keyboard 3000 aldım çünkü artık 2000 olanı satılmıyordu. Tuşları birebir aynı olmasa da 2000'in rahatlığını veriyordu ancak bunun da ortası kalkıktı. Rezil bir klavye cidden, hiç rahat edememiştim. Bunun normalini de sunsana piyasaya kardeşim, herkes o şekilde kullanmak zorunda mı? Kullanmak istemeyen almaz olayı var, e tamam da ben o klavyeyi istiyorum tuşlarından dolayı, önceki modeli de piyasada yok, napcaz şimdi? Neyse en son da Microsoft Wired Keyboard 200 aldım internetten. Bu klavyenin tuşları da çok çıkıktı, düzgün yazılmıyor. Klavyenin ayakları inikken tuşlar çok çıkıntılı olduğu için yazması çok zor oluyor, ayaklarını kaldırınca da çok yüksek oluyor. Ee, Comfort nerisinden değil ne de olsa. Neyse bana bu klavyenin yazım rahatlığını sunacak bir klavye gerek. Şöyle çıkık tuşlu olmasın mümkünse.

Edit: Babam bana HP marka klavye almamı önerdi. İlk iki bilgisayarım HP idi ve ikisinin de klavyesinde yazarken herhangi bir zorluk yaşamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BrokenDiamond -- 10 Mart 2017; 15:22:57 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.