Şimdi Ara

Microsoft, 400 milyon kullanıcıya yeni bilgisayar almalarını önerdi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
1
Favori
937
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Sittin sene gecmem windows 10a.
    İsyerindeki pcde 10 yüklü. Disk %100 olup duruyor devamli yavasliyor bilgisayar. Güncelleme mi yapıyor anlamadim. Kendi bilgisayarimda 7 var yağ gibi akıyor. Saçma sapan kutucuklu arayüzler yapacağız diye içine ettiler. Bir denetim masasına girecegim bildiğiniz telefondan girmişim saçma sapan bir arayüz .
    Rezil microsoft. Windows phone'u batirdiniz insallah isletim sisteminde de piyasadan silinirsiniz. Kullandigim uygulamalar linuxta calissa 1 saniye durmam. Şimdi microsoft fanboyleyi gelip sen bilgisayar kullanmayi bilmiyorsun diyecek. He canım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Doğru Aslında, Windows 10 u 4 Yıldır Kullanıyorım Ki,7 Çok Vasattı Windows 10 Çok Başarılı, Bilgisayarı Çöp Biri Olarak Söylüyorum Windows 10 Gerekli Ayarlamalar Yapılınca Gereksiz Hizmet vs. Vs. YAPILINCA Cidden Hızlı Sade Düzgün Hafif Bir Sistem Oluyor Yükseltme Yapmayın Direk İndirin Flash Bellek Yardımıyla Kurun Ve Eski Pc Den Kalan Kalıntıları Silin 😁

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • xp en iyisi ona geç

• Yeni PC den bahsediyorum. Neyini anlamadın!

• Xp den 3 ay önce geçmiştim 7 ye tam alışmıştım vay gavurlar,c64 den beri PC kullanırım...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dikkatinizi çekerim daha sağlamdır dememiş. O lafı bekliyordum cevap vermek için.

• KalemKolik kullanıcısına yanıt
    Parayı vermeyi vaadeden başkan adayına sen sen ol oy verme.İktidar olursa o iktidarla bir akşam evine gelir. " Parayı verdim.Düdüğü çalmaya geldim. " derse ..

• Evsizlere ev satın alın demek gibi bir şey bu dediği.

• ..

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.