Şimdi Ara

microsoft 2000 klavye mouse set 127 tl teknosa

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
2.358
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Üstat uyutmadın bu gece emeğine sağlık

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mağazadan teslim olarak sipariş geçildi, teşekkürler
  • Aldım. Niye aldığımı bilmiyorum. Bildiğim tek şey; teknosa bu siparişin üstüne yatacak. Oran: 1.05
  • teşekkürler. klavyede TR karakterler yok herhalde.

• Jeranadam kullanıcısına yanıt
    ullumanitu U kullanıcısına yanıt
    Alışarak çözülür, birkaç yerde daha baktım, teyit ettim. Zorluk çeken basit bir stickerla halleder.

Yalnız konu sahibi coşuyor, beş dkda bir yeni ürünle geliyordu, liste yapmış. Emeğine sağlık tek göz kardeş. @ulluminatu
    (Not: Bir mikrodalga düşür de yolumuzu bulalım.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kırmızı pelerin -- 25 Ekim 2018; 5:13:51 >
  • Sipariş geçildi teşekkürler
  • Otomatik türk kahve makinası lazım..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ullumanitu U kullanıcısına yanıt
    1 tanesiniz
    kameralarin hepsini aldım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben klavye setinden iki adet aldım, daha önce kullandığım için biliyorum, hem fare hem klavye çok rahat, bu fiyata epey uygun.
  • Lazımdı kaçırdım.
  • Klavye mouse almayin cok adi set,pil dayanmiyor blue track dene zimbirtidan dolayi mouse cok agir ve oyun moyun icin hic dusunmeyin usb alicisi kocaman mini usb degil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • red
  • serin_su842 S kullanıcısına yanıt
    Bence iptal et logitech a4 tech bilmem ne al. Microsoft maalesef donanim konusunda zayif yazilim firmasindan guzel donanim beklemek hata olur. Uzerine cay doktum lap diye bozuldu kafasina gore sapitti. Suya dayanikli deniliyor yok,1 seneye yakin kullandim sonra attim. Mouse un pili cok az gidiyor 2600 mah sarjli pille bile 2 haftayi ancak goruyordum fakat klavyenin pil tuketimi aylarca gidiyor cok iyi usb dongle kocaman. Mouse dongleuzerindeki yuvarlak lastigi zamanla parcalandi cikti. Tutma yerleri asindi kenarlarindaki a4 tech logitech bakin

• Vay be zamanında 39₺ almıştım Teknosa dan

• serin_su842 S kullanıcısına yanıt
    6-7 ay diyen yalan soyluyor ben gunde 5-6 saat kullaniyordum en baba 1 ay zor gidiyor. Gelince gorursun logitechle kiyaslarsin malzeme kalitesi bile farkli. Ha bide klavye tuslarinin uzerindeki yazilar silinmisti. 1 senelik omru var fazlasi zorlar

200 tl verilmez 80-90 tl iken bile pahaliydi. Simdi ucmus fiyati klavye ince kalem pili iki adet,mouse AA pil buyuk iki adet.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.