Şimdi Ara

Microlab M-200

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
2.294
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 2.1 sistem almayı düşünüyorum. 80 tl ye kadar. malesef bulunduğum konum itibarıyla gezip dinleyip beğenip alma şansım yok. Bu yüzden sizin görüşlerinize ihtiyacım var. Fiyat ve görüntü açısından Microlabın m-200 modelini çok beğendim. Merak ettiğim bu sistem evimde bulunan 2.1 noname sistemden ne kadar daha iyidir. Birde bunun subwooferındaki hoparlör yok. araştırdığm fotoğraflarda da göremedim. İçinde mi acaba böylesi daha mı iyi daha mı kötüdür yorumlarınızı bekliyorum.
    Yoksa boşver onu m-820 mi al dersiniz. Yada herhangi dinleyip de beğendiğiniz bir sistem önerir misiniz. 80-90 tl lik. teşekkürler.

Microlab M-200

http://www.vatanbilgisayar.com/microlab-m-200-yeni-m-200-yeni-2+1-piano-black--speaker/productdetails.aspx?I_ID=43045

• dostum sub kutunun ıcınde ben 3-4 gun once M-820 aldım gayet memnunum.zaten Rms degerlerı aynı.suan sadece görsellik kalıyo.m-200 dınlemedıgım ıcın bı yorum veremıcem.ama ben yınede M-820 alırdım.Daha guzel duruyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jeezy

dostum sub kutunun ıcınde ben 3-4 gun once M-820 aldım gayet memnunum.zaten Rms degerlerı aynı.suan sadece görsellik kalıyo.m-200 dınlemedıgım ıcın bı yorum veremıcem.ama ben yınede M-820 alırdım.Daha guzel duruyo

Teşekkürler verdiğin bilgiler için dostum. Ben m-820 kullanıcı yorumlarını dinlediğim kadarıyla gayet güzel bir aletmiş fakat görsellik olarak m-200 çok daha güzel. Aynı sesi alacağımı bilsem direk m-200 alıcam. Değerler aynı dediğin gibi ama sub ı içerde olduğu için bi performans düşüklüğü olur mu olmaz mı onu bilemiyorum.
    M-820 nin basları nasıl dostum derinden güzel mi yoksa tak tak mı vuruyor. Saçma oldu soru çünki göreceli birşey bence bu bas zevki ama en azından senin görüşlerini merak ettim.

• arkadasım onun ıcın net bırsey soleyemem sana.söle diyim bass lar tok tok tok dıe vurmuo anladım senın nası demek ıstedıgını.bass lar gayet guzel kulaga hos gelıo.zaten sarkıdan sarkıya degısıo.mesela Massive Attack - Butterfly Caught dınlersen tak tak dıe bass alırsın fakat gidipte bi basstest sarkısı dınlersen daha farklı bass alırsın.ıkı turlude guzel basss ı war.gayet memnunum.X530 u 1 hafta kullanmıs bırı olarak.M-820 nın sub ı 530 u aratmadı.gercı 530 daha ıyı sub olarak fakat.cok yogun sekılde bass war.buda ınsanın kafasını belırlı bı sureden sonra yoruyo.acıkcası sub gayet basarılı cokta memnunum.seste en ufak bozulma yok.yarımdan az yukarı kadar acıorum sesı en ufak bozulma yok.ne sub da ne uydularda.lamınantlar tıtrıo bass tan
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jeezy

arkadasım onun ıcın net bırsey soleyemem sana.söle diyim bass lar tok tok tok dıe vurmuo anladım senın nası demek ıstedıgını.bass lar gayet guzel kulaga hos gelıo.zaten sarkıdan sarkıya degısıo.mesela Massive Attack - Butterfly Caught dınlersen tak tak dıe bass alırsın fakat gidipte bi basstest sarkısı dınlersen daha farklı bass alırsın.ıkı turlude guzel basss ı war.gayet memnunum.X530 u 1 hafta kullanmıs bırı olarak.M-820 nın sub ı 530 u aratmadı.gercı 530 daha ıyı sub olarak fakat.cok yogun sekılde bass war.buda ınsanın kafasını belırlı bı sureden sonra yoruyo.acıkcası sub gayet basarılı cokta memnunum.seste en ufak bozulma yok.yarımdan az yukarı kadar acıorum sesı en ufak bozulma yok.ne sub da ne uydularda.lamınantlar tıtrıo bass tan

bu laflardan sonra fikrimi değiştirdim m-820 alıcam. :D
    tek sorum kaldı kusura bakmassan. Ben laptopta kullanıcam bu aleti. Sistemin kaldırmama gibi bir durumu var mı. Ses kartım realtek alc 288 yanılmıyorsam. Creative A200 var bende onu gayet güzel kaldırıyo.
    Bazı arkadaşlar yazmış bir hoparlörden ses aamıyorum diye de o yüzden soruyorum. Varsa bilginiz bunu da cevaplayın başka da birşey istemem teşekkürler :)

• dostum onu söle acıklıyım sana.laptoplar genelde hep 2.1 sıstemlerı desteklerler.ee sen tutupta 5.1 takarsan normal olarak ses ıllakı bı hoparlorden cıkmaz sen korkmadan al.ses kartınla ılgılı bı sorun cekmezsın tabı.bende laptop un ses kartıyla kullanıyorum.bana yetıyo.egerkı bana yetmez dıosan harıcı ses kartlarıda mevcut
  • A-200 bile idare ediyodu bunla elbet yetinmeyi bilirim. Çok teşekkür ederim yardımların için.
  • Rica ederim
  • Komutanım(hafif yağcılık olayı),şimdi 2,1 hoparlör alacağım.Biraz teknoloji özürlüyüm.Acer 6930 kullanıyorum. microlab m-200 almayı düşünüyorum.Ricam HEMEN kurunca çalışır mı.Bildiğimden değil özürlerim le ses kartı gerekir mi.Lütfen bilgi.Valla yoracağım için şimdiden teşekkürler.
  • Çalışır hocam çalışır . Zaten laptopunuzda ses kartı var merak etmeyin.
  • Benim şanssızlığım mı nedir... Cihazı açtım kapattım. Sağ sol iki hoparlör normal çalışıyor ama SUBWOOFER çalışmıyor. Haftalardır sorunsuz çalışıyordu, gayet de iyi ses veriyordu.

SUBWOOFER'dan tık yok, içinde bi yerlerde temassızlık sözkonusu gibi...

Benzer sorun yaşayan var mı?

Bilgisayarın ses kartı kafayı yemiştir diye 2 farklı kaynağa da taktım aynı sonuç...

Bu sorunu çözen varsa ve buraya yazarsa sevineceğim. Yoksa bu aleti iade etmeyip parçalayıp çöpe atacağım. Yeter yahu!

NOT: Bir süredir VATAN bilgisayardan aldığım malların en az yarısı çürük veya bozuk veya sorunlu çıkıyor. Bunlara monitör, anakart, IBM notebook şu bu her türlü mal ve marka dahil...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.