Şimdi Ara

Micro USB Kablo (Yüksek hızda şarj edebilmek için) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
364
Cevap
48
Favori
56.287
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
-1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Current programlarıyla ölçtüğünüz değerler doğru fakat düşük veya yüksek çıkması tamamen kabloyla alakalı. Bende note 2 var ve 10 15 çeşit micro usb kablom var hepsinde farklı değerler çıkıyor. Bir kablo 1800 diğeri 1300 800 460 vs hepsi farklı sonuç veriyor buna görede şarj süresi uzuyor veya kısalıyor

Yakın zamanda aldıklarımdan örnek veriyim

1800mAh (içinden çıkan adaptörle aynı kablo 1100mAh verirken, hem powerbank ile hemde samsung note 2 orijinal adaptörüyle 1800mAh)
     Micro USB Kablo (Yüksek hızda şarj edebilmek için)

kısa 1800mAh, uzun 1300mAh (uzun kablo adaptörle 1300 verirken powerbank ile 1000mAh)

Her türlü cihazla 800mAh

Her türlü cihazla 460mAh

listeyi daha fazla uzatmayım, yapacağınız tek şey deneyin hangisi yüksek akım iletirse o ikiliyi kullanın, diğerlerini iade edin gitsin.

Ayrıca şarj cihazı prize gevşek girersede yüksek akımla şarj olmuyor

Micro USB Kablo (Yüksek hızda şarj edebilmek için) Micro USB Kablo (Yüksek hızda şarj edebilmek için) Micro USB Kablo (Yüksek hızda şarj edebilmek için) Micro USB Kablo (Yüksek hızda şarj edebilmek için)

• G2'nin orijinal şarj adaptörüyle gelen microUsb kablosu ömrünü doldurdu ve telefonu her şarj edişimde kablodan dolayı "yavaş şarj" uyarısı alıyorum.
    LG müşteri hizmetlerini aradım, telefonla gelen aksesuarlar garanti kapsamında değil dediler.
    Telefon 3000 mah, şarj adaptörü 1800 mah çıkış kapasitesine sahip fakat bu değeri telefona aktaracak kaliteli bi kablo lazım.
    Yan sanayi kablolar ile doldururken yavaş şarj uyarısı almıyorum fakat 1.5 saatte dolan telefon 2-2.5 saatte doluyor.
    Yukarıdaki linkler dışında 1800mah çıkışı telefona aktaracak minimum 1mt. kablo tavsiye edebilecek var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackdiamond16

Beyler tablet için kalite bi kablo lazım, kendi kablosu arızalandı, hb dan dark usb kablo aldım tırt çıktı, şimdilik xiaomi powerbank kablosu ile şarj ediyorum, enaz 1mt katileli bir kablo tavsiye edebilecek varmı?

valueline tek geçerim teknosadan almıştım ben netten kampanyta oluyor bazen al keyfine bak
  • quote:

Orijinalden alıntı: system_25

G2'nin orijinal şarj adaptörüyle gelen microUsb kablosu ömrünü doldurdu ve telefonu her şarj edişimde kablodan dolayı "yavaş şarj" uyarısı alıyorum.
    LG müşteri hizmetlerini aradım, telefonla gelen aksesuarlar garanti kapsamında değil dediler.
    Telefon 3000 mah, şarj adaptörü 1800 mah çıkış kapasitesine sahip fakat bu değeri telefona aktaracak kaliteli bi kablo lazım.
    Yan sanayi kablolar ile doldururken yavaş şarj uyarısı almıyorum fakat 1.5 saatte dolan telefon 2-2.5 saatte doluyor.
    Yukarıdaki linkler dışında 1800mah çıkışı telefona aktaracak minimum 1mt. kablo tavsiye edebilecek var mı?

Genpa Apple için usb kablo değişimi yaparken kerizlik yapıyor o zaman.
    Bu konu forumda defalarca yazıldı. Aksesuarı garanti kapsamında değildir diye birşey yok.
    Arabayı alırken koltuklar garanti dışıdır kaporta garanti dışıdır diye birşey varmı?

• Hocam şu adaptör ve kablonun linkini alabilir miyim acaba?
  • quote:

G2'nin orijinal şarj adaptörüyle gelen microUsb kablosu ömrünü doldurdu ve telefonu her şarj edişimde kablodan dolayı "yavaş şarj" uyarısı alıyorum.

bende g2 kullanıyorum. bunu tavsiye ederim.http://www.banggood.com/Nillkin-2A-120cm-5V-Charge-Cable-Universal-Flat-Micro-USB-Cable-p-943242.html biraz daha ucuz olsun dersen de buhttp://www.banggood.com/XIaomi-Original-Micro-USB-Data-Cable-Charging-Cable-For-Mobile-Phones-p-934329.html . ikiside orjinal ürün

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AÇILIN-BEN-MÜHENDİSİM -- 17 Mayıs 2015; 3:55:23 >

• quote:

Orijinalden alıntı: f@ithline

kaliteli birşey arıyorsanızhttp://www.aliexpress.com/item/Black-USB-Cable-Micro-Mobile-Phone-Cable-1m-Fast-Charging-Data-Sync-Cable-Strong-Best-Micro/1997882400.html

Cok iyi ama pahali ya..
    Bunlardan tr de bulamazmiyiz ucuza?
    3tane alacam, bu usb kablolarin bozulmasindan biktim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: fizyoterapi

quote:

Orijinalden alıntı: f@ithline

kaliteli birşey arıyorsanızhttp://www.aliexpress.com/item/Black-USB-Cable-Micro-Mobile-Phone-Cable-1m-Fast-Charging-Data-Sync-Cable-Strong-Best-Micro/1997882400.html

Cok iyi ama pahali ya..
    Bunlardan tr de bulamazmiyiz ucuza?
    3tane alacam, bu usb kablolarin bozulmasindan biktim.

http://www.banggood.com/Original-Remax-Universal-Super-Micro-USB-Cable-For-Android-Data-Line-p-949943.html

tr de pahallı :)

• f@ithline kullanıcısına yanıt
    Bildiğin gözüm kaldı kabloda

• Peki yüksek akım gücüne sahip 3 metrelik bi kablo öneriniz var mı arkadaşlar. Aldıüım tüm kablolar Note 3ü çok yavaş şarj ediyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Turkforce

quote:

Bu konu forumda defalarca yazıldı. Aksesuarı garanti kapsamında değildir diye birşey yok.
    Arabayı alırken koltuklar garanti dışıdır kaporta garanti dışıdır diye birşey varmı?

Tamamda bunu yoldan geçen biri demiyor ki, LG yetkili servisi diyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Terminator28

quote:

bende g2 kullanıyorum. bunu tavsiye ederim.http://www.banggood.com/Nillkin-2A-120cm-5V-Charge-Cable-Universal-Flat-Micro-USB-Cable-p-943242.html biraz daha ucuz olsun dersen de buhttp://www.banggood.com/XIaomi-Original-Micro-USB-Data-Cable-Charging-Cable-For-Mobile-Phones-p-934329.html . ikiside orjinal ürün

İlk kablo ile ilgileniyorum hocam.
    Yalnız ebaydan ekran filmi sipariş etmiştim. Acaba Bu kabloyu da sipariş geçersem gelmeme ihtimali var midir? şu gümrükten iki ayda bir ürün getirtme mevzusu devam ediyor mu hala?

• 1m yuksek hizda sarj eden kablosu olan arkadaslar bahsettigim programi indirip priz sarj hizlarina bakabilir mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boombip -- 17 Mayıs 2015; 11:30:53 >
  • Türkiye'de alternatif isterseniz, Vatan'dan 11,89TL'ye almıştım. Şimdi 13 TL görünüyor ama ben aldığımda da sitede 12,45TL görünüyordu. 2000MA ile hızlı şarj ediyor.
    http://www.vatanbilgisayar.com/smg-445-akilli-telefonlar-ve-tablet-2000ma-micro-usb-icin-data-sarj-kablosu.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrah06

Türkiye'de alternatif isterseniz, Vatan'dan 11,89TL'ye almıştım. Şimdi 13 TL görünüyor ama ben aldığımda da sitede 12,45TL görünüyordu. 2000MA ile hızlı şarj ediyor.
    http://www.vatanbilgisayar.com/smg-445-akilli-telefonlar-ve-tablet-2000ma-micro-usb-icin-data-sarj-kablosu.html

Kablo uzunluğu nedir? Sitelerinde göremedim.

• Kablo uzunluğu şarjda önemli mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Turkforce

quote:

tabiki var, araç aldığınızda aküsü, lastikleri vs garanti dışı olur genelde. benim samsıng tv garanti belgesinde, 2 yıl garantiye uzaqktan kumanda dahil değildir diye yazmış adam

• system_25 kullanıcısına yanıt
    http://www.ebay.com/itm/131291268196?_trksid=p2060353.m1438.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

Eğer resimlerdeki ürünü gönderiyorsa orjinal ürün olmasa bile kablo kalınlığı 1.6A için gayet yeterli.
  • boombip kullanıcısına yanıt
    Satın al nerde?

• quote:

Orijinalden alıntı: boombip

1m yuksek hizda sarj eden kablosu olan arkadaslar bahsettigim programi indirip priz sarj hizlarina bakabilir mi

Bende 990 (0.9A) olarak görünüyor.
    Adaptor Lg 1800mah fakat kablo htcnin 1000mah adaptörünün kablosu. 1.8A ya kablo izin vermiyor sanirim.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.