Şimdi Ara

Michellin dışında yumuşak hamurlu lastik markası varmı.. (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
39
Cevap
1
Favori
36.852
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Lastikler Michelin ve diğerleri şeklinde 2 gruba ayrılır.. Lastikte michelinden şaşmam.. Bir seferinde farklı olsun dedim, demez olaydım, 45000 km deki michelinlerim daha iyiydi..
  • Bridgestone Turanza...Bizim fiorinoda var ER-300, oldukça memnunuz brisa'da çalışan bir arkadaşım söylemişti
  • Cooperlar da fena değil. Ne yumuşak ne sert. Orta bir lastik. Eski aracımda vardı çok memnundum. Şimdikileri de cooper almayı düşünüyorum.
  • Kumho da yumuşaktır..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Derin Mavi

Kumho da yumuşaktır..

Yok artık. Dalga geçmenin de bir yeri zamanı var
  • quote:

Orijinalden alıntı: aytunkıy

Bridgestone Turanza...Bizim fiorinoda var ER-300, oldukça memnunuz brisa'da çalışan bir arkadaşım söylemişti

Bridgestone en sert ve uzun ömürlü lastiklerden biridir.

Mabor diye bir marka var daha yumuşak olarak..
  • anladığım kadarı ile michellin ve nokian yumuşak ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: RaptorFX

Aman ha TOYO mu aman ha... Sürekli kızaklama yapıyor, yol tutuş sıfır ki bu lastik yeni sayılır. Aman ha...

hocam yapma içime kurt düşürdün,daha yeni 170 tlden 4 adet aldım 205 55 r16 henüz 1000km yi yeni geçtim.

burayıda baya inceledim fikir vermesi içinhttp://www.tyretest.com/pkw_sommerreifen/toyo/proxes_cf_1/index.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: Derin Mavi

Kumho da yumuşaktır..

bir kere aldık arkadaşın arabasına aldık ve şu anda sertliğinden dolayı bin pişmanız
    çok sert lastik kumho son aldığımız kumhoydu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Delgado -- 23 Haziran 2011; 9:59:10 >
  • Yumuşak lastikler çabuk aşınmıyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: aytunkıy

Bridgestone Turanza...Bizim fiorinoda var ER-300, oldukça memnunuz brisa'da çalışan bir arkadaşım söylemişti

O lastiğin yumuşaklıkla uzaktan yakından alakası yok.
  • kesinlikle nokian.hatta dayanıklılık ve sessizlikte daha önde. birde yokohama sayılabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yoğutluçivi

quote:

Orijinalden alıntı: RaptorFX

Aman ha TOYO mu aman ha... Sürekli kızaklama yapıyor, yol tutuş sıfır ki bu lastik yeni sayılır. Aman ha...

hocam yapma içime kurt düşürdün,daha yeni 170 tlden 4 adet aldım 205 55 r16 henüz 1000km yi yeni geçtim.

burayıda baya inceledim fikir vermesi içinhttp://www.tyretest.com/pkw_sommerreifen/toyo/proxes_cf_1/index.html

Valla bende de var yol tutuş da hiç öyle sıfır falan değil...

• Continental

Yumuşak ama sağlamdır, yol sesi ve yol tutuşuna olumlu etkisi vardır, yağmurlu havada da müthiş güven verir. Michelin gibi kaldırıma sürtünce yarılmaz.
  • Brigstone Duravis. İki yıldır bizim Doblo'da var yumuşacık lastik.
  • Nokian harika bir lastik. Laguna III'ümüze Michelin Primacy HP sonrası Nokian V taktık. Kaymak gibi yumuşacık bir lastik. Michelin'den çok daha başarılı.
  • Petlas impetus
  • SilverBlue S kullanıcısına yanıt

Yokohama hiç yumuşak bir lastik değil tıpkı Lassa gibi sert hamurlu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.