Şimdi Ara

MİCHELİN lastik birdaha asla... (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
193
Cevap
2
Favori
24.176
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bir de lastiğe sormak lazım bir daha senin sürdüğün aracın lastiği olmak ister mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • biri bıçaklamaya çalışmış gibi geldi ama bilemedim

değiştirmenizde fayda var. Garantiye girmeyebilir ama şansınızı bir deneyin
  • Bu konudaki olayı bilmem ama michelin primacy gerçekten berbat bir lastik..benim 2015 focusta vardi yeterki zemin kaygan olsun şahin dogan gibi kayıyordu esp bile tutamıyordu ama kayma düzde degil hafif virajlarda direksiyon düz degil iken hız hic farketmiyordu..sasirdim resmen..beni oldurecekti lanet lastik hemen degistirdim continental aldim cok şükür bu iyi..kim ne derse desin bence asla o lastikten almayin basiniza Allah korusun bir kaza gelmeden..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşta önlerde Cross Climate var arkalarda conti ön sağ dan çukura düşüyor 4 mevsim sağlam conti yanaktan yarışmış

• quote:

Orijinalden alıntı: krkmz1666

Arkadaşta önlerde Cross Climate var arkalarda conti ön sağ dan çukura düşüyor 4 mevsim sağlam conti yanaktan yarışmış

Sonra??

• Primacy 3 serisi kullanıyorum ve çok memnunum.. sessizliği ve ıslak zemin performansı kesinlikle iyi
    ( normal trafik kurallarına bağlı sürüşler için konuşuyorum )..

Düzenleme; harf hatası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BordoVeBeyaz -- 15 Ağustos 2017; 23:28:30 >
  • BekiRoRo B kullanıcısına yanıt
    Merakımdan çatla söylemicem

• Yol yaptık söylemi de yalan oldu yani. Herkes çevresindeki patates tarlası gibi yolları anlatıyor da, baksanıza.
  • 5 yıllık konu hort, tebrikler
  • quote:

Orijinalden alıntı: BordoVeBeyaz

Primacy 3 serisi kullanıyorum ve çok memnunum.. sessizliği ve ıslak zemin performansı kesinlikle iyi
    ( normal trafik kurallarına bağlı sürüşler için konuşuyorum )..

Düzenleme; harf hatası

Aynı lastikle geldi aracım orijinal lastiği.

Ben de memnunum 58 bin km oldu.

Sadece yol sesi biraz arttı sanki.

• Bridgestone tavsiye edenler, neden tavsiye ediyorsunuz, odun gibi sert olduğu için mi, yoksa aşırı sesli bir lastik olduğu için mi? Energy saver michelin'in en kötü lastiğidir. Sadece yağmurlu havada değil, yazın öğlen sıcağında da çok kötüdür. Çok sıcak ve çok soğuğa gelmiyor. Energy saver plus ise çok daha iyi. Genelde fiyatlara bakınca goodyear efficientgrip performance lastiklerini görüyorum. Hem sonuçları iyi, hem de uygun fiyatlı. Sonunda FI eki var ne anlama geliyor çözemedim.

• Oncelikle gecmis olsun.

Ancak diger araclarin lastiklerine direkt bir sey olmamasi kullandiginiz markayi suclu yapmaz.Kullandiginiz arac ve diger arac ayni model marka degildir.Sizin girisbhiziniz aciniz ayni degildir ki daha bir cok degisken vardir sonuci degistirecek.Misal diger araclarin lastikleri XL extra loaddir veya run flat tir.

Sonuc size ailenize bir sey olmamis ki olayin vahametini yazmissiniz,lastiklerinizin kullanim suresi bile farklidir.

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.