Şimdi Ara

Michael Scofield mı Polat Alemdar mı? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
112
Cevap
0
Favori
13.195
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki

Michael Scofield mı Polat Alemdar mı?

(En Son Oy Tarihi: 29.7.2017)
Giriş
    o kadar kasmana gerek yoktu.sana şöyle anlatayım.
    selena izleyenler kimlerdir biliyorsundur.aynı şekilde kv içinde geçerli.türk milleti komplo teorilerine bayıldığı için oturup kurtlar vadisinide bayıla bayıla izler.herhangi bir oyunculuk,mantık vs.. beklentisi yoktur.kv yüzünden millet beline silahı takıp kendisini bir halt sanıyor.nefret ediyorum kv gibi dizilerden.orda dönen muhabbetlerden.o kadar kişi izliyor o kadar para kazanıyorlar hala o kadar saçma sahneler var ki.
    şimdi burda lostla, kurtlar vadisini kıyaslasam herkesin diyeceği şey belli.adamların parası çok çekiyorlar sahneyi.e tabi herşeyi para vurmak kolay.kurtlar vadisi diyelim ki şu an 300 bin dolara çekilsin tek bölümü(atıyorum).sen bunlara 3 milyon dolarda versen hiç birşey değişmeyecek.polat 50 bin dolar para alıyorsa 500bin alacak.dizideki saçma sahneler filan hepsi kalacak çünkü adamlar hiç bir beklentisi olmayan bir insan topluluğu için dizi yapıyorlar.
    birde gel pb,lost gibi dizilere bak.adamlar her sahne için emek veriyorlar.oyunculuğu kıyaslamaya bile gerek yok.
    şimdi anladın mı seviye diyerek neyi anlatmak istediğimi?

• Keşke bu dizi Starda yayınlanmasaydı.
  •  Michael Scofield mı Polat Alemdar mı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: ®ed

jokerX
    o kadar kasmana gerek yoktu.sana şöyle anlatayım.
    selena izleyenler kimlerdir biliyorsundur.aynı şekilde kv içinde geçerli.türk milleti komplo teorilerine bayıldığı için oturup kurtlar vadisinide bayıla bayıla izler.herhangi bir oyunculuk,mantık vs.. beklentisi yoktur.kv yüzünden millet beline silahı takıp kendisini bir halt sanıyor.nefret ediyorum kv gibi dizilerden.orda dönen muhabbetlerden.o kadar kişi izliyor o kadar para kazanıyorlar hala o kadar saçma sahneler var ki.
    şimdi burda lostla, kurtlar vadisini kıyaslasam herkesin diyeceği şey belli.adamların parası çok çekiyorlar sahneyi.e tabi herşeyi para vurmak kolay.kurtlar vadisi diyelim ki şu an 300 bin dolara çekilsin tek bölümü(atıyorum).sen bunlara 3 milyon dolarda versen hiç birşey değişmeyecek.polat 50 bin dolar para alıyorsa 500bin alacak.dizideki saçma sahneler filan hepsi kalacak çünkü adamlar hiç bir beklentisi olmayan bir insan topluluğu için dizi yapıyorlar.
    birde gel pb,lost gibi dizilere bak.adamlar her sahne için emek veriyorlar.oyunculuğu kıyaslamaya bile gerek yok.
    şimdi anladın mı seviye diyerek neyi anlatmak istediğimi?

Tamam işte haklısın bizim dizilerde mantık,çekim seviyesi ile yabancı ülkelerin seviyesi arasında dağlar kadar fark var.

fakat işte "tüm kurtlar vadisi izleyenler seviyesiz" yorumu çok abes yani türkiyede senden benden daha çok bilgili insanlar var ama bizden daha seviyesiz apaçi diye nitelendirilen kesimde var

bu iki kesimde kurtlar vadisini izliyor tabiikide seviyeli kısım öyle apaçi gibi silahları alıp çıkmıyor mesela gladyö olaylarının arka yüzünü araştırıyor

fakat dediğin gibi apaçi kısmı silahları alıp sokaklara düşüyor o zaman doğru yorum "kurtlar vadisini izleyen apaçiler gibiler izlemesin prison break" yorumu daha düzgün olur herhalde

•  Michael Scofield mı Polat Alemdar mı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: jokerX
    "kurtlar vadisini izleyen apaçiler gibiler izlemesin prison break"

İzleyen apaçiler kurtlar vadisini gibi izlemesin prison break

Apaçiler izlemesin kurtlar vadisini izleyen gibi prison break

Apaçiler gibi izlemesin izleyen Kurtlar vadisini prison break

Ya bir kelime fazla, ya da bir şeyler var bu cümlede ama bulamadım
  • quote:

Orjinalden alıntı: TryAgain

quote:

Orjinalden alıntı: -REMANIA-

quote:

Orjinalden alıntı: :::KR@L:::

Scofield 4 sezonda 1 scylla'yı alamadı
    Polat 1 sezonda Türk mafyasını çökertti naaaaaaaberrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr...

Prison Break konusu dar bi dizi hapisten kaçış ve para bulmak ve aklanmak bundan başka senaryo yok değerlendirirken dikkate alalım

Polat alemdar sıfırdan en üste çıktı

Biz burda zekayı tartıyoruz

Edit:İmla Hatası

PB'ye senaryo yönünden eleştiriyorsun, ama KV'yi eleştirmiyorsun.

El insaf tabiki eleştiririm diyorum işte yok kardeşim yok senaryo dizide KVyi ve ilk 100 bölümünü izlersen bilirsin

Bunu tartışmıyoruz dedimzeka tartışıyoruz dedim sen bi tarafa çektin lafımı

El İnsaf

• Kahtalı Mıçı hepsini döver.
  • quote:

Orjinalden alıntı: lombi

@®ed budur, starda prison break yayınlanırsa olucağı budur.

Adam gelmiş Scofield mı Polat mı daha zeki diyor ya. Off off

1.Prison Break'ı stardan izlemiyorum tüm bölümlerini indirdim izliyorum
    2.Bu soru gayet normal bi soru bölümleri tam izlemedim sizlerin görüşünü almak istedim hangisi daha zeki diye 3.Konuya lütfen boş ve anlamsız mesajlar atmayın
  • quote:

Orjinalden alıntı: Yeni Hayat Belgesi

Karı-Kız=ßarney
    Zeka=M.Scofield
    Kroluk=Polat
    Güzellik=Sarah
    Tatlılık+Komiklik=Chuck(Kızlar açısından aman yanlış anlaşılmasın)
    Karizma=Dean
    İ*nelik=House
    Al sana izlediğim dizilerdeki karakterleri ilişkilendirdiklerim.

çok doğru
  • Light Yagami hepsini döver
  • Polatla Michaelın zekasını karşılaştıran adamın zekasını tartışmalıyız bence

Tabi canım görürsem sölerim başka bi arzun var mı

Forumda senin gibilerin seviyesine inmem

Bu kadar ufaklık

Kendine iyi bak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ICES NMB -- 23 Haziran 2009; 22:42:18 >
  • en kralı çakırdır

bu kadar milli mesele yapmanıza gerek yok, o zeki bu salak diye, orada zekası konuşulacak vatandaşlar yönetmenler ve senaristler, bir tarafta gerçekçi olmak için herşeyi yaparlarken diğer yanda polat vursun diye adamları salatalık gibi ortada yürüten adamların akıllı mı salak mı olduğu tartışılmalı
  • Gregory House
  • quote:

Orjinalden alıntı: Batuhan Kılıç

en kralı çakırdır

bu kadar milli mesele yapmanıza gerek yok, o zeki bu salak diye, orada zekası konuşulacak vatandaşlar yönetmenler ve senaristler, bir tarafta gerçekçi olmak için herşeyi yaparlarken diğer yanda polat vursun diye adamları salatalık gibi ortada yürüten adamların akıllı mı salak mı olduğu tartışılmalı

• theodore bagwell
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: -REMANIA-

quote:

@®ed budur, starda prison break yayınlanırsa olucağı budur.

Adam gelmiş Scofield mı Polat mı daha zeki diyor ya. Off off

1.Prison Break'ı stardan izlemiyorum tüm bölümlerini indirdim izliyorum
    2.Bu soru gayet normal bi soru bölümleri tam izlemedim sizlerin görüşünü almak istedim hangisi daha zeki diye 3.Konuya lütfen boş ve anlamsız mesajlar atmayın

Al dolu mesaj : Polat Sabriyse, Michael Messidir.

• starda filmi oynuyor şimdi bu dizi değilmiydi xS
  • scofield
  • polat maykılın başşağını yesin.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.