Şimdi Ara

Michael Emerson (Benjamin) Fan Clup [89 Kişi] (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
329
Cevap
1
Favori
21.525
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orjinalden alıntı: Fyrad

Şimdi savyer buna yoda demiş fln diyosunuz bunlar berabermi yaşıyo

Boşver sen, fazla kafa yorma. Dizide zaten kim kimin karısı, kim kimin çocuğu belli değil. O bunun uzak amcası çıkıyor, bu onun yakın komşusu... Uzar gider. Dallas anasını satayım.
  • Hacı ekle beni de. Bende çok seviyorum bu adamı
  • Arkadaşlar modların taraflı tutumları yüzünden ban yemiştim geri geldim birazdan hepiniz ekliyeceğim.
  • Türkçe biliyur musunuz? Süper adam ya dizideki herkesten daha çok seviyorum.

Börtü avatar süper.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NakkrazeN -- 5 Ağustos 2008; 15:27:53 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: NakkrazeN

Türkçe biliyur musunuz? Süper adam ya dizideki herkesten daha çok seviyorum.

Börtü avatar süper.

Sağol.
  • Dostum Benide Eklermisin..

Ben'i Severim.. Rollerinde Çok Başarılı
  • Ekledim..
  • başından o kadar kötü olay geçmesine rağmen hiç küfür ettiğini ya da sövdüğünü hatırlamıyom sanki yanılıyosam düzeltin.

bi ton şamar yedi kızı önünde öldü daha neler neler oldu ne sabır be kardeşim.
  • ekle ismet
  • quote:

Orjinalden alıntı: LurtzStrenuous

başından o kadar kötü olay geçmesine rağmen hiç küfür ettiğini ya da sövdüğünü hatırlamıyom sanki yanılıyosam düzeltin.

bi ton şamar yedi kızı önünde öldü daha neler neler oldu ne sabır be kardeşim.

ya ne spoiler veriyonki getti alex ya

4.sezon 5. bölümdeydim ya

Michael Emerson (Benjamin) Fan Clup [89 Kişi]

izlemiyom bundan sonrasını

• özür dilerim
  • Hacu bravo bende 3.sezonun sonlarındayım daha ölmeden önce çarliyi şimdide alex i öğreniyorum bitirmeden foruma uğramak yanlış galiba.
  • evet ne zaman kaybediyosunuz izlesenize olm
  • quote:

Orjinalden alıntı: LurtzStrenuous

evet ne zaman kaybediyosunuz izlesenize olm

TTnet sağ olsun internet uçuyorda biz mi bekliyoruz hızlı olsa çoktan bitmişti.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Gayipten Gelen Ses

ekle ismet

İsmet????
  • quote:

Orjinalden alıntı: Börtü

quote:

Orjinalden alıntı: Gayipten Gelen Ses

ekle ismet

İsmet????

ekle hacı

ismet son zamanlarda ağzıma dolandı hacı gibi.
  • Spoiler vermeyin ama
  • beni de ekleyin pls.
  • Michael Emerson gerçek hayatta da çok iyi Fransızca , İspanyolca ve Arapça konuşabilmekte ve okuyabilmektedir.
    Ayrıca profesyonel bir At binicisi aynı zamanda da yazardır. Onlarca film senaryosu yazmış defalarca da dizi senarist ekiplerinde görev almıştır.Mükemmel bir hatiptir.Güzel konuşma uzmanıdır. İki üniversite mezunu ve eşinin sahip olduğu şirkette de yönetim kurulu üyesidir.

LOST'a da yakın arkadaşı ve dizinin yapımcılarından Damon Lindelof'un ricası ve daveti üzerine dahil olmuştur. Yönetmen ve senaristler tarafından hayranlıkla izlenince dizinin daimi oyuncularından biri haline gelmiştir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi F0NDiP -- 7 Ağustos 2008; 17:00:20 >
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.