Şimdi Ara

Miami Heat - Brooklyn Nets (Doğu Konferansı Yarı Final Eşleşmesi) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
78
Cevap
1
Favori
2.432
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki

Miami Heat - Brooklyn Nets (Doğu Konferansı Yarı Final Eşleşmesi)

(En Son Oy Tarihi: 13.5.2014)
Giriş
  • Miami çok kötü 3. çeyrekte. 13'e kadar çıkardı farkı Nets.
  • 14 sayı atabildi Miami koca çeyrekte
  • 3 lük gösterisi yaptı resmen brooklyn

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nets bi cevabım var mesajı verdi şuan gerçekten sapık seviyesinde şut soktular ve hakederek Miami nin ilk 2 maç kendilerine yaptığını onlara yaparak sindirerek maçı kazandılar.
    4. maç şimdi dahada kritik hale geldi Nets alırsa seride 7. maç ufku gözükecek Heat kazanırsa seri Miami de bitecek gibi duruyor.
  • O nasıl bir üçlük yüzdesidir yahu? Her maç bu kadar yüzdeli atamayacaklarını düşünüyorum, ümit ediyorum. 4.maçı alıp evimizde turu geçelim artık bu seri fazla uzamasın
  • 7. maca gidicek bir seri yok. 4-1 maximum 4-2 heat alir. Nets'in o kadar iyi ucluk atip, Miamininde o kadar kotu ucluk aticagi bir mac bir daha cok zor olur. Miami resmen 0 eforla oynadi. Herifler paso bom bos yolladilar uclukleri. Yenildigimiz iyi oldu, Nets sagolsun bir uyanin cagrisi caktilar.

Spo yada iki cift laf etmek lazim. James Jones takimdaki en iyi sutor suan bana gore. Ray Allen dahil herkesden iyi atiyor. Rashard Lewis, Battier gibi adamlar oynarken bu adam niye daha fazla sure almiyor anlamak mumkun degil. James Jones uzun sure oynamamasina ragmen girer girmez yaziyor adam uclukleri, her zaman boyle.

Ayrica LeBronun boyle oynamasida hic hosuma gitmiyor. Playofflara geldik mac basi 13-15 top kullaniyor. Daha agresif sekilde skor uretmesi lazim. Spo Lebronu bildigin screenler icin kullaniyor paso. Isi gucu birakti paso screen yapiyor millete. Ilk periyot alev alarak basliyor sonra pas moduna geciyor tekrar. Ulan zaten iyi baslamissin saldirmaya devam et maci kopar iste. Durant-Kobe falan olsa devreyi 25 sayiyla bitirirler en az. Daha skorer mentaliteyle oynamasi lazim. Takim sut sokamazken bile hala pasif, pasa yonelik oynamasi sacma oluyor. Ulan 5 dk sayi atamiyoruz hala pas veriyorsun sutorlere. Bir kendin zorla, potaya git baska seyler dene. Uclukler girmiyorsa hala ucluk zorlamanin manasi ne. Bir agresif olup sonra 10 dk sut kullanmamak olmaz. Biraz dengeli olmasi lazim. Soguyor sonra tekrar ritim bulmaya calisiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Flavis Ruber

quote:

Orijinalden alıntı: NeonTrees

quote:

Orijinalden alıntı: Flavis Ruber

Kasayı Miami'ye basma konusunda çok büyük bir kararsızlık yaşıyorum.

Miami %51 daha yakın da ben olsam basmam o riski alamazdım

Lebron'un inanılmaz başlangıcına; Wade, Bosh, Allen gibi oyuncuların daha devreye girmemesine girerek 2.çeyreğin ortalarında kasayı bastım. Bir de Joe Johnson ve Blatche'in bütün maç böyle yüzdeli atamayacağını düşündüm. Bakalım neler olacak.

• Lebron 49 sayı yaptı. Playoff Carreer High'ı son saniye atamadığı FT ile kaçırdı.

3-1 Miami
  • Johnson'ın yapacağı işin..2 defa üst üste batırdı hücumu koptu maç.

LeBron da iyiydi bugün.

O değilde hazır gelmişken yazayım, saha kenarında oturan tiplere sinir oluyorum, çoğunun sahadaki olaylarla işi yok.Orası reklam alanı mı kardeşim ne diye işgal edersiniz..Kızların elde telefon, bi kısım sürekli bench tarafını taciz eder, bi yapmacık hareketler..Hele biri dikkatimi çektı, Jersey yakası zamanındaki Nets'in tshirtünü giymiş, ulan saha kenarından yer almıssın, bari maç başlamadan gir magazadan bi 15$lık Brooklyn tshırtü al.Bu kadar mı ilgisizsin takımla..

Sabah sabah buna kızdım, bu ne rezillik arkadaş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OnrbK

Johnson'ın yapacağı işin..2 defa üst üste batırdı hücumu koptu maç.

LeBron da iyiydi bugün.

O değilde hazır gelmişken yazayım, saha kenarında oturan tiplere sinir oluyorum, çoğunun sahadaki olaylarla işi yok.Orası reklam alanı mı kardeşim ne diye işgal edersiniz..Kızların elde telefon, bi kısım sürekli bench tarafını taciz eder, bi yapmacık hareketler..Hele biri dikkatimi çektı, Jersey yakası zamanındaki Nets'in tshirtünü giymiş, ulan saha kenarından yer almıssın, bari maç başlamadan gir magazadan bi 15$lık Brooklyn tshırtü al.Bu kadar mı ilgisizsin takımla..

Adamlar oraya gosteris yapmaya gidiyor olum Mac falan umurlarinda degil cogunun.

• quote:

Orijinalden alıntı: OnrbK

Johnson'ın yapacağı işin..2 defa üst üste batırdı hücumu koptu maç.

LeBron da iyiydi bugün.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• @skdaj, çoğu dedim hepsi demedim.Rihanna başka hoca, başımızın üstünde yeri var.

@King#6James, şahsen tanınmış nba oyuncusu olsam her maç sonu maç başı antrenman röportajı her durumda giydirirdim bunlara.Bu ne rezillik arkadaş.En önden bir tanesi de bitime 2 sn kala kalktı kıçını başını düzeltiyor.Beyaz jean giymişti dikkatini çekmiştir belki.KG'nin yerinde olsam topu fırlatırım kafasına.Bari bekle bitsin de öyle kalk.Neyse zaten sinirim geçeli çok oldu da insan gerçekten hayret ediyor yani.
  • Bu gece cnn yayinlicak diyolar yine yayinlicaz dedikleri maci yayinlamazlarsa onlara da burdan olmasa da 2 cift lafim olacak gunluk hayatta tabi.

1 senedir takip ediyorum duzenli gidip new york un falan maclari alakasiz maclari hic hatasiz yayinliyolar seasonda miami heat bu be basketbolun zirvesi 40 yilda 1 yayinliyolar o da guvenemiyosun her an yayinlicaz dedikleri maci yayindan alabiliyolar.

Su heatin maclari asil 2 haftada 1 yayinlamali en az nbayi aldiniz rezil ettiniz be basketbol aşkımı.

Size inat league pass alcam az kaldi. !

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Maç cnnde mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • butcher1907 B kullanıcısına yanıt
    Evet.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Maçlar hep cnnde zaten hep duyuruyorlar kasayı basıyorum ıddaada butun cipsleri hazırlıyorum sabahlaar kadar planını yapıyorum beklıyorum saabah 5lere kadar yerine göre maçları sonra bır bakıyoruz yayınlamamıslar.. Cnne guvenemıyorum artık
  • http://www.youtube.com/watch?v=_uT4X26WBtQ
    Eğer Donald Sterling Önümüzdeki Sezonun Başında Hala Takımın Sahibi Olursa LeBron Oynayamaycakmış.
  • Miami sadece 9 mac oynayarak Konferans finaline cikacak.. cok rahat
  • Mr.Basketball kullanıcısına yanıt

Her sezon parça parça topladıgım paraları boyle basıyorum yaza bu taktıkle zengın olacam olay bu.

Lebron oynar o adam da bırakır kesın bence.
  • Maç Yayını Smartspor'a Geçmiş Diyorlar.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.