Şimdi Ara

mi5 şarj süresinde tutarsızlık

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
682
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar 2 hafta önce n11 den b,r tane mi5 telefon aldım çihazdan memnunum önceki kullandıgım mi4 karılı rom ile geldi bu cihaz global rumlu ve haftalık yazıyor yani kararlı rum diyue bir ibare yok sorunum kaynagı bumudur bilmiyorum ama telefonu sarj taktıgımda bazen 1 saate sarzı dolduruyor bazende 3 saate anca dolduruyoruyor bunlarda hızlı sarz özelliği var die biliyorum ama neden böyle kafasına göre takılıyor bilmiyorum benim telefondamı bir sıkıntı var yoksa herkeste bu durum söz konusumu kullana arkadaslar yorum yaparsa sevinirim bir de global rom dan kurtulmalımıyım acaba
    şlimdiden herkese teşekkür ederim

• Miui sürümünün olduğu yerin ekran görüntüsünü atabilir misiniz? Bendeki Mi5 hızlı şarj adaptörüyle geldi. %1 den %100'e kadar toplamda 80 dakikada şarj oluyor. Şarj olma sürem pek değişmedi.
  • benimde normalde 80 dakikada fullerdi bugun nouldu bilmiyorum 1 saattir yüzde 30 dan yüzde 60 a cikti dayanamadim cikardim
  • Uacellat_62 kullanıcısına yanıt
    sürüm 6.11.10 haftalık

mi5 şarj süresinde tutarsızlık
  • toress86 T kullanıcısına yanıt
    bende de öyle oluyo bi bakıyorum 10 dakkaya %40 olmuş bi bakıyorsun 3 saat daldurmamış
  • Sizin sürüm geliştirici sürümü kararliyi yuklerseniz cihaz daha stabil hale gelir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • şarj kablosunu takışa göre değişiyor. 3 saat gösteriyosa çıkar tekrar tak. genelde düzeliyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.