Şimdi Ara

Mi5 Prime Ekran Titremesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
661
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Geçen hafta Mi5 Prime aldım. Ekran parlaklığı yüksekken ekranda titreme görüyorum sanki ekran değil de aydınlatması hafifçe titriyor gibi. Ekran ayarlarından yüksek kontrastı da seçtim ancak kesilmedi. Ayrıca parmak izi okuyucu da ara ara gidiyor geliyor.

Henüz yolun başındayken iade/değişim macerasına atılmalı mıyım yoksa bunlar yazılımsal sorun mudur sizce?

• öncelikle hocam hayırlı olsun,

ben açıkcası garantiye göndermenizi önermem, değişim yapacaklarını sanmıyorum, belki tamir, onda da neye ne olur, ne yaparlar bilemeyiz, ekran yapılıp başka biryerden arıza verebilir, garantiye güvenmeyin.

iade yapmanız da biraz saçma kaçar sanki, hem çok güzel f/p telefon, hemde satın almışsınız yani artık. bu şekilde kullanabilirsiniz aslında hocam, yani eminim hiçbirimiz telefonu full parlaklık kullanmıyoruz, sizi çok fazla rahatsız etmiyorsa böyle kullanın derim.

uğraşmaya değmez gibi duruyor biraz, anlattıklarınızdan

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sorunu biraz daha gözlemleyin eğer titremede bir artış olursa en güvenli yol tabi ki servise göndermek olacaktır.
  • İade şansın varsa hiç durma. Gider başka yerden yine sipariş verirsin.
  • telefon sattığım bir arkadaş daha doğrusu 2 arkadaştılar,20 dk sonra beni aradılar telefonun ekranı titriyor dediler (paranoyak tiplerdi) ,tabi geri döndüm nasıl titriyor dedim açtı klibi baktım titriyor,yanındaki arkadaşa sende açarmısın dedim aynı klibi baktım oda titriyor,bende açtım bendede titriyor bir klip bulmuşlar adamlar kamerayı titreterek çekmişler neyse hertürlü adam çıkıyor insanın karşısına buda böyle bir anıydı bende neyse geçmiş olsun bence de servise verin,ilerde sorun artar..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.