Şimdi Ara

Mi5 mi G5 mi ? ( Xiaomi Mi 5 LG G 5) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
1
Favori
1.146
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: DevrimSeven60

Evet sıkıntılıymis fakat cozumu ana konuda mevut hocam. O kadar kararsizim ki, onumde 1250lirw nakit var ve elimdede g4 var. Mi5, g4un ustune 400lira verilebilecrk bir telefon mu onu dusunuyorum

Bence verilmez sana pilin dışında vereceği başka bişey yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suat buhur -- 2 Eylül 2016; 17:54:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: suat buhur

quote:

Evet sıkıntılıymis fakat cozumu ana konuda mevut hocam. O kadar kararsizim ki, onumde 1250lirw nakit var ve elimdede g4 var. Mi5, g4un ustune 400lira verilebilecrk bir telefon mu onu dusunuyorum

YARDIMLARINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM.
    BİR SÜRE DAHA LG G4 KULLANMAYA KARAR VERDİM, MACERA ARAMAYA GEREK YOK, 1 SAAT EKRAN SÜRESİ AZ DİYE VE ARAYÜZÜ KÖTÜ DİYE BAYILARAK ALDIĞIM TELEFONU ŞUAN SATMAYI DÜŞÜNMÜYORUM, POWERBANKİMDE VAR, EN OLMADI BİRDE ORJİNAL BATARYA ALIRIM YOLUMA DEVAM EDERİM
    ZAMAN AYIRDIĞINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM.
    @The Last Beerbender @killerbow @StG 44 @frt-_-ctn

• quote:

quote:

quote:

BİR SÜRE DAHA LG G4 KULLANMAYA KARAR VERDİM, MACERA ARAMAYA GEREK YOK, 1 SAAT EKRAN SÜRESİ AZ DİYE VE ARAYÜZÜ KÖTÜ DİYE BAYILARAK ALDIĞIM TELEFONU ŞUAN SATMAYI DÜŞÜNMÜYORUM, POWERBANKİMDE VAR, EN OLMADI BİRDE ORJİNAL BATARYA ALIRIM YOLUMA DEVAM EDERİM

Doğrusu buydu bikaçgün kullan mi5 inde arayüzü sıkmaya başlardı.Sağlam bir g4 birçok telefondan daha iyidir pil performansı dışında o yüzden maceraya gerek yok.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Doğrusu buydu bikaçgün kullan mi5 inde arayüzü sıkmaya başlardı.Sağlam bir g4 birçok telefondan daha iyidir pil performansı dışında o yüzden maceraya gerek yok.

kesinlikle hocam
    LG CANDIR :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi birkuşgibi -- 2 Eylül 2016; 18:24:11 >

• Gsmarena g5 iki kez test etmiş. Pil ömrü ahım şahım değil. Mi5 in testlerde pil ömrü yüksek ancak pilin iyi gittiği romun çin romu olduğunu yazmıştı buralarda kimileri.

Mi5 te iki şey gördüm biri 4.5g 800mhz b20 yok, bide kullanıcıları stable global rom ile yetinemiyor. Bu konuyu anlamak için mi5 başlığını sondan geriye bir gözden geçirebilirsin. Mi5 kullanıp rom gelenden farklı romdur rootdur bulaşmayan yok gibi.

G5 e gelince tasarım olarak daha güzel olabilirdi. Pili daha büyük olup daha fazla gidebilirdi.Yüksek ekran çözünürlüğü yerine biraz daha düşük çözünürlükte oled amoled ekran olabilirdi. Daha iyi yorumlar için g5 başlığını sondan geriye gözden geçirebilirsin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • lg derim :)
  • mi5
  • Mi5 alındı :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Mi5 alındı :)

doğru kararı vermişssiniz. hayırlı olsun. bende iphone 6 dan geçtim ve hiç pişman deilim.
  • StG 44 kullanıcısına yanıt
    Merhaba Ali expressden alışveriş ile ilgili sana birkaç soru soracağım cevaplarsan sevinirim.
    Top one adında bir mağaza dan bahsetmişsin bunun dışında türkiye gönderen mağaza varmı. ~varsa isimlerinin hepsinin olmasada senin aldığın mağazaları ismini yazar mısın
    İngiltere üzerinden avrupaya oradan türkiye geliyor demişsin en son nezaman alışveriş yaptın Avrupa ingiltere arasındaki ayrılma olayından kaynaklı bir sıkıntı çıkar mı?

Birde bu aliExpress den alırken nelere dikkat etmeli
    Cevap verirsen sevinirim. Bekliyorum ...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bycrazyturk B kullanıcısına yanıt
    Yanlış anlamışsın Türkiye'ye kargoyla birşey gelmiyor. Sadece Avrupa'dan Türkiye'ye giriş yapan kişiler yanında getirebiliyor o kadar.

• quote:

Mi5 alındı :)

hayırlı olsun benimde g4 serviste değişim çıktı gelince satmayı düşünüyorum mi5 i önerir misin?
  • mi 5s diyorum

• BirAnkarapolisiyesi B kullanıcısına yanıt
    Oneririm hocam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhaba iyi forumlar dilerim ben xiaomi mi5 aldım 32gb fakat xiaomi mi5i görmeden önce hep aklımda lg g4 vardı çünkü eski bir g2 kullanıcısıyım lg g2 batarya ve kamera performansı konusunda beni üzünce böyle karar verdim fakat ürün geri gönderebilme ihtimalim var + ve eksilerini yazarsanız çok sevinirim 2 cihaz arasındaki sizin görüşleriniz nedir
    ve 4g lte çekim sorunu yaşıyormusunz en önemli konu bu benim için teşekkürler
  • lg g4 ler ve hatta ve hatta g5 lerde kronik anakart ve ekran arızları var.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.