Şimdi Ara

Mi note 9s mi Huawei Nova 5t mi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
844
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Fiyatları çok yakın hangisini tercih edersiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Performans olarark nova 5t üstün onun dışında da pek kayda değer bir fark yok ortada.Arada 1000tl gibi bir fark var.Eğer oyunlarla pek aranız yoksa 9s alın 1000tl boşuna vermeyin derim.
  • 9s 128 GB 3k TL nova 5t 128 3600 e buldum aklımda kalan soru hiç snapdragon disinda işlemci kullanmadım ileride üzer mi bilmiyorum

• TLamir kullanıcısına yanıt
    Üzmez kirinde iyidir fakat antutu üzerinde hile yapıyolar diye biliyorum.O fiyata iyi bulmuşsun,bu arada genel olarak 4k'lar da dolanıyor şuan.
  • kardeşim kesinlikle nova 5t fiyat performans cihazı o fiyat band ında o işlemcide o 7nm de alternatif yok özellikle oyunlardaki performansı süper benim tavsiyem nova 5t derim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şöyle bir durup düşündükten sonra tercihimin Nova5t den kullanırdım diye düşünüyoru. 22.5W hızlışarj ve 7nm Kirin 980 işlemci bu telefonda şarj ve performans sıkıntısı yaşamazsınız.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Redmi note 9s aldim cihazı kendim için değil babam için aldım büyük bataryası yeni olmasi,fiyatı az da olsa ucuz olması daha cezbetti zaten cihazda oyun oynanmayacakti.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.