Şimdi Ara

Mi mix 2s halen alınır mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
428
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 9t alacağıma 2s alsam 2 sene iader eder mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 9t'yi alsan daha iyi bence.2s'in batarya performans ırezil,zaten tutan bir seride değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DJ Ten -- 2 Aralık 2019; 14:14:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DJ Ten

9t'yi alsan daha iyi bence.2s'in batarya performans ırezil,zaten tutan bir seride değil.
    SD 845 SD 730 dan iyi midir peki?

• SD845 daha iyi
  • zamanına göre çok iyi telefon ama şimdi alınmaz. batarya süreleri kameralar vs. gelişti bence. mi 9t al deirm.
  • 3000 TL şuan mi mix 2s.xiaomi garantili.Sd 845 var alınır bence.2 yıl da her türlü götürür.

• Alınır tâbi şu an 2900 lira civarı yani orta segment fiyatında snapdragon 845 ve 4k 60 fps ois desteği de sağlayan amiral gemisi bir telefon o fiyata mi 9t de var ama mi9 t nin video performansı vasat ve ois yok oysa mi mix 2s de ois ve bu bahsettiğim şey var ayrıca snapdragon 845 730 dan iyidir onuda söyleyeyim bataryaya bir şey diyemem ama

• mix 2s in bataryası vs. artık güncel değil. sd 845 de 730 dan antutu srümüne göre 40 yada 80 bin puan kadar güçlü sadece. 200 küsür binlerde 730g ve pil performansı konusunda sd 845 ten daha iyi olduğu aşikar. 3 seri önceki amiral gemi işlemcisi sırf sentetik testlerde biraz daha iyi puan alıyor diye eski cihaza bu paralar verilmez.
    845 in üstüne 855 çıktı 855+ çıktı 865 çıktı. alınmaz artık.
  • Ama snapdragon 855 li 865 li cihazlar bu fiyat aralığında değil hocam onlar 5000in üzerinde biz 2900 liralık fiyata bakıyoruz yoksa tabi ki 855 , 865 daha iyi ama onların fiyatları çok uçuk

• Pulsuz Kobra P kullanıcısına yanıt
    daha iyi anlamında söylemedim hocam elbet daha iyi zaten de ben ne kadar eskidiğini göstermek için söyledim. daha güncel orta seviye işlemciler pil optimizasyonu vb. konularda daha iyi oluyor eski amiral gemi işlemcilerine kıyasla
  • Sizde Haklısınız hocam güncellik anlamında diğer modeller tercih edilebilir ama bence eğer bir birey orta segment bir telefon almak istiyorsa bence o listeye bir mi mix 2s ekleyip de araştırabilir mesela benim annemde mi 8 var biliyorsun özellikleri aynı mix 2s ile resmen telefona hayran oldum özellikle kamerasına, babamda p30 lite var karşılaştırdım, p30 lite daha güncel olmasına karşın resmen fotoğraf anlamında tokatlıyor. mi mix 2s ile özellikleri aynı.

• Mix 2s laf yok. Batarya kötü falan değil. Günü çok rahat çıkarıyor. Tabi telefondan ne beklenildiğine bağlı. Arka kamera süper, ön kamera kötü onu söyleyeyim. İşlemci mükemmel ram 6 süper.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.