Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Mi Mix 2 Global | MIUI 10 | 1555TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
0
Cevap
0
Favori
156
Tıklama
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    739 Mesaj
    Referanslar: 31

Katılım Zamanı
    24 Ocak 2008

Nisan 2018'de forumdan sıfır olarak aldım. Sefa'dan. Telefonun elde tutma hissi çok güzel. Elde bu kadar güzel tutulan başka bir telefona denk gelmedim. 64GB 6GB ram versiyondur. MIUI 10 Global ROM yükledim. Sıfır şekilde kutudan ilk çıktığındaki gibi kendi Xiaomi hesabınızı bağlayarak kullanabileceksiniz. Telefonu ilk günden beri hiç kılıfsız kullanmadım. Sadece bir süre ekran koruyucusu olmadan kullandım ve bu süreçte ekranda kılcal çizikler oldu. Resimde sol altta görünen kısım, ekran koruyucuyu tam uygulayamamdan kaynaklıdır. Kırık çıkık yoktur. Mi9 aldığım için satıyorum. Ankara'da elden teslim olur. İstediğim fiyat 1555TL.

|
    |

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

Garuda(ep630 satıldı)| Andac664(akg k324p alındı)| HHHMMM(1 aylık rapid premium hesap alındı)|utuman(creative zen x-fi2 alındı)|kronik(8800gt amp satıldı)|resrad(xfx8800gts alındı)|nucLear(Modern Warfare 2, CoD Black Ops, H.A.W.X 2, HomeFront, Crysis 2, Assassins Creed Brotherhood, Bulletstorm, Battlefield 3, Modern Warfare 3 alındı)|osmanhasimcan(Creative Zen X-FI2 satıldı)|cavador(Fiio e5 alındı)|kaiser_q(4850 alındı)|1(xfx 8800gts satıldı)|kasai(a-data 2x2gb 800mhz ram satıldı)|HapLoo(Roccat Kova Mouse alındı)|Xtype34(Sunbeam Core Contact Freezer Alındı)|saameet_06(HIS 4850 satıldı)|15(acer netbook alındı)|MirAccK(Microsoft Sidewinder X6 klavye alındı)|azimbilgisayar(HDD alındı)|DriftRacer(AeroCool Xpredator kasa alındı)|jeopol(1tb disk satıldı)|knnkpln(Xigmatek Thor's Hammer alındı)|svstrgmr(LG Cinema D2342P-PN alındı)|derinkoma (Logitech G35 alındı)|teadrinker(akg k440nc satıldı)|t-genc(sennheise cx400 ii satıldı)|sevann(intel core i5 2500k işlemci alındı)|FoXDiE (wd caviar black 1tb sata 3 disk alındı)|expander_(ue triple fi10 satıldı)|donanimuzmani(GTX 670 alındı)|ulusalonur(microsoft direksiyon alındı)|Ali Arslan(logitech f710 alındı)|H. Upmann(ipod touch 4g satıldı)|Delphi Diesel(Motorola Xoom alındı)|kemal2238(Logitech F710 satıldı)|Mene(Cyborg R.A.T 7 alındı)|edacsac(128gb ssd alındı)
    [YAKLAŞIK 6425TL İŞLEM HACMİ]

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
haberler
son dakika
google reklamları
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,189
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.