Şimdi Ara

[SATIŞ EKRANIN KIRILMASINDAN DOLAYI İPTAL EDİLDİ]Mi Mix 2 128 GB Temiz-çiziksiz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
323
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Adana
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Telefonumu 1.5 ay önce Kadıköy'de bir telefoncudan aldım. Aldığımda Ritzy 6 ay garantili dendi fakat fatura verilmedi. 6 ay garantili fakat faturası olmadığı için Ritzy telefonu garanti kapsamına sokmuyor. Telefonu bu kadar hızlı satma sebebim telefonun kronik sorunu olan ısınıp kapanması problemini yaşamam. Maalesef Mi Mix 2 modellerinin bazılarında bu sorun yaşanıyor. Çözümü bulamama sebebinden dolayı telefonu değiştirmek istiyorum.

Telefonun özelliklerini internette aratarak bulabilirsiniz. Kılıf, ekran koruyucu ve aldığımda beraberinde gelen markasız slow-charge şarj kablosunu da vereceğim. Fiyatını bu seviyede tutma sebebim açıklamada olan sorunu bilerek satın alacak kişilere bu fiyatı vermekte. Yoksa aldığım fiyattan zararla satıyorum.

Takas olarak LG V30+ alabilirim, hatta üstüne para verebilirim.

Sorunu var diye satıyorum, ısınıp kapanıyor. Chrome'da bile ısınıyor. Kronik sorun Mix 2 için. İnternette Mi Mix 2 freezing diye bakabilirsiniz.
    Fiyat olarak 1.600 diyorum ama pazarlık payı eklerim.
    Sarı sitede pederin satma ihtimali daha yüksek diye peder adına satıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gunpower-storm -- 17 Aralık 2020; 23:36:10 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 2.5 sene mi mix 2 kullandim ritzy garantiliydi para iadesi aldim ben kasadaki boya atmasindan ve pil kapaginin bi kosesindeki aciklikdan dolayi ancak bahsettigini sorunu hic yasamadim.hic kimsedende ben duymadim eminmisiniz kronik olduguna ? Ama soyle bi sorun vardi telefon kendi kendine bootlopa giriyordu bazen bunuda telefon resetlerken recovry modan gecerek cozebiliyorduk

• s_s64 kullanıcısına yanıt
    Mi mix 2 freezing yazınca onlarca forumdan yüzlerce konu karşıma çıktı. Hâlen bu güne dek yaşadığım bir problem. Artık satamam da. Ekran camı kırıldı. Kullanılır durumda, ekran koruyucu ve ekranın kendisi sağlam ama ekran camk gidik. Onu yaptırıp satmak ağır zarara geçirir beni.

• Xiaomi forumda bile gormedim hic google a.yazdim.ama.dise.dokunur bisey bulamadim ben. Dedigim gibi ben 2.5 yil.kullandim.ve sifir almisdim para iadesi alarak verdim bu sorunun ben kronik oldugunu zannetmiyorum. Ancak.xiaomilerde kronik olarak bootlop sorunu oluyor neden oluyor nasil oluyor sebebi belli degil ama.bootlopa giren cihazin cozumu belli fastboot yada recovery ye gir cihazi kapat ac duzeliyor en az 7 kere bootlopa girmistir en olmadik zamanlarda.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.