Şimdi Ara

Mi Home Uygulaması Sürekli Atıyor!! ??

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
605
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Xiaomi ürünlerini severek kullanıyorum ama bugün ne yapsam çözemediğim sorunla karşılaştım ve çok büyük sorun bana göre lütfen yardımlarınızı bekliyorum :(

Mi home akıllı ürünleri (lamba,güvenlik sistemleri,sensör,derece,kamera vs) kullanıcısıyım suanda gateway bağlı 13 ürünüm var ve sipariş ettiğim suan yolda olan 8 ürünüm daha var yani baya maliyetli xiaomi nin online akıllı ürünlerin kullanıyorum ama her nedense bugün mi home uygulaması sürekli beni uygulamadan atıp yeniden giriş yapmamı istiyor.Konumun tabiki mainland china yapılı ama sürekli beni uygulamadan atıyor uygulama verilerin temizliyorum olmadı tekrar sıfırdan kuruyorum yinede beni sürekli atıyor bazen 1 sn bile açık durmuyor uygulama ve cihazları bu nedenle kullanamıyorum.Uygulama konum iznini kapatıp yapıyorum yine aynı açıyorum bu sefer bölgemi other olarak değiştirmemi istiyor onuda kabul etmiyorum ama yinede atıyor kafayı yicem o kadar cihazı kullanamıyorum ne yapmam gerekiyor Lütfen bilgisi fikri olan arkadaşlarda yardımlarını bekliyorum Teşekkür ederim..
    Mi Home Uygulaması Sürekli Atıyor!! ??

Ayrıca bugün gateway ağına 2 adet philips ZhiRui e27 bağladım ne olduysa onları bağladıktan 1 yada 2 saat sonra oldu acaba onla alakası varmıdır :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KadirKk35 -- 11 Aralık 2018; 2:18:44 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sorun çözüldü ...

• Sisteminizden memnun musunuz peki ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Memnunum ..

• sebep neymiş ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.