Şimdi Ara

Mi Box S 4K 376TL Amazon-TR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
105
Cevap
4
Favori
9.845
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 61
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 42 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Favoriye Eklediklerim 4
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • xweser (7 mesaj) Yousuf27 (5 mesaj) fotografya (4 mesaj) radko (4 mesaj) vincent5555 (4 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (39 mesaj) Mobil (37 mesaj) Mini (22 mesaj) Uygulama (7 mesaj)
  • @
6 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> Mi Box S 4K 376TL Amazon-TR
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    590 Mesaj
    RAM düşük
    Dahili hafıza düşük
    USB girişi hem bir tane hem de USB3 değil.
    Ethernet girişi yok.
    Play çok kısıtlı. Neredeyse bütün uygulamaları önce bilgisayara APK olarak indirmek ve bu APK'yı sonra cihaza atıp yüklemek gerekiyor.
    Kumandası işlevsel değil, harici bir fareye mutlaka ihtiyaç duyuluyor.

Tek bir olumlu yönü var: Netflix 4K destekliyor.

Çin üretimi herhangi bir TV kutusunu kullanmış biri, bu cihazın ne kadar kullanışsız olduğunu hemen anlayacaktır.

Eğer elma telefonları gibi kısıtlanmış ürün kullanmayı seviyorsanız Mi Box tam size göre.
  • Uzaklaştırılmış 11 gün cezanın, 10 gün 12 saat 13 dakika kadarı kaldı.
    quote:

Orijinalden alıntı: dsi4513

trendyol 276 tl ciler gelir birazdan
    ... gelir birazdan 'cılar da gelmiş
  • Yüzbaşı
    534 Mesaj
    mi box ı eleştiren arkadaşlara sesleniyorum siz bir tv box tan ne bekliyorsunuzki? youtube var kodi var netfilix 4k oynatıyo daha ne yapabilirki bi tv box.takılma yok sesle kumanda iyi çalışıyo 4k youtubede takılma yok.daha fazlasını arıyorsanız bilgisayara geçiş yapın onda herşey var.alt tarafı 370 tl lik cihaz herşey olsun istiyorsunuz.
  • Teğmen
    122 Mesaj

gelir birazdancılara gelmiş diyenler gelmiş
    |
    |
    mahmut716 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    122 Mesaj
    trendyol 276 tl ciler gelir birazdan
  • Çavuş
    49 Mesaj
    Cihazı ilk çıktığından beri kullanıyorum ama beklentilerinizi çok yüksek tutmayın. Bendeki hangi versiyon bilmiyorum ama 4K olanı. Bir zamanlar bu fiyatlara yakın almıştım. Bildik sorunları;

1. Arada bir kumandayı unutuyor, cihazın dibine gidip ayar yapmanız gerekiyor ve bu durum çok can sıkıyor. Aslında rezillik. Güya pil tasarrufu yapıyor ama zırt pırt kalkıp kumanda hatırlatmak mantıklı olmuyor.
    2. Bu cihazın işletim sistemi android tv versiyon. Uygulama sayısı çok az. Üçbeş oyun dışında pek birşey yok. Sosyal medya araçları rezalet. Hele facebook video izleme uygulaması adamı kusturur, o derece. Zırt pırt problem de yaşatıyor ayrı konu.
    3. Cihazda netflix filan çalışıyor ama ben abone olmadığım için denemedim. Kodi performansından memnunum.
    4. Aslında cihaz akıllı TV filan işi için değil. İzleme platformu olarak değerlendirin. Arada internete girerim filan feşman, bunu hiç düşünmeyin. Nadiren sesle video arama olayını kullanırsanız, bu bir avantaj ve kar olur.

Pişman mıyım ? Hayır. Şu anda almak gerekirse alır mıyım ? Uygun fiyat olursa, belki, ama yüksek fiyat olursa hayır.

Ha bir de Xiaomi'nin genel "herşeyi ben kafama göre ayarlarım, sen bana fazla karışma" zırvalığı bu cihaz için de söz konusu. Ara sıra güncellemelerde oturup kendi ayarlarımızı revize etmemiz gerekiyor bazen. Telefonları da aynı halt zaten.

Görüntü kalitesini soran olursa, iyi. Bende 4k Philips 9 serisi TV var, görüntü iyi ve memnunum. Ama sosyal medya izlerken eziyet çekiyorum. Kodi, netflix veya benzeri işlere girin sadece. Ha bir de birkaç tane oyun var ama genelde çocuk oyunu ve bazen joystickler ile ilgili problem yaşanabiliyor.
    |
    |

• Çavuş
    96 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Gördüğüm en düşük fiyat ( Güvenilir sitelerden )

İhtiyacı olan varsa alsın..
    https://www.amazon.com.tr/Xiaomi-MDZ-22-AB-Mi-Box-Ultra/dp/B07K3KC5CP/
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.

İyi ettin kanser olurdun kullanırken.

Zaten bu memlekette şişirilipte içi boş olan iki şey var mi band ile mi box çöp+çöp yani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi radko -- 12 Ocak 2020; 14:58:44 >
    |
    |
    AirSupport kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    510 Mesaj
    Trendyol da 377 lira. 30 lira kupon var ayrıca Axess kampanyasını tamamlamayanlar içinde 1 işlem sayacı.
  • Yarbay
    26481 Mesaj
    normal fiyatı zaten niye 45 yorum var
  • Yarbay
    3141 Mesaj

Saçmalıyorlar işte. Bende akıllı tv var Sony. Eski tv ye de mi box bağladım. Eski box lu tv 10bin tl lik tv den daha iyi çalışıyor. Box u eleştirenler ne bekleyeceğini bilmeyenler.

1 yıldır kullanıyorum mi box s i. Çok memnunum almak isteyene tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yusuf24 -- 10 Ocak 2020; 19:17:10 >
    |
    |
    Serkan4554 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    76 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: radko

Arkadaşta var dün evinde youtube video izliyoruz sürekli takılıyor donuyor bu ne ya dedim kaldır at çöpe kanser olursun.

Evinde pc yoksa sürekli netflix izleyen biriysen alınır o da bu devirde lüksten ibaret.

Zaten düzgün bişey olsa dünden beri sömürülür 1 tane stok kalmazdı.
    Hocam arkadaşa aldık. Dedi gel ip tv kuralım. Bende de çin işi tvbox var. Gittim, o da ne. Neyi indirsek cihaza uyumsuz. Chrome kuramadım düşünün. Nete baktık bu merete nasıl uygulama kuruluyor diye. Flaşa ayriyeten uygulama indirip buna aktarıp kurulacak Vs. Benim box da açıyorum google playi tak kuruyor. Aynı telefonum gibi kullanıyorum. Bunda çetrefilli. Uğraşmak gerek. Velhasıl uğraşılmaz.
  • Yüzbaşı
    510 Mesaj

Konusu var hocam forumda. Millet 2 gündür Trendyol sömürüyor. Mega20 yazan konu, kupon mega30.
    |
    |
    dermani06 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    32 Mesaj

tükendi hocam ne yazık ki yine olursa ayrıca axess her butikte geçmiyor bilgin olsun
    |
    |
    alimmm78 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    32 Mesaj

herhangi bir donma görmedim arkadaşlarımda uzun zamandır kullanıyorlar onların tavsiyesi ile aldım
    |
    |
    Mitrovic kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    tr de tvbox diye birsey bilinmezkenden beri hatta yurtdisindan getirip tr de de satiyordum uyducularda bile yoktu neredeyse çoğu urunu denedim iclerinde en Stabil olan kesinlikle xiaomi urunu oldu iphone gibi digerlerine göre fazla ozelligi olmayan fakat normal kullanici icin kullanmasi cok kolay ve en Stabil cihaz olduktan sonra bu ürün harici hic birisini daha almadim. Oturma odasinda xiaomi 3 var, benim odamda ise xiaomi 4 var memnunum.
    4k da takilma diye birsey kafaniza takmayin internetiniz iyi olursa sorunsuz bir sekilde net olarak izlersiniz netflix zaten cihazi zorlayan kasan bir program degil ver interneti tamamdir.
    |
    |
  • Yarbay
    8055 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Password06

Hızlı ve arayüzü düzgün bir şekilde çalışan yeni nesil smart tvniz varsa gerek yok...bende iki adet philips android tv var...ama artık tat vermiyordu donmalar vs...mi box çmzüm oldu birine...az önce diğerine de aldım
    benim 5 yıllık lg de de smart var ama artık tad vermiyor. youtube iyice öldü. netflix ise zannedersem dahili wifi den dolayı (güçzüs herhalde) bazen çözünürlüğü düşüyor. bilgisayarı alıp hdmi ile bağladığımda sorun olmuyor. kararsız kaldım. masraf da yapmak istemiyorum ama.
    |
    |
  • Yarbay
    2980 Mesaj
  • Binbaşı
    1292 Mesaj
    Trendyol'da 360 lira iken aldım 300'e 100 indirim ile beğenmediğim için başkasına sattım
    |
    |
  • Çavuş
    76 Mesaj
    Tvbox lar içinde en işlevsiz olanı bu cihaz. Çinden getirttiğim ucuz tvbox ile herşeyi yapıp kurarken bu xiaomi insanı verem eder. Arkadaşa aldık valla almaz olaydık.
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
uc satın al ;pubg mobile ;uc
Webtures SEO;SEO Nedir?
Europatrans evden eve nakliyat '' 444 69 95''
En ucuz kedi maması fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,694
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.