Şimdi Ara

Mİ BOX 4S SICAK FIRSATTTT 379 TL-bitti (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
1
Favori
3.195
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • kalbim temizmiş, gece karar verdim sabah araştırıp alayım demiştim. bu fiyata denk geldim. sağolsun @xtcx arkadaşın koduyla aldım.

satıcı hakkında soru işaretim var ama gelen paketi inceleyip gerekirse iade ederiz, çok dert değil.

• 75₺ puan vardı birkaç güne bitecek olan. Bunu yakaladık, umarım pişman etmez:) Teşekkürler konuyu açan arkadaşa
  • Tam almak üzereyken vazgeçtim satıcının şikayetlerini paylaşan arkadaşa teşekkürler.Alanlar umarım sorun yaşamaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 17BuçukBiga -- 27 Kasım 2020; 9:45:37 >
  • fiyatı 509 oldu

• Arkadaşlar satıcı hb olsaydı iyidi ama bozuk gelme ihtimali var şikayetvar da ki şikayetleri es geçmeyin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: NitroNos

Arkadaşlar satıcı hb olsaydı iyidi ama bozuk gelme ihtimali var şikayetvar da ki şikayetleri es geçmeyin.

böyle bir durumda hepsiburada nın satıcı olmasa bile site olarak arkamızda duracağını düşünüyorum. gelen kargoyu ezik teslim almayın, sonrasında içindeki kutuyu açarken video çekerek açmanız yararınıza olacaktır. kutuda ve içindeki cihazda herhangi bir çizik vs kullanıldığına dair emare görürseniz kayıt altına almış olursunuz. bakalım umarım bu fırsatın altından kalkabiliriz  

• Görkem ! kullanıcısına yanıt

Şikayetvar daki şikayetleri okumadınız galiba hb’nin çok şeyinde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kapalı kutu gelmezse iade ederiz neden problem olsun?

• quote:

Orijinalden alıntı: NitroNos

Şikayetvar daki şikayetleri okumadınız galiba hb’nin çok şeyinde.

direk gidip bayiden almıyoruz hocam, hepsiburada sitesinden alıyoruz. sorun değil tüketici hakem heyetiyle çözülecek sorunlar bunlar. çözmediğim şey değil, umarız sorun çıkmaz diyelim

• kargoya verilmiş mesaj geldi.

• ürün elime ulaştı. sıfır kutusunda sorunsuz geldi

• Benimki de güvenlik bandıyla birlikte sorunsuz bir şekilde geldi. Kargo biraz zayıf paketlenmiş, bubblewrap'e sarmadan dümdüz yollamışlar. Neyse ki darbe almamış.

• ürünü az önce teslim aldım, Sıfır kutusunda yeni ben açtım. Sorunsuz gözüküyor. Benim gibi alanlara iyi oldu. Almayanlar başka zamana artık  

• benimde sıfır kapalı kutu geldi şükür.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.