Şimdi Ara

Mi band 3 Şarj Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
7.813
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Mi band 3 cihazımı alalı 2 ay kadar oluyor. Cihazı 2 defa şarj etmiş ve sorunla karşılaşmamış olmama rağmen bu kez şarj olmuyor. Bilgisayarın usb çıkışı ile ardından da harici bir adaptör ile denediğim halde şarj olmaya devam etmiyor. Yakın zamanda güncelleme geldi. Acaba bundan dolayı bir sorun olmuş olabilir mi? Ürünün şarj kablosunda mı yoksa ürünün kendisinde mi bir sıkıntı var onu da bulamadım. Benzer sorunla karşılaşan var mı acaba?

• Bende ikinci el almıştım ilk şarjı aldı ama iki tane mi adaptoruyle deniyorum dünden beri açılmıyor sarj da olmuyor anlamadım gitti kaldı öyle cihaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • benim cihazda artık şarj olmuyor
  • aynı sorunu ben de yaşıyorum şu an. şarja bıraktım öğlen akşam geldim şarj olmamış. :/
  • Benim mi band 3 şarjı 3 4 gün anca gidiyor sanırım
    Alalı yaklaşık 2 ay oldu
    Gearbestten almıştım Türkiyede garantisi geçerli olur mu acaba?

• Benim de sorun aynı ama her defasında bir şekilde şarj etmeyi başarıyorum. Bazen sök tak yapıyorum bazen de saatin üzerindeki temas yüzeylerini (adını bilmiyorum) siliyorum düzeliyor.

• Bu sorunu çözen oldu mu acaba? Her sarjimda epey uğraşıyorum . Pinlerinde mi sıkıntı var anlamadım gitti. 2 tane mi band 3 var ikiside aynısı ...

• Şarj yuvası cihazı tam olarak tutmadığı için pinlerinde temassızlık oluyor. Yuvanın içine doğru iterek bir süre beklediğinizde şarj olacaktır. Sorunu halletmek için ben yuvanın iç yüzeyine cihazın sıkışarak sabitlenmesini sağlayacak şekilde bant yapıştırdım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi talash -- 14 Ocak 2020; 17:52:37 >
  • Ben yuvasına geçirip biraz geriye çekerek gevşetiyorum. Bu şekilde çözdüm. İyice bastırınca olmuyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.