Şimdi Ara

Mi 8 Lite vs Mi Note 3 ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
1.889
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar inanılmaz kararsız kaldım bu 2 model arasında hangisini neden seçmeliyim yardımcı olur musunuz? Ayrıca mi8 lite 64gb 4gb ram ile 128/6lık model arasında farkı ödemeye değer mi ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Siz bence lg v30+ yada honorplay bakın hocam o cihazlarda indirime girecek lg v30+ ön kamera biraz kötü ama iş görür gcam yüklersin daha iyi olur hatta

+quad dac ses çip+p/oled ekran+batarya en az 8 saat+arka kamera fiyat çerçevesinde rakipsiz+askeri standartlarda sağlamlık ve daha bir dünya şey var ve bu cihaz bir yıl oldu çıkalı sorunsuz boş ver o cihazları

Honor play + arka kamera gece çekimi hariç çok iyi + batarya 2 gün yeter+ güçlü kirin 970+ iyi ön kamera+ kaliteli hoparlör ve kulaklık seside başarılı

N11'de şuan pocophone f1 var tasarım hariç süper bir cihaz 2500 tl **sd 845+ 4000 mah ^^

Bu iki cihazdan birini düşürün bence oyun oynamam derseniz zenfone 5 var;+ iyi ekran+ön arka kamera başarılı+batarya günü rahat çıkarır+şık cihaz+sd 636 düşük oyunlar ve grafiklerde sorunsuz+ ses kalitesi hoparlör ve kulaklık

İlla ikisi arasından mi8 lite tabi ki bu cihaza eskiyen mi note3 rakip değil artık illa ince değil kalın çerçeve olsun dersen belki...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Lithaunans L kullanıcısına yanıt
    hocam biraz da fiyat önemli 2200 2000 civarları arıyorum honor playi ben de düşünüyorum ama bakalım ne kadar düşücek.Peki mi 8 lite 4 gb ram ile 6 gb ram arasında çok fark olur mu ?

• Puppey kullanıcısına yanıt
    Ram farkı ne olur bilmem farazi konuşmayayım ama honor bence kesin düşer ilk hedef dediğim gibi

1poco f1/ lg v30+ (bence v30+)

2honor play/oyun yok yada candy crush ayarında dersen asusda güzel kamera+ses filan 2000 tl filan süper olur.^^

• mi note 3 kesin eleyin derim. eski tasarım güncelleme almaması vs.
    mi 8 lite iyi bi tercih olabilir honor 8x de bakılabilir.
  • Mi 8 Lite tabiki.
  • Mi 8 lite 2130 tl mi shop'da kaçırmayın derim n11 mi shop mağaza resmi distribütör garantili kvk falanda değil ayrıca honor play şu an hb'de 2300

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lithaunans -- 22 Kasım 2018; 21:12:1 >
    hocam mi8 128/6yı 2268 e alabiliyorum benim için arka kamera çok önemli oyunda pek oynamıyorum zaten honor play seçmediğim için pişman olur muyum çok arada kaldım

Hocam pişman olmazsında da? O fiyat daha düşük olacak türkiye distribütörlü 2100 küsür

Edit;pardon 64'lükmüş
    @spacex engineer hocam sizde düşünmezmisiniz bu cihazı işlemci ve kasa olarak iyi ve kamerası + bataryası beğeniliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lithaunans -- 23 Kasım 2018; 1:56:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lithaunans

Hocam pişman olmazsında da? O fiyat daha düşük olacak türkiye distribütörlü 2100 küsür

Edit;pardon 64'lükmüş
    @spacex engineer hocam sizde düşünmezmisiniz bu cihazı işlemci ve kasa olarak iyi ve kamerası + bataryası beğeniliyor
    Bu cihaza aşığım hocam(Mi 8 Lite)

Parayı denkleştirebilirsem mutlaka bunu alacağım.

• Arkadaşlar bişey sormak istiyorum. Mi 8 lite da eski düzen 4x3 tuş takımı var mi? yoksa sadece klavye mi var?

• burinyo35 B kullanıcısına yanıt
    Xiaomi kullanıcılarına sorsanız daha iyi olur gerçi kamera programları var bir tane yüklenir o sıkıntı giderilebilir.

hocam ben mi 8 lite aldım ama sorunuzu tam anlamadım nerde ki tuş takımını soruyorsunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: Puppey

hocam ben mi 8 lite aldım ama sorunuzu tam anlamadım nerde ki tuş takımını soruyorsunuz
    Hocam mesaj yazarken ki tuş takımını soruyorum.

Mi 8 Lite vs Mi Note 3 ? yazı yazarken bu gönderdiğim resim gibi tuş takımı var mi yoksa sadece klavye mi var?

Mi 8 Lite vs Mi Note 3 ? böyle hocam

Teşekkür ederim hocam.

Nasıl memnunmusunuz cihazdan ;

*kamera

*şarj

*ekran

*kulaklık ses kalitesi ve karşı tarafa ses gitme görüşme esnasında

*sebeke çekim kalitesi olarak

Bende bu cihazı düşünüyorum ama bir sorayım dedim :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lithaunans -- 28 Kasım 2018; 0:14:24 >
    hocam kamerası orta segment için bence güzel ama oisin olmaması cidde fark ediliyor.

şarj ise yoğun kullanımda 6 7 saat götürüyor aralıksız.

ekranı benim çok hoşuma gitti ama 19:9 olmasından dolayı sanırım instagramda stori izlerken mesela tam sığmıyor kenarda ki yazıların baş harfleri çıkmıyor.

kulaklığını hiç denemedim.

şebeke çekimi olarak güzel sıkıntısız global versiyon zaten Vodafone olmama rağmen güzel

oyun olarak pubg indirdim ortada açıyor telefon otomatik olarak arada bir fps drop giriyor onun dışında akıcı oynanabiliyor.sanırım oyunda da optimizasyon sıkıntısı varmış zaten.

genel olarak bana 2268e geldi o yüzden bu fiyata alınabilcek pişman etmicek bir telefon.

Peki çok teşekkürler elinize sağlık ama bir soru daha sorucağım siz ikisinide kullandınız sevdiniz size göre mi note3'mü daha iyi mi8 lite'mı?

hocam valla kamerada mi note 3 sanki daha iyi gibi boyutdan dolayı da kullanımı biraz daha kolaydı ama hem bu telefonun çerçevesiz olması , hem de güncel bir model olması öne çıkarıyor yoksa performans yönünden neredeyse aynılar

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.