Şimdi Ara

Mi 8 lite ne zaman satışa sunulur ? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
0
Favori
2.994
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Migros 128/6gb satıyordu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Migros 128/6gb satıyordu
  • adem_2c kullanıcısına yanıt
    pusat1249 kullanıcısına yanıt
    Ama şu an 2599 sanırım Migros'ta da. Hala o fiyat mevcut mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: erturk unal

Ama şu an 2599 sanırım Migros'ta da. Hala o fiyat mevcut mu?
    Hafta sonları düşüyor dostum.

p 20 lite mı bumu sizce?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adem_2c -- 13 Kasım 2018; 22:34:56 >
    Ben Özelliklere pek bakmadım. Bir tanıdığa alacağım. O yüzden karşılaştırma yapamayacağım.

• Bu cihazınkulaklık girişi yok mu? Kutu içinden kulaklıkta çıkmıyor ne yapacağız peki? Type-C kulaklık yok sanırım daha. Bu telefonlarda karar vermeye çalışıyorum gün içinde sürekli araç içinde oluyorum. Akşamları da telefonla kulaklıkla kullanıyorum. Kulaklık girişi yoksa ve kutu içinden bununla ilgili bişey çıkmıyorsa sıkıntı.
  • Ben bu cihazdan satıyorum. 6GB RAM, 128GB Hafıza olan en üst versiyonu.
    Fiyat: 1850 TL
    Son 1 adet kaldı elimde

Şuradan bakabilirsiniz:https://forum.donanimhaber.com/xiaomi-mi-8-lite-6-128gb-siyah-sifir-son-1-adet--135883654#135883654

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi msatic -- 18 Kasım 2018; 14:38:37 >
  • Yok mu telefonu alan kullanan bilgi verecek bir arkadaş...

• Ben 4/64 kullanıyorum. Global versiyonunu aldım 1450 TL ye. Kapalı kutu şeklinde cihazın tasarımı iyi pil güzel gidiyor. Kamera fena değil honor 8x le yakınlar birbirlerine.

Miui 9 var hebuz 10 gelmedi. Bütçesi kısıtlı olan biri için alternatifsiz. Oppo k1 den geçtim, memnunum diyebilirim.

• seanzz24 kullanıcısına yanıt
    8x kamera olarak çok iyi değil. Bence bu telefonu segmentinde alınabilir kılması için a2/6x kamera olarak geçmesi lazım. Onu kamera olarak geçemezse sadece pil artısı olur. Pil düşününce Rn6 pro daha mantıklı olur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: akıldakalıcı

8x kamera olarak çok iyi değil. Bence bu telefonu segmentinde alınabilir kılması için a2/6x kamera olarak geçmesi lazım. Onu kamera olarak geçemezse sadece pil artısı olur. Pil düşününce Rn6 pro daha mantıklı olur
    Bu telefonun da 6xden avantajı global miui ve band 20 desteği. Ayrıca ön kamera 6xden iyi, pil avantajı da cabası. a2 kamera yazılımı ile bir tık önde gibi. Aynı fiyata rn6 pro verildiği için, bence mi8 lite daha avantajlı. Daha modern, daha şık, daha iyi kamera rn6proya göre, daha küçük çentik ayrıca.
  • 2 hafta önce kipada 128 olan 2399 veya 2299 liraydı

• Bu telefonu almayi düşünüyorum.1450 liraya siyah kayıtsız satılıyor.garantili fiyatları çok yüksek.ileride sizce fiyatı düşer mi bekliyeyim mı?

• TahaGursoy kullanıcısına yanıt
    Kardeş honor play yada lg v30+ al 2500 civarı gözden çıkardınsa hb karacumadan daha uyguna düşürürsün

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lithaunans -- 22 Kasım 2018; 1:35:39 >
    havada karada suda p20 lite'yi parçalar hocam
  • N11'de Xiaomi Türkiye resmi satıcısı tarafından TR Garantili Mi8 128GB/6GB 2379 TL'ye satılıyor an itibariyle.
  • Arkadaşlar cihazi yaklaşık 2 haftadır kullanıyorum

Mobil veri wifi full ekran parlaklığı şeklinde kullanıyorum batarya çok rahat 1 günü çıkarıyor.

Oyun performansı tatmin ediyor oyunlari akıcı oynayabiliyorsunuz

Arka kamerası fena değil orta düzeyden hallice ama

Ön kamera gerçekten çok iyi ben iyi bir ön kamera bekliyordum evet ama bu kadar da değil beklentimin çok çok üstünde çıktı.

Müzik dinleme konusuna gelirsek çok tatmin etmiyor verdikleri ufak aparat ile jbl kulaklığımi bağladım eski cihazimda daha iyi ses alıyordum.

Arayüz vs çok stabil bir o kadarda hızlı

Yüz tanima inanilmaz hızlı ama yüz tanıma tarzı değil benim gözlerimden açıyor telefonu mesela,parmak izi olayı da çok çok iyi.

Sosyal medya kameralarında fotoğraflar stock kameraya göre daha kötü çıkıyordu 2-3 gün önce miu10 geldi onuda düzelttiler şuan düzgün.

Gps çok stabil düzgün çalışıyor.

Bildirimler ile ilgili sıkıntı oluyor ana ekrana düşmüyor bazen bazende telefon çalmıyor sessizde olmamasına rağmen bunlarida duzeltirler diye düşünüyorm yakın zamanda ben çok memnunum almak isteyen arkadaşlar hiç düşünmeden alabilir

6/128 siyah modelini kullanıyorum tasarım çok güzel ama çok fazla parmak izi kalıyor siyahta tam denmez aslında lacivertimsi bir renk.

Aklıma geldikçe gene yazarım

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.