Şimdi Ara

Mi 5x Ana Konu & Kullanıcı Kulübü (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
111
Cevap
6
Favori
5.340
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: alifatih

Bu telefonda pusula var gözüküyor, a1'de yok. 5x'te kıble programı doğru olarak çalışıyor mu?

5X te pusula var doğru ama pusula olayı tamamen donanımsal bir olay , A1 için de pusula uygulanması yüklense çalışır. Kıbleyi ne kadar doğru gösteriyor bilmiyorum.
  • Bigmagician B kullanıcısına yanıt
    Pusula sensoru olmayan telefona pusula programı yükleyince çalışmıyor yalnız.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • alifatih kullanıcısına yanıt
    Tamam bende bunu söylüyorum. A1 ile 5x aynı donanımdalar. Farklı olan şeyleri konunun başında belirttim.
  • unpop kullanıcısına yanıt
    Mi5xin hiçbir modelinde band20 yoktur. Mi5x çine özel çıktığı için band20 koymadılar gerek yok çünkü orada kullanılmıyor galiba koymadıklarına göre :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bigmagician

Konu içeriğinde bunun cevabı var. Global versiyon A1 .

arkadasın linki verdigi ürün 5x
  • unpop kullanıcısına yanıt
    Bu konuda mi 5x için . Problem ne anlamadım ?
    edit: Konuya rom lar kısmı eklendi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bigmagician -- 24 Şubat 2018; 16:27:33 >
  • V9.2.2.0 sürümü yayınlanmıştır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bende bugün uzun bi çabadan sonra kırmızı 5xi alabildim fakat cihazda androidone kurulu olarak geldi var mı böyle bir şeyle karşılaşan? Daha sonra gönderdim miui 8 yükleyip gönderdiler şuan yüklü sürüm bu ve güncelleme gelmiyor ? Guncel görünüyor ama miui 8 yüklü ? Bütün 5x ler mi bu şekilde geliyor? 9 güncellemesi alamayacak mıyım?

Mi 5x Ana Konu & Kullanıcı Kulübü

• Lee-on! kullanıcısına yanıt
    telefona fake rom yüklenmiş.Yani resmi bir sürüm değil.Bence telefonu iade edin
  • 9.2.2.0 güncellemesini kurdum Android güvenlik yaması haricinde farklı bişey göremedim.

• Android One Port rom oreo sürümü konuya eklenmiştir. Mi A1 sayesinde port romların devamı gelecektir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 9.5.1.0 stabil sürüm yayınlandı.
  • Arkadaşlar merhaba;
    Yeni konu açmaktansa buraya yazmayı daha doğru buldum.
    Telefonun açılışında mi ekranındayken altta unlocked yazıyor
    TWRP yüklü.
    Şöyle bir sorunum var.
    Cihazım

Şu güncelleme geliyor
    ancak ya tam bitmeden hata veriyor yada aşağıdaki gibi hata veriyor

indirme tam olarak tamamlansa da aşağıdaki hata veriyor
    son fotoğraftan anladığım dosya olması gerektiği gibi inmiyor.
    Yapabileceğimiz bir şey var mı?
    Teşekkürler.

• Şuan eu için son rom 8.4.26. OTA üzerinden yüklemek yerine romu manuel indirip TWRP üzerinden yükleyebilirsiniz.

• EU beta için MIUI10 geldi. Konu uyuyor ama bilgi vereyim dedim.
  • Oreo gelmemesi kötü olmuş. Ben sırf manuel modu kötü olduğundan mi5xi satıp mi6x aldım

• dokucan kullanıcısına yanıt
    Evet, resmi kaynaklar Oreo için bilgi vermezken tüm resmi olmayan kaynaklar Oreo gelecek demişti. MIUI10 ile beraber gelmediyse artık daha da gelmez diye düşünüyorum.

6X güzel alet, hayırlı olsun. Manuel moddan memnun musunuz 6X de?
  • bolobolo kullanıcısına yanıt
    Ben mi5x kullanırken miui10 ile oreo gelmesine kesin gözle bakıyordum

mi6x aynen güzel cihaz sağol. Manuel moddan aşırı biçimde memnunum. Tripod suan hala elimde yok ama taşa filan sabitlemeye çalışıyorum :D Geceleri ay ve yıldızı cekiyorum filan cihaz fotoğrafçılık ruhumu ortaya çıkardı gibi
  • bolobolo kullanıcısına yanıt
    5x için MIUI 10 eu beta linki verebilir misiniz? Benim telefona 8.7.26 güncellemesi geldi ama indir dediğimde zaten güncel diye hata veriyor.

• fatih7934 F kullanıcısına yanıt
    https://sourceforge.net/projects/xiaomi-eu-multilang-miui-roms/files/xiaomi.eu/MIUI-WEEKLY-RELEASES/8.7.26/

Buradan 5X in altındakini indirebilirsin. Ama gün içerisinde 8.8.2 yayınlanacak muhtemelen, istersen bekle onu yükle. Ara ara burayı kontrol edersin.

https://sourceforge.net/projects/xiaomi-eu-multilang-miui-roms/files/xiaomi.eu/MIUI-WEEKLY-RELEASES/8.8.2/

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.