Şimdi Ara

MHPliler gelsin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
69
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi white4343 -- 24 Haziran 2018; 19:58:11 >

• mhp nin tabani biatcidir ne desen onu soyler onu yaparlar. akp li tabandan farki yoktur. Ataturkci gorunurler ama daha ozunde radikal islam vardir. Al birini vur otekine. Ikisindende hayir gelmez

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kalmadı ki gelsin. Çil yavrusu gibi dağıldılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neutumn -- 19 Haziran 2018; 14:7:55 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • MHP li diye bir şey yok kardeşim ben bu ortamda MHP liyim diyen duymadım ittifak olmasaydı tabelaları çöp kutularında olacaktı.

Bahçeli Milliyetçi ideolojinin yüz karasıdır bu adamın olduğu yere bile bakmayın bir milliyetçi olarak ideolojinin ismini lekelemiştir.

• quote:

Orijinalden alıntı: burak_bt

mhp nin tabani biatcidir ne desen onu soyler onu yaparlar. akp li tabandan farki yoktur. Ataturkci gorunurler ama daha ozunde radikal islam vardir. Al birini vur otekine. Ikisindende hayir gelmez
    Chp'de de demokrasi hakimdir.Önce milletvekili Sn.İnce, genel başkan Sn.Kılıçdaroğlu'nu seçim kaybettiği için yerden yere vurur, sonra doğal cumhurbaşkanı ilan eder, sonra kendi aday olurYine bir milletvekili, millet bize muhalefet görevi verdi, iktidar bu dünyanın en doğru işini de yapsa karşı çıkarız der ve muhalefet görevini yerine getirir.
  • Her vatan evladı açsın OSLO görüşmelerinin kayıtlarını dinlesin... bunları dinleyip akp ye oy verip vatan seviyoruz yok biz şehitlerimize saygı duyuyoruz falanda demesin. bit kadar değerleri yok gözümde.

Hele ülkücüyüm hiç demesin... yok hala diyorsa; kurt postuna bürünmüş koyundur itibar etmeyiz...

Suriyeliler cabası...
  • innovation.time kullanıcısına yanıt
    Boş yapıyorsun.Yapma
  • Türkeş'ten beri MHP' ye oy veririm. Ama artık yeter. Oyum gerçek milliyetçi HÜDA Par'a.

• guvenkab kullanıcısına yanıt
    Defalarca bu mhplilere akplilere sordum osloda oturup konuşulanlara ne diyeceksiniz diye hiçbiri cevap vermedi boşuna beklemeyin hocam bunlar cevap veremez

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Pkk ya mı oy verecektik? 5 gün daha sabredin bu sefer tam susacaksınız

• quote:

Orijinalden alıntı: eraysgt

Pkk ya mı oy verecektik? 5 gün daha sabredin bu sefer tam susacaksınız
    yav ak kardeş sana laf eden olmadı

gerçek ülkücülere sormuş arkadaş.

:)
  • Hem Kürdisan hem Turan

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Boragungoren

Defalarca bu mhplilere akplilere sordum osloda oturup konuşulanlara ne diyeceksiniz diye hiçbiri cevap vermedi boşuna beklemeyin hocam bunlar cevap veremez
    Sor kardeş Ak Partiliyim cevaplayacağım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Boragungoren

Cevap versinler istemiyorum. az düşünsünler cevabı vicdanlarına versinler verebiliyorlarsa...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.