Şimdi Ara

MHP Tüzük Kurultayı (Ana Konu) (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
191
Cevap
0
Favori
3.720
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ÖLÜCÜ

Tekrar yaziyorum Mhp li Ulkucu kardeslerim burda yazan Sozde Ataturkculere inanmayin ulkuculer her zaman liderine sahip cikmistir , sonuna kadar Liderimizin yanindayiz ...

"Beceremediğin halde koltuğu meşgul tutmak davaya en büyük ihanettir." O kadar ülkü ocağına vitmişsin söyle bakalım bu söz kimin. Davanın adamı olun, kisinin adamı değil. Ne olursa olsun Meral hanım gelecek ve mhp akp nin yardakçısı konumundan çıkacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: S A M C R O

quote:

Tekrar yaziyorum Mhp li Ulkucu kardeslerim burda yazan Sozde Ataturkculere inanmayin ulkuculer her zaman liderine sahip cikmistir , sonuna kadar Liderimizin yanindayiz ...

"Beceremediğin halde koltuğu meşgul tutmak davaya en büyük ihanettir." O kadar ülkü ocağına vitmişsin söyle bakalım bu söz kimin. Davanın adamı olun, kisinin adamı değil. Ne olursa olsun Meral hanım gelecek ve mhp akp nin yardakçısı konumundan çıkacak.

Biz davaya ihanet etmeyiz lideriiz Meral Aksener olursa onada saygi gosteririz onun makaminida korumak icin elimizden gelni yapariz , bizim icin makamda oturan kisi degil o makam degerlidir . Siz once mevcut lidere saygi gosterin.

• akp seçime gidiyor Ümit özdağ dan önce odatv yazmıştı akpnin yaptığı seçim hazırlıklarını,bi mhpli olarak meral hanıma sinan oğan kadar çok sempati duymasamda, kadın tanınıyor tansu çiller döneminden siyasi geçmişi iyi-kötü tartışılır ama biliniyor ve sonunda püskevit gidiyor...... chp yine %25 mhp iyi bi çalişmayla %20yi aşacaktır mhp saadet ve bbpyi yanına almalı sonra ülke bi dönem arınma yaşayacak bir iki dönem bizim ve chpnin koalisyonu olacak diğer türlü akp tek devam ederse başkanlıkla beraber ülke krize yuvarlanır sonra gelsin darbelere onlar bunlar....... o değilde bundan 10 yıl sonra akp silinse bile amerika yine bi finansal darbe yapıp yeni bi akp getirir bu ülkenin başına ve yine %50 oy alır bu insanlardan(sakarya meydan muharebesinden kaçanların oranıda %50ye yakındı).Her ne ise çok uzadı artık adam gibi bi ekonomi istiyoruz, adam olan herkes bu ülkenin evladı, kürt çok sevmem son dönemde çok sivrildiler ama yinede düzgün işini yapan kimseye bu zamana kadar kimse bir laf demedi bur ülkede.Reform gerekiyor kardeşim 2 milyona yakın insan tarıma küstüyse,6 milyon işsiz varsa artık bir şeyler değişmeli......ha bu arada o fettullahın da ...... ...anlaşılmıştır.

Saygılar

• Dindar,muhafazakar kesim kullanıldı şimdi de sıra milliyetcilere mi geldi kuşkusundayım ben

• quote:

Lider devrildi. Artik yeni lider var.

• quote:

Orijinalden alıntı: ali222

quote:

Devrilmismis darbace zavalli mantik , temmuz kurultayina kadar lideri tanimiyan mhp liyim demesin
  • quote:

quote:

quote:

Devrilmismis darbace zavalli mantik , temmuz kurultayina kadar lideri tanimiyan mhp liyim demesin

hocam delegeler devlet bahcelinin gitmesini dusunuyor. bu konu hakkinda ne dusunuyorsun. delegelerin %80 i yanlis mi dusunuyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: DelirteJackson

Dindar,muhafazakar kesim kullanıldı şimdi de sıra milliyetcilere mi geldi kuşkusundayım ben

Yanlis anlama hocam lafim meclisten disari ama ben bu muhabbete gicik kapiyorum. Kullanani degil kullandirtani suclarim ben, kullananin iki omzunun ustunde bas var da kullandirtanin iki omzu ustunde bas yok mu?

• Ben MHP'li olarak bahçeliden rahatsız olmaya başladım gitse çok iyi olacak

• quote:

quote:

quote:

İs bitti. Formalitesi kaldi. Siz yasınızi tutun. Mhp nin umrunuzda oldugunu, oy verdiginizi asla dusunmuyorum

• ali222 A kullanıcısına yanıt
    ya o üye mhp. li falan değil hala anlayamadınız mı :)
    akp. nin işi biter korkusundan mhp. li numarası yapıyor
    bunun gibi daha önceleri de sözde mhp. li gibi kendini gösterip ,akp. propagandası yapanları çok gördük
  • Evet hocam. Troll cok. Maasli da olabilirler

• quote:

Evet hocam. Troll cok. Maasli da olabilirler

Valla maasli diye beni kastettiysen gel sana maasinin iki katini veriyim ama kullanim hakkin bende olur daha sonra
  • quote:

quote:

quote:

quote:

İs bitti. Formalitesi kaldi. Siz yasınızi tutun. Mhp nin umrunuzda oldugunu, oy verdiginizi asla dusunmuyorum

Is bitebilir liderde degisebilir fakat devrildi indirildi gibi darbeci mantikla bu is yurumez zira Mhp sizin sandiginiz gibi bir parti degil , tekrar soyluyorum Milliyetci harket partisinin liderinin yaninda olanlara sizden olmayanlara Akp li demeniz cok sacma ben hayatimda Mhp den baska bir partiye oy vermedim Bahceli olsun Meral Aksener olsun baskasi olsun asla degismez ama sizi goremedik siz kimlere oy veriyorsunuz acikca soyleyin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ÖLÜCÜ -- 23 Haziran 2016; 1:20:55 >

• ÖLÜCÜ kullanıcısına yanıt
    24 yaşında birisi bana ülkücülük öğretiyor ya daha ne diyeyim (tabi yaş konusunda pek emin değilim) :)
    sen her şeyden önce hakaret etmeden konuşmayı bir öğrensen
    ajanmış :))
    mhp. nin ajanlığı mı kaldı yahu ?
    % 80 den fazlası istemiyorsa daha hala birileri çıkıp savunmaya çalışıyorsa ,asıl ajan kim millet karar verir
    senin yüzüne çok rahat söylerim ,benim oğlum bile senden büyük ,görünce elimi öpersin bende sana mhp. yi ,ülkücülüğü anlatırım (Türkeş zamanından itibaren) :)
    biraz edep ya hu

üstelik ben zaten mhp. li değilim ,Bahçeli dışında birisi gelirse destekleyeceğimi söylüyorum (mhp. ye oy vermişliğim var)
    ben hiçbir partiye ve liderine asla biad etmem ,doğrusu neyse babam olsa eleştiririm
  • Mhp nin geçiş döneminden sonra Oktay vural'ı genel başkanlığa taşıyacaklar.

gidişat onu gösteriyo..

• sahi ya Oktay Vural'da istifa etmişti değil mi ?
    vatandaşın birisi sürekli konuyu trollediği için konunun özüne dönemiyoruz :)
  • ÖLÜCÜ kullanıcısına yanıt
    senin mhp. li olmadığın her mesajında hakaret etmenden bile belli oluyor
    bende hata sana cevap vererek seviyenin düşmesine neden olduğum için
    aslında bu mesajların nedeniyle çok cezalar alacağını bildiğine ve umursamadığına göre bu üyeliğin dahi ,galiba ikinci hesabın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cemal CEMİL

senin mhp. li olmadığın her mesajında hakaret etmenden bile belli oluyor
    bende hata sana cevap vererek seviyenin düşmesine neden olduğum için
    aslında bu mesajların nedeniyle çok cezalar alacağını bildiğine ve umursamadığına göre bu üyeliğin dahi ,galiba ikinci hesabın

Ne oldu her mesajimi simdide sikayet mi ediyorsun , Her seferinde Akp li olmadigimi soylememe ragmen bana Akplisin , Akpli trollun teki vs soylemlerle tahriklerine ne demeli senin mesajlarin incelenmeyecek mi saniyorsun ? Ayrica ilk mesajini alintiladigimda senin Mhp li olmadigini basinda belirtmistim sen 3-4 mesaj sonra anca bunu itiraf edebildin en azindan durust adammissin tebrik ederim :)

Simdi anliyormusunuz Mhp li kardeslerim bu tur ajanlarin oyununa gelmeyin boyleleri Akp nefretinden islerine gelmeyen herkese Akp li yaftasi yapistirir bunlarin amaci Hdp destekli koalisyondu zaten Hdp yi Akp den daha mesru bir parti gorurler yani milliyetcilikle uzaktan yakindan alakalari yoktur.

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.